Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Edward Miszczak jednak ma gest, tak pożegnał gwiazdę "Przyjaciółek". Dowbor nie mogła liczyć na podobne luksusy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.09.2023 17:24

Edward Miszczak jednak ma gest, tak pożegnał gwiazdę "Przyjaciółek". Dowbor nie mogła liczyć na podobne luksusy

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
Edward Miszczak żegna gwiazdę "Przyjaciółek", fot. materiały prasowe, KAPiF

Widzowie Polsatu pożegnali kolejną gwiazdę, która współpracowała ze stacją od ponad dekady. W serialu "Przyjaciółki" występowała już od pierwszych odcinków. Edward Miszczak na pożegnanie wykazał się serdecznym gestem. Nie wszystkie gwiazdy mogły na to liczyć podczas odejścia.

Polsat żegna jedną ze znanych gwiazd "Przyjaciółek"

W jesiennej ofercie stacji nie mogło zabraknąć najpopularniejszego serialu. Przez lata obserwowaliśmy na ekranie Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską oraz Magdalenę Stużyńską. W najnowszym sezonie będziemy musieli pożegnać na zawsze jedną z nich.

Przyjaciółki (6).jpg
Edward Miszczak żegna gwiazdę "Przyjaciółek", fot. materiały prasowe
Przyjaciółki (7).jpg
Edward Miszczak żegna gwiazdę "Przyjaciółek", fot. materiały prasowe

Scenarzyście postanowili w dramatyczny sposób zakończyć wątek Zuzanny. Emocji nie zabraknie na ekranie, a obsada wraz z produkcją miały już okazję pożegnać aktorkę. Edward Miszczak zdobył się na wyjątkowy gest.

Ewa Minge przeszła GIGANTYCZNĄ metamorfozę! Jednym ruchem odmłodziła się o wiele lat. Powrót do korzeni?

Edward Miszczak zdobył się na ogromny gest

Anita Sokołowska została pożegnana przez przyjaciółki z obsady, producentów, a także samego dyrektora Polsatu. Edward Miszczak wręczył jej na odchodne ogromny bukiet kwiatów. Na twarzach zgromadzonych widać było wiele emocji, jednak gwiazdy rozstały się w miłych relacjach.

Anita Sokołowska, Edward Miszczak (6).jpg
Edward Miszczak żegna gwiazdę "Przyjaciółek", fot. materiały prasowe
Anita Sokołowska, Edward Miszczak (4).jpg
Edward Miszczak żegna gwiazdę "Przyjaciółek", fot. materiały prasowe
Anita Sokołowska (2).jpg
Edward Miszczak żegna gwiazdę "Przyjaciółek", fot. materiały prasowe
Anita Sokołowska, Edward Miszczak (5).jpg
Edward Miszczak żegna gwiazdę "Przyjaciółek", fot. materiały prasowe

Aktorka w mediach społecznościowych podzieliła się przemyśleniami wobec ostatniej dekady pracy. Finał jej wątku zobaczymy w najbliższy czwartek, 14 września, o godzinie 21:10 w Polsacie.

Struzia, Lisza i Soszka, są wspaniałymi aktorkami, przeżyłyśmy wiele chwil razem na planie, doświadczałyśmy różnych emocji prywatnych i zawodowych, ale ZAWSZE byłyśmy dla siebie w wielkim szacunku i byłyśmy dla siebie wsparciem. Z całego serca Wam Dziewczyny dziękuję - pisała.

Katarzyna Dowbor nie mogła liczyć na podobne traktowanie

W ostatnim czasie szeregi stacji telewizyjnej zostały zupełnie wymienione, jednak nie wszyscy mogli liczyć na tak ciepłe pożegnanie jak Anita Sokołowska. Fani byli w szoku, gdy dowiedzieli się, że pracę z programem "Nasz nowy dom" kończy Katarzyna Dowbor. Co więcej, fakt miał zaskoczyć samą prezenterkę, która pojawiała się od pierwszych odcinków.

Przed kamerą zastąpiła ją Ela Romanowska, a o bukietach kwiatów nie było nawet mowy. Może właśnie z powodu takiego zachowania widzowie nadal nie mogą zaakceptować nowej gwiazdy programu. Murem dalej stoją za Katarzyną Dowbor.

Katarzyna Dowbor (22).jpg
Edward Miszczak żegna gwiazdę "Przyjaciółek", fot. KAPiF