Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Edward Miszczak

Edward Miszczak

Dagmara Kaźmierska, Wojciech Iwański, Edward Miszczak
27.05.2024 20:42 Reżyser "TzG" o angażu Dagmary. Miszczakowi te słowa nie chciały przejść przez gardło

Dagmara Kaźmierska wywołała poruszenie, biorąc udział w “Tańcu z gwiazdami”. Edward Miszczak jak ognia unikał pytań na jej temat, gdy wyszło na jaw, jak traktowała kobiety, które pracowały w jej agencji. Chętnie głos zabrał za to reżyser show, Wojciech Iwański.

Polsat
22.05.2024 21:00 Miszczak zdejmuje z anteny uwielbiany show Polsatu

Dyrektor programowy stacji telewizyjnej Polsat, Edward Miszczak podjął decyzję, że jeden z popularnych formatów stacji nie powróci na antenę. Szczegóły. 

Polsat, Edward Miszczak
22.05.2024 10:19 A jednak. Polsat rusza z własną śniadaniówką. Ujawniono nazwiska prowadzących

Polsat od dawna zapowiadał, że szykuje konkurencyjny program dla propozycji TVP i TVN. Po objęciu stanowiska dyrektora programowego przez Edwarda Miszczaka wydawało się, że plany w końcu przejdą do realizacji. Wiadomo, kto ma szanse na zostanie gospodarzami śniadaniówki. Nie brak znanych nazwisk.

Edward Miszczak Dagmara Kaźmierska
06.05.2024 11:40 Miszczak wściekły po pytaniu o Dagmarę Kaźmierską

Finał “Tańca z Gwiazdami” dostarczył ogromu emocji. Nie pojawiła się na nim owiana złą sławą Dagmara Kaźmierska. Co na jej temat powiedział Edward Miszczak?

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 18:21 Polsat przerywa milczenie ws. Kaźmierskiej. Jest oświadczenie stacji

Dagmara Kaźmierska mierzy się z informacjami dotyczącymi jej przestępczej przeszłości. Wcześniej Polsat usunął materiały z jej udziałem. Teraz wiadomo, jak zareagował Edward Miszczak. A oświadczenie Polsatu? Treść zadziwia.

Katarzyna Dowbor, EdwardMiszczak
28.03.2024 22:14 Dowbor ujawnia koszmarne kulisy zwolnienia z Polsatu. Przed spotkaniem z Miszczakiem dostała SMS-a. Mówi, jak została upokorzona

Katarzyna Dowbor bardzo przeżywała decyzję Edwarda Miszczaka. Po zwolnieniu z „Naszego nowego domu” znalazła już stałą, nową pracę. Jak teraz opisuje moment zwolnienia? Właśnie podała nowe szczegóły, mówi o publicznym upokorzeniu.

Ile osób ogląda nową edycję "Tańca z Gwiazdami"?
04.03.2024 15:21 Wiemy, ile osób oglądało "Taniec z Gwiazdami". Miszczak może otwierać szampana czy pakować manatki? Wyniki nie kłamią

Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Czy starannie przygotowywana odsłona tanecznego show okazała się hitem wiosennej ramówki, czy raczej sromotną klapą? Wszystko jest już jasne. Liczby mówią same za siebie.

Edward Miszczak / TVN
02.02.2024 20:04 TYLKO U NAS: Edward Miszczak otwarcie o różnicach między TVN i Polsatem. Zdradza, dlaczego zmienił pracę

Edward Miszczak rządził TVN przed 25 lat. Jego odejście, a potem przejście do Polsatu było szeroko komentowane. Co teraz myśli o swojej byłej stacji? Opowiedział nam o wszystkim w wywiadzie.

Taniec z gwiazdami 2024, fot. KAPIF
18.01.2024 12:42 TYLKO U NAS: Polsat zdecydował ws. uczestników "TzG"! Wiemy, co wydarzy się za chwilę

“Taniec z gwiazdami” wraca. Lista uczestników jest już nieoficjalnie znana. Teraz dowiedzieliśmy się, co za chwilę ogłosi Polsat. 

Taniec z gwiazdami wraca, fot. KAPIF
09.01.2024 20:09 TYLKO U NAS. Nowe jury "Tańca z gwiazdami". Co zdecydował Edward Miszczak? Mamy przecieki

“Taniec z gwiazdami” wraca na antenę Polsatu. Ujawnialiśmy już, że na parkiecie pojawią się m.in. Roksana Węgiel, Maffashion i Filip Chajzer. Teraz dotarliśmy do ciekawych informacji na temat decyzji Edwarda Miszczaka w sprawie jury.

Edward Miszczak
08.01.2024 17:36 Z wielkich obietnic nic nie wyszło. Pracownik Polsatu ujawnia. Edward Miszczak nie wywiązał się z danego słowa

Edward Miszczak jeszcze niedawno miał poważne problemy. Jego planowane hity okazały się porażkami, a oglądalność spada na łeb, na szyję. Mimo to szef Polsatu wciąż jest u steru i… nie wywiązał się z kolejnej obietnicy?!

Gala Mistrzów Sportu 2024. Wpadka Edwarda Miszczaka
06.01.2024 21:59 "Widzę, że nie wyszło". Wpadka Edwarda Miszczaka na Gali Mistrzów Sportu 2024. Miało być zabawnie, a zrobiło się niezręcznie

Gala Mistrzów Sportu 2024. Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu wręczał nagrodę w kategorii “Sport bez barier”. Jego wystąpienie nie wyszło tak, jak zaplanował. Zobaczcie szczegóły.

Kiedy "Taniec z gwiazdami" w 2024 roku?
06.01.2024 10:38 TYLKO U NAS: Wiemy, kiedy pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami"! Zmienia się dzień emisji show

Kiedy “Taniec z gwiazdami” będzie emitowany w 2024 roku? W jaki dzień tygodnia Polsat pokaże zmagania gwiazd na parkiecie? Kiedy emisja pierwszego odcinka i kto wystąpi? Świat Gwiazd ujawnia kolejne szczegóły.

Katarzyna Dowbor
09.12.2023 23:15 Zabrali Katarzynie Dowbor program. Zrobiła swój. Edward Miszczak już może żałować

Katarzyna Dowbor przestała prowadzić „Nasz nowy dom”, a oglądalność spadła na łeb na szyję. Teraz dziennikarka ma własny, nowy program. Właśnie wyemitowano pierwszy odcinek. Jakie zrobił wrażenie? Edward Miszczak może pluć sobie w brodę…

Edward Miszczak
05.12.2023 20:05 Przecieki o nowym planie Edwarda Miszczaka. Tak chce ratować Polsat i swoją pozycję: "Nie wiadomo, co z tego wyjdzie"

Ostatnie pomysły Edwarda Miszczaka nadwyrężyły reputację Polsatu, jednak dyrektor programowy nie zamierza zwalniać tempa. Najnowsze informacje świadczą o tym, że już niedługo stacja telewizyjna może spodziewać się ogromnego wzrostu oglądalności. Wszystko za sprawą hitu prowadzonego przez niezaprzeczalną legendę show-biznesu.

Edward Miszczak
16.11.2023 19:38 Opublikowali SMS-a Edwarda Miszczaka ws. przejścia do TVP. Wiadomość zelektryzowała media

Edward Miszczak ma ostatnio sporo problemów. Jego programy na Polsacie nie zostały hitami i pojawiły się nawet plotki o utracie stanowiska dyrektora programowego. Teraz gruchnęły sensacyjne doniesienia, dotyczące przejścia do Telewizji Polskiej. Co było w treści tajemniczego SMS-a?

Edward Miszczak odsunięty? Fot. KAPiF
15.11.2023 10:36 Nieoficjalnie: miarka się przebrała, Edward Miszczak odsunięty! "Traci wpływy i możliwość wyboru"

Edward Miszczak wpadł w tarapaty. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł serwis Shownews.pl wynika, że dyrektor programowy stacji został odsunięty od swoich obowiązków. Wszystko za sprawą niezadowalających wyników.

Edward Miszczak podjął decyzję ws. "Tańca z gwiazdami", fot. KAPiF
13.11.2023 15:01 Edward Miszczak podjął decyzję ws. "Tańca z gwiazdami"! To nie spodoba się widzom. "Formuła się wyczerpała"

“Taniec z gwiazdami” miał powrócić w tym roku, jednak wiele wskazuje na to, że nie pojawi się na antenie Polsatu również w przyszłym. Wygląda na to, że Edward Miszczak nie jest przekonany co do sensu kontynuowania formatu.

Edward Miszczak
06.11.2023 12:20 Kolejna porażka Edwarda Miszczaka? Program miał być hitem, a znika z anteny

Wraz z przejęciem decyzyjności w Polsacie, Edward Miszczak chciał przyciągnąć widzów szeregiem nowości. Jesienna oferta nie przypadła jednak wszystkim do gustu. Teraz potrzeba wielu zmian, by wrócić do dawnej świetności. Widzowie będą musieli pożegnać głośne tytuły.

Twoja twarz brzmi znajomo / Agnieszka Włodarczyk
04.11.2023 22:17 Agnieszka Włodarczyk wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo"? Wygadała się, ma ogromne wymagania

Agnieszka Włodarczyk już raz zrobiła furorę w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Teraz przed Edwardem Miszczakiem wielkie wyzwanie, okazuje się, że chciał namówić aktorkę do powrotu. Co mu odpowiedziała?

Elżbieta Romanowska / Nasz nowy dom
01.11.2023 18:15 Rewolucja w "Nasz nowy dom" po drastycznym spadku wyników oglądalności. Co z Romanowską?

„Nasz nowy dom” przeszedł gigantyczną rewolucję. Edward Miszczak zwolnił Katarzynę Dowbor, która była twarzą programu od samego początku, a na jej miejsce zatrudnił Elżbietę Romanowską. Teraz oglądalność programu ostro pikuje w dół. Co zrobi szef Polsatu? Wiemy, jakie będą kolejne zmiany.

Edward Miszczak
13.10.2023 10:14 Edward Miszczak musiał przyznać się do porażki, podjął decyzję o rezygnacji z programu. A miało być tak pięknie...

Polsat pod rządami Edwarda Miszczaka przeszedł prawdziwą rewolucję. Po wymianie popularnych gwiazd dyrektor artystyczny chciał osłodzić gorycz widzów nowymi programami. Te też nie skradły serc odbiorców. Nie ma innego wyjścia. Zapadła ostateczna decyzja w sprawie.

Małgorzata Rozenek / Edward Miszczak
29.09.2023 20:12 Małgorzata Rozenek bez litości oceniła kompetencje Edwarda Miszczaka. Kto by pomyślał...

Małgorzata Rozenek od lat współpracuje ze stacją TVN. Do niedawna jej szefem był tam właśnie Edward Miszczak. Dziennikarka Świata Gwiazd zapytała ją, co sądzi o swoim byłym pracodawcy. Okazuje się, że Perfekcyjna Pani Domu nie ma o nim do powiedzenia nic dobrego.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak, fot. KAPIF
25.09.2023 17:07 Katastrofalne wieści o "Nasz nowy dom". Widzowie zadecydowali! Edward Miszczak musi być wściekły

Zrobiło się nieciekawie wokół programu “Nasz nowy dom”. Edward Miszczak może pożałować zwolnienia Katarzyny Dowbor. Widzowie okazali się bezwzględni.

Polsat / Edward Miszczak
22.09.2023 23:07 A miało być tak pięknie. Poważne kłopoty Edwarda Miszczaka! Ogromne zmiany w Polsacie

Edward Miszczak na jesiennej ramówce Polsatu z wielkim zadowoleniem i entuzjazmem zapowiadał potężne zmiany w stacji. Wielką gratką dla widzów miały być nowe programy rozrywkowe. Okazuje się jednak, że plany szefa stacji legły w gruzach, czy to oznacza kłopoty?

Twoja twarz brzmi znajomo
19.09.2023 22:53 Wiemy, co dalej z "Twoja twarz brzmi znajomo"! Edward Miszczak podjął już decyzję. Szykują się kolejne wielkie zmiany?

Programy Polsatu przeszły w ostatnich miesiącach prawdziwe trzęsienie ziemi. Edward Miszczak bez sentymentu żegna się ze starymi prowadzącymi. Czy równie na chłodno potraktuje cały program „Twoja twarz brzmi znajomo”? Wiadomo już, jaka jest przyszłość formatu…

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
11.09.2023 17:24 Edward Miszczak jednak ma gest, tak pożegnał gwiazdę "Przyjaciółek". Dowbor nie mogła liczyć na podobne luksusy

Widzowie Polsatu pożegnali kolejną gwiazdę, która współpracowała ze stacją od ponad dekady. W serialu "Przyjaciółki" występowała już od pierwszych odcinków. Edward Miszczak na pożegnanie wykazał się serdecznym gestem. Nie wszystkie gwiazdy mogły na to liczyć podczas odejścia.

Katarzyna Dowbor
16.08.2023 19:35 Katarzyna Dowbor uderza w Edwarda Miszczaka. Opowiedziała, w jaki sposób ją zwolnił!

Katarzyna Dowbor już wcześniej wyrażała smutek z powodu zwolnienia z programu „Nasz nowy dom”. Nigdy jednak nie była tak szczera, jak teraz. W najnowszym wywiadzie opowiedziała dokładnie, jak wyglądała jej rozmowa z Edwardem Miszczakiem i co zabolało ją najmocniej. Co usłyszała od prezesa Polsatu? Jej relacja łamie serce.