Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Wiemy, ile osób oglądało "Taniec z Gwiazdami". Miszczak może otwierać szampana czy pakować manatki? Wyniki nie kłamią
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 04.03.2024 15:21

Wiemy, ile osób oglądało "Taniec z Gwiazdami". Miszczak może otwierać szampana czy pakować manatki? Wyniki nie kłamią

Ile osób ogląda nową edycję "Tańca z Gwiazdami"?
Znamy wyniki oglądalności "TzG", fot. KAPiF

Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Czy starannie przygotowywana odsłona tanecznego show okazała się hitem wiosennej ramówki, czy raczej sromotną klapą? Wszystko jest już jasne. Liczby mówią same za siebie.

"Taniec z Gwiazdami" wrócił w nowej odsłonie

Na ten moment czekali wszyscy fani “Tańca z Gwiazdami”. Po dość długiej, bo trwającej aż półtora roku przerwie, jeden z flagowych programów telewizji Polsat w końcu powrócił na wizję.

Tak jak wcześniej zapowiadano, w formacie przeprowadzono gruntowane modyfikacje. Program nadawany jest obecnie z zupełnie nowego studia Polsatu. Zmieniono także skład jury. Z dotychczasowych jurorów w panelu “ostała się” jedynie Iwona Pavlović.

TYLKO U NAS: Kaźmierska miała rozmowę z Terentiew. Po tym, co usłyszała, padło jedno mocne słowo TYLKO U NAS: Kamery tego nie pokazały. Roksana Węgiel potwierdziła, co się stało za kulisami "TzG". Co za sceny!

Nowy "Taniec z Gwiazdami" hitem Polsatu?

Nie jest tajemnicą, że za rewolucje w “Tańcu z Gwiazdami” odpowiedzialny jest nie kto inny, jak sam Edward Miszczak. Nowy dyrektor programowy telewizji Polsat już na samym początku objęcia sterów w stacji postawił sobie bowiem za cel odświeżenie mocno już zakurzonego formatu i stworzenie najlepszej edycji od lat. Pomóc miało mu w tym oczywiście pozyskanie jak najbardziej gorących nazwisk. Ta misja powiodła się powodzeniem. 

Produkcji “TzG” udało się namówić do udziału w programie takie znane i lubiane osobistości jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel, Julia “Maffashion” Kuczyńska, Dagmara Kaźmierska, Filip Chajzer, czy Maciej Musiał.

KAPIF_1000pix_K1170482F.jpg
Iwona Pavlović i Rafał Maserak - jurorzy “TzG”, fot. KAPiF

Nic więc dziwnego, że 14. odsłona show “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zapowiadana była na murowany hit wiosennej ramówki Polsatu. Czy tak faktycznie się stało? Sprawdźcie poniżej.

"Taniec z Gwiazdami" - oglądalność w 2024 roku

Nie będziemy dłużej trzymać was w niepewności. Powiedzmy to sobie wprost: Edward Miszczak może otwierać szampana. 

Pierwszy odcinek “Tańca z Gwiazdami” w niedzielny wieczór obejrzały blisko 2 miliony telewidzów. To o prawie milion osób więcej niż średnia oglądalność pierwszych odcinków poprzedniego sezonu show, który emitowano jesienią 2022 roku (wyniosła ona wówczas 1,14 mln).

 

Według panelu Nielsena pierwszy odcinek TzG zgromadził prawie 2 mln widzów w niedzielny wieczór w grupie 4+! - poinformowano na oficjalnych profilach programu w mediach społecznościowych.

 

Dziękujemy i do zobaczenia co niedzielę o 20:00 w Polsacie! -dodano.

Zaskoczeni?

KAPIF_1000pix_K1170492F.jpg
Uczestnicy 14. edycji “TzG” w Polsacie, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1170476F.jpg
Nina Terentiew i Edward Miszczak na widowni “TzG”, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1155916F.jpg
Edward Miszczak, fot. KAPiF