Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TYLKO U NAS. Nowe jury "Tańca z gwiazdami". Co zdecydował Edward Miszczak? Mamy przecieki
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 09.01.2024 20:09

TYLKO U NAS. Nowe jury "Tańca z gwiazdami". Co zdecydował Edward Miszczak? Mamy przecieki

Taniec z gwiazdami wraca, fot. KAPIF
Taniec z gwiazdami wraca, fot. KAPIF

“Taniec z gwiazdami” wraca na antenę Polsatu. Ujawnialiśmy już, że na parkiecie pojawią się m.in. Roksana Węgiel, Maffashion i Filip Chajzer. Teraz dotarliśmy do ciekawych informacji na temat decyzji Edwarda Miszczaka w sprawie jury.

Kto wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" w 2024 roku?

Na antenę Polsatu wraca “Taniec z gwiazdami”, który w tym roku świętuje 10-lecie obecności w ramówce stacji. 

Program zagości w wiosennej transzy od 3 marca. Jak już informowaliśmy, odcinki będą emitowane co niedzielę. Edward Miszczak wprowadził zmiany nie tylko w tym zakresie. Pracę nad produkcją powierzył firmie Jake Vision, która “wygryzła” Roch Star należącą do Rinke Rooyensa.

Edward Miszczak wrócił do schematu, który sprawdził się w czasach, gdy “Taniec z gwiazdami” był w TVN. Wtedy też program pokazywano w niedziele – zdradza nam osoba z Polsatu. 

Obsada wiosennej odsłony show zapowiada się gwiazdorsko. Świat Gwiazd przekazywał już, że na parkiecie zobaczymy Roksanę Węgiel, Maffashion, Filipa Chajzera i Dagmarę Kaźmierską. Produkcja zabiegała też o Andrzeja Sołtysika i Mikołaja Roznerskiego, ale oni ostatecznie odrzucili propozycję udziału.

TYLKO U NAS: Tomasz Karolak i Filip Chajzer zdecydowali, czy wystąpią w "TzG"! Mamy przecieki z Polsatu Tylko u nas: Agnieszka Kaczorowska o powrocie do "Tańca z Gwiazdami"! Powiedziała o zastąpieniu Iwony Pavlović

Kto stracił pracę w "Tańcu z gwiazdami"?

Od tygodnia Polsat informuje o zmianach w gronie jurorów. Za stołem nie zasiądą już trzy gwiazdy, które gościły od lat. Nie zobaczymy najmłodszego stażem Andrzeja Piasecznego oraz obecnych od pierwszej edycji w Polsacie Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego.

Z komentarzy w mediach społecznościowych wynika, że widzowie najbardziej będą tęsknić za Grabowskim. Wspominają, że aktor wnosił szczególną atmosferę i dbał o komfort uczestników, nie krytykując ich popisów w przesadny sposób, a raczej wspierając i dopingując w walce o głosy widzów.

  • Grabowski też nie będzie oceniał jak tańczę? NO WYJDĘ Z SIEBIE.
  • Andrzej Grabowski był moim ulubionym jurorem od dziecka, od pierwszej edycji którą obejrzałam, był jednym z głównych powodów dla którego wciąż oglądałam program, ciężko będzie się z nim pożegnać... Dziękuję za wszystkie cudowne chwile, za każdy dobry żart, za każdą pochwałę, za każdy krok postawiony w tańcu z uczestnikami, był pan wspaniałym jurorem.
  • Bez Andrzeja to już nie będzie ten sam program – czytamy na profilu Polsatu.

Decyzja Edwarda Miszczaka ws. jury "Tańca z gwiazdami" w 2024 roku

Ale co z nowym jury? Światu Gwiazd udało się dotrzeć do nowych informacji na ten temat. Tym razem ujawniamy, jaką decyzję podjął Edward Miszczak i komu powierzył zadanie skompletowania jak najlepszej ekipy ekspertów.

Edward Miszczak stawia na swoich. Na swoich, czyli na gwiazdy, które stworzył i współpraca z nimi układa mu się świetnie, a jedną z nich jest oczywiście Iwona Pavlović. Chce przywrócić "Taniec z gwiazdami" z rozmachem w stylu TVN. Iwona została w ekipie jako jedyna i dostała szczególną rolę. To ona ma ostatnie zdanie w kwestii wyboru kolegów do obsady. Do niej należy decyzja, kto dostanie pracę w programie – mówi nam osoba związana z produkcją.

Na razie owiane tajemnicą są nazwiska kandydatów do tej roli. Kogo najprawdopodobniej zobaczymy? O tym przekonamy się już wkrótce.

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, fot. KAPIF
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, fot. KAPIF
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović, fot. KAPIF