Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TYLKO U NAS: Dla Anny Głogowskiej nie ma szans na powrót do "Tańca z gwiazdami". Zdradziła nam powód
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 22.11.2023 18:12

TYLKO U NAS: Dla Anny Głogowskiej nie ma szans na powrót do "Tańca z gwiazdami". Zdradziła nam powód

Anna Głogowska o Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Anna Głogowska o Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF

Anna Głogowska nie wróci do “Tańca z gwiazdami”. Zdradziła Światu Gwiazd, dlaczego nie zobaczymy jej w kolejnych edycjach programu. Co stanęło na przeszkodzie?

Czy będzie "Taniec z gwiazdami" w 2024 roku?

Emocje wokół “Tańca z gwiazdami” nie opadają. Co rusz w mediach pojawiają się nowe rewelacje na temat kolejnej edycji show. Najpierw spekulowano o wersji z udziałem par, które wygrały program, potem informowano o zmianie firmy produkującej hitowe widowisko.

Wciąż jednak nie wiadomo, czy Polsat pokaże wiosną nowy sezon “Tańca z gwiazdami”. Plotki głoszą, że stacja chce zrealizować projekt tylko pod warunkiem, że zgłoszą się do niego gwiazdy z prawdziwego zdarzenia.

Już teraz wiemy, że propozycję powrotu do show otrzymał Marcin Hakiel. Tancerz przyznał to w rozmowie ze Światem Gwiazd:

Nie mogę Ci dokładnie powiedzieć, na czym polegają rozmowy. Najpierw musi być decyzja, czy to w ogóle będzie, więc poczekajmy. Były już prowadzone rozmowy i raz już poprosiłem o jakiś czas, bo tuż po rozwodzie po prostu no nie czułem się tak na siłach, nie chciałem też wszystkiego na raz brać. Zobaczymy. Ja jestem otwarty. Zobaczymy.

Anna Głogowska pokazała nowego partnera z okazji Świąt? "Moja ulubiona para" Edward Miszczak podjął decyzję ws. "Tańca z gwiazdami"! To nie spodoba się widzom. "Formuła się wyczerpała"

Z kim Anna Głogowska wygrała "Taniec z gwiazdami"?

Udało nam się również porozmawiać na temat “Tańca z gwiazdami” z Anną Głogowską, która w programie miała okazję zaprezentować się w dwóch świetnych rolach – jako tancerka i prowadząca. W tej pierwszej wygrała edycję, w której partnerowała Kacprowi Kuszewskiemu.

Anna Głogowska i Kacper Kuszewski w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Anna Głogowska i Kacper Kuszewski w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF

Zanim porozmawialiśmy o “Tańcu” Ania zdradziła nam, że jest zakochana. Była jednak oszczędna w słowach:

Tak [jestem zakochana], ale wszystko, co chcę, żeby ludzie o mnie wiedzieli, jest na moim Instagramie. Miłość jest. Jestem tak szczęśliwa z tego powodu, że można to naprawdę czuć. Po prostu – powiedziała Ani Kruk, reporterce swiatgwiazd.pl.

Dlaczego Anna Głogowska nie wróci do "Tańca z gwiazdami"?

A co z powrotem do “Tańca z gwiazdami”? Jak Głogowska ocenia szanse na ponowne przygotowanie jednej z gwiazd do występów?

Jest mi bardzo miło, że wszyscy się mnie o to pytają. Że jestem w jakiś tam sposób z tym programem kojarzona. Mam uczucie jednak, że w moim wieku, jak mam 45 lat, to mogłoby to być dla mnie niewykonalne – przyznała przed naszą kamerą.

Ania nie narzeka na brak pracy:

Pewnie, że kocham ten program i będę za nim tęskniła do końca moich dni. Że to jest przygoda mojego życia, ale na szczęście horyzonty nie są tylko takie. One się mogą poszerzać – skwitowała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Prezenterka cieszy się, że spośród dziesiątek gwiazd, które przewinęły się przez program, to właśnie ona zapadła w pamięć widzom i dziennikarzom:

Ja myślę, że w “Tańcu z gwiazdami” pięknie sobie radzili beze mnie tyle lat, dlatego fajnie, że ktoś o mnie pamięta. 

Chcielibyście ponownie zobaczyć Annę Głogowską w “Tańcu z gwiazdami”?

Anna Głogowska w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Anna Głogowska w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Anna Głogowska i Piotr Szwedes w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Anna Głogowska i Piotr Szwedes w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Anna Głogowska i Kacper Kuszewski w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Anna Głogowska i Kacper Kuszewski w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF