Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TYLKO U NAS: Tomasz Karolak i Filip Chajzer zdecydowali, czy wystąpią w "TzG"! Mamy przecieki z Polsatu
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.01.2024 16:12

TYLKO U NAS: Tomasz Karolak i Filip Chajzer zdecydowali, czy wystąpią w "TzG"! Mamy przecieki z Polsatu

Czy Tomasz Karolak i Filip Chajzer wystąpią w Tańcu z gwiazdami?
Czy Tomasz Karolak i Filip Chajzer wystąpią w Tańcu z gwiazdami?, fot. KAPIF

“Taniec z gwiazdami” już 3 marca wraca na antenę. Świat Gwiazd dowiedział się, co z udziałem Tomasza Karolaka i Filipa Chajzera, z którymi produkcja prowadziła rozmowy. Jakie decyzje podjęli znani panowie?

Kiedy zaczyna się "Taniec z gwiazdami"?

Na antenę Polsatu po nieco ponad roku przerwy wraca “Taniec z gwiazdami”. Już teraz wiadomo, że program przejdzie sporą przemianę. Pojawią się nowi jurorzy, a odcinki będą emitowane w zupełnie inny dzień niż ostatnio.

Jak ustalił Świat Gwiazd pierwszy odcinek wiosennej odsłony “TzG” zobaczymy 3 marca. Kolejne będą pokazywane co niedzielę, aż do finału. 

Edward Miszczak wrócił do schematu, który sprawdził się w czasach, gdy “Taniec z gwiazdami” był w TVN. Wtedy też program pokazywano w niedziele. […] Jeszcze na styczeń zaplanowana jest sesja i spot wizerunkowy, by rozpocząć promocję najbardziej gwiazdorskiej edycji od lat – zdradziło nasze źródło.

O Kryształową Kulę zawalczy plejada znanych osób. Już teraz mówi się o najbardziej gwiazdorskiej edycji ostatnich lat. Z naszych ustaleń wynika, że kontrakt z produkcją podpisała Roksana Węgiel. Wszystko wskazuje na to, że będzie też Maffashion. 

TYLKO U NAS: Maffashion i Tomasz Karolak w "Tańcu z Gwiazdami"? Kto jeszcze ma wystąpić? Znamy kolejnych kandydatów Tylko u nas: Agnieszka Kaczorowska o powrocie do "Tańca z Gwiazdami"! Powiedziała o zastąpieniu Iwony Pavlović

Tomasz Karolak podjął decyzję ws. "Tańca z gwiazdami"

Producenci długo do udziału w tanecznym show namawiali m.in. Mikołaja Roznerskiego. Aktor prowadził rozmowy, ale ostatecznie nie przyjął oferty. Wiemy też, że Polsat odezwał się z propozycją do Andrzeja Sołtysika i Dagmary Kaźmierskiej. 

Największą sensacją miał być jednak udział Tomasza Karolaka. Miał, bo jak ustaliliśmy, ostatecznie aktor odrzucił propozycję. 

To był ten czas, gdy Tomek wreszcie poważnie rozważał udział w “Tańcu z gwiazdami”. Niestety przed świętami spotkała jego rodzinę przykra sytuacja, co wpłynęło na ostateczną rezygnację z udziału w programie – mówi nam dobrze osoba związana z produkcją.

Tuż przed świętami zmarła 7-letnia bratanica Tomasza Karolaka. Aktor pożegnał ją poruszającym wpisem:

Jesteśmy po świętach, które w mojej rodzinie upłynęły pod znakiem zadumy i bólu po utracie ukochanej osoby. Ale chciałem wam podziękować w imieniu mojej rodziny, rodziców Helenki, za to wasze wsparcie, za ogrom miłości, które wysyłaliście. Czuliśmy, że nie jesteśmy sami. Oni czuli, że nie są sami w tym bólu. Chcę wam bardzo jeszcze raz podziękować. Jesteście cudowni – ogłosił Tomasz. 

Czy Filip Chajzer wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" w 2024 roku?

A co z Filipem Chajzerem? Były gospodarz “Dzień Dobry TVN” również otrzymał propozycję udziału w programie. Jaką decyzję podjął?

Filip podjął się wyzwania i już wiosną zawalczy o Kryształową Kulę. Już podpisał umowę – słyszymy od naszego informatora.

Oznacza to, że Chajzer będzie miał okazję zaprezentować się z zupełnie innej strony. Będziecie mu kibicować?

Filip Chajzer, fot. KAPiF
Filip Chajzer, fot. KAPIF
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak, fot. KAPIF
Edward Miszczak, fot. KAPIF
Edward Miszczak, fot. KAPIF