Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Agnieszka Włodarczyk wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo"? Wygadała się, ma ogromne wymagania
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.11.2023 22:17

Agnieszka Włodarczyk wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo"? Wygadała się, ma ogromne wymagania

Twoja twarz brzmi znajomo / Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk w "Twoja twarz brzmi znajomo"?, fot.

Agnieszka Włodarczyk już raz zrobiła furorę w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Teraz przed Edwardem Miszczakiem wielkie wyzwanie, okazuje się, że chciał namówić aktorkę do powrotu. Co mu odpowiedziała?

Agnieszka Włodarczyk w „Twoja twarz brzmi znajomo”

„TTBZ” emitowane jest na antenie Polsatu od 2014 roku. Pierwsza edycja zagościła na polskich ekranach wiosną, a jej uczestnikami byli Bilguun Ariunbaatar, Artur Chamski, Paulina „Paulla” Ignasiak, Julia Pietrucha, Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Paweł Tucholski i Agnieszka Włodarczyk.

W pierwszym sezonie wygrała Kasia Skrzynecka, a Włodarczyk zajęła zaszczytne, drugie miejsce. W jury zasiadali wtedy Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Adam „DJ Adamus” Jaworski i Katarzyna Kwiatkowska.

Czy jest możliwe, że Agnieszka wróci do show-biznesu właśnie do muzycznego show Polsatu? W końcu Edward Miszczak szykuje coś naprawdę wielkiego: poniżej szczegóły.

Agnieszka Włodarczyk trafiła z synem do szpitala. Niepokojące informacje trafiły do sieci. Co dzieje się z malcem? Agnieszka Włodarczyk nie wytrzymała po wyznaniu Roberta Karasia. Dalej broni ukochanego: "To nie jest zbrodnia"

„Twoja twarz brzmi znajomo”: kto w 20. edycji?

W 2024 roku „TTBZ” będzie świętować okrągłą, dziesiątą rocznicę istnienia w polskiej przestrzeni rozrywkowej. Z tego powodu szef Polsatu chce się wykazać i przygotować sezon, którego jeszcze świat nie widział. Ledwo końca dobiegła 19. edycja programu, już rozpoczęły się rozmowy dotyczące dwudziestej serii. Miszczak postanowił zaprosić do niej największe gwiazdy poprzednich wydań.

Rozmowy o koncepcji jubileuszowej edycji trwały od kilku tygodni. Ostatecznie zdecydowano, że dziesiątkę jej uczestników stworzą osoby, które w poprzednich edycjach zdobyły najlepsze miejsca, od pierwszego do czwartego. To w sumie aż 76 artystów, którzy teoretycznie mogliby wystąpić znów w programie – przekazał serwis WirtualneMedia.

Teraz okazuje się, że jedną z tych „najlepszych z najlepszych” ma być Włodarczyk. Wiadomo już, jakie warunki postawiła Miszczakowi, poniżej szczegóły.

Agnieszka Włodarczyk.jpg
Agnieszka Włodarczyk, fot. KAPiF

Agnieszka Włodarczyk w nowym sezonie „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Włodarczyk w programie Polsatu w 2014 roku miała okazję wcielić się między innymi w Cher, Korę, Violettę Villas czy Michaela Jacksona. Od jakiegoś czasu aktorka nie uczestniczy w życiu polskiego show-biznesu. Zniknęła ze ścianek, by zająć się rodziną: mężem Robertem Karasiem i synem Milanem. Tymczasem udział w produkcji oznaczałby poświęcenie trzech miesięcy na pracę na planie.

Ja już prowadzę inne życie, bardziej rodzinne, doceniam każdą chwilę z bliskimi, a wiem, ile taki program pochłania czasu. Dlatego powiedziałam zaporową stawkę, żeby mnie nie wzięli. Mam teraz inne priorytety, a showbiz wiesz, jaki jest. Mnie na szumie nie zależy. To było kuszące, ale lubię swoje życie bez telewizji – wyznała Włodarczyk w rozmowie z portalem Plotek.

Twoja twarz brzmi znajomo / Agnieszka Włodarczyk.jpg
Agnieszka Włodarczyk w „Twoja twarz brzmi znajomo” w 2014 roku, fot. KAPiF
Agnieszka Włodarczyk.jpg
Agnieszka Włodarczyk, fot. KAPiF
Edward Miszczak.jpg
Edward Miszczak na jesiennej ramówce Polsatu, fot. KAPiF
Agnieszka Włodarczyk.jpg
Agnieszka Włodarczyk, fot. KAPiF

Źródło: Plotek, WirtualneMedia