Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Miszczak wściekły po pytaniu o Dagmarę Kaźmierską
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 06.05.2024 11:40

Miszczak wściekły po pytaniu o Dagmarę Kaźmierską

Edward Miszczak Dagmara Kaźmierska
fot.: KAPiF

Finał “Tańca z Gwiazdami” dostarczył ogromu emocji. Nie pojawiła się na nim owiana złą sławą Dagmara Kaźmierska. Co na jej temat powiedział Edward Miszczak?

Finał 14. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Wielką zwyciężczynią 14. edycji “Tańca z Gwiazdami” została Anita Sokołowska. Aktorka tańczyła w programie w parze z Jackiem Jeschke. Od samego początku jurorzy nie szczędzili jej komplementów, a fani mocno trzymali kciuki i wspierali, oddając głosy. Nic więc dziwnego, że Kryształowa kula trafiła właśnie do niej. 

Freestyle w wykonaniu Anity i Jacka do tego stopnia zachwycił jurorów, że nie tylko aktorka otrzymała maksymalną ilość punktów, ale jurorzy, podnosząc “dziesiątki”, wstali z miejsc.

Chociaż ostatni odcinek programu upłynął pod znakiem emocji związanych z tańcem, to widzowie nieustannie mieli z tyłu głowy skandal z Dagmarą Kaźmierską. Co na to Edward Miszczak. 

Rodzice Roxie nie pojawili się na żadnym odcinku "TzG" Roksana Węgiel potwierdziła dobre wieści w finale "TzG"

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami".

Dagmara Kaźmierska była jedną z uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”. Tańczyła w parze z Marcinem Hakielem i chociaż była bardzo krytykowana przez jury i nie wykazała się umiejętnościami na parkiecie, to bez problemu, dzięki wsparciu widzów, przechodziła do kolejnych odcinków.

Zrezygnowała jednak ze względu na kontuzję. Minęło zaledwie kilka dni od jej decyzji, a na portalu Goniec.pl pojawił się materiał obnażający jej kryminalną przeszłość. Chociaż nigdy nie ukrywała, że prowadziła agencję towarzyską, za co została skazana, to szczegóły działalności okazały się przerażające. 

W ujawnionych materiałach mowa była o gnębieniu pracujących u niej kobiet, pobiciu ciężarnych, a nawet zlecaniach gw*tu innych zatrważających poczynaniach Dagmary. Wokół tego rozpętała się wielka burza. Po wszystkim zarówno Polsat jak i TVN zdecydowały się usunąć z ramówki wszystkie programy związane z Kaźmierską. Jak do sprawy odniósł się Edward Miszczak?

Edward Miszczak o Dagmarze Kaźmierskiej

Dagmara pojawiła się w TTV i TVN, gdy dyrektorem programowym stacji był Edward Miszczak, w momencie, gdy przeniósł się do Polsatu, celebrytka właśnie tam znalazła swoje miejsce. Najpierw dostała własny program “Dagmara szuka męża”, a następnie została uczestniczką “Tańca z Gwiazdami”. Jak to się skończyło, wszyscy wiemy. Co na temat Dagmary ma do powiedzenia Edward Miszczak? O celebrytkę zapytała go Plejada. 

Dagmara jest chora, odeszła z programu. Dopóki była w programie, wspominaliśmy, ale teraz... (...) To jest nieprzewidywalny program, odeszła. Były wszystkie osoby zdrowe - powiedział. 

Zapytany o kryminalną przeszłość celebrytki odpowiedział.

My ją tylko zaprosiliśmy do tańca. Wiele osób odpadło, bo nie dało rady. Ja nie głosowałem za nią, miała swoją widownię. (...) Na to, kto zostawał, to nie miałem wpływu.

Dyrektor programowy Polsatu nie ukrywał, że nie jest zadowolony z pytań o celebrytkę.

Dagmara występowała na całym rynku, udzielała wielu wywiadów. Dagmara była jakimś elementem przestrzeni publicznej. (...) Nie będziemy tak rozmawiać, bo trzeba mieć "stop" (...) - zakończył rozmowę. 

Co o tym myślicie?

Edward Miszczak, fot. KAPiF
Edward Miszczak, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF