Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Maria z "Sanatorium" znika w oczach. Wszystko przez udział w programie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.05.2024 19:08

Maria z "Sanatorium" znika w oczach. Wszystko przez udział w programie

Maria z "Sanatorium" znika w oczach
fot. Instagram

Maria z “Sanatorium miłości” została wybrana Królową Turnusu. Teraz pochwaliła się metamorfozą. Bardzo dużo schudła, a wszystko przez udział w programie. Oto szczegóły.

Finał "Sanatorium miłości"

Ostatni odcinek szóstej edycji programu "Sanatorium miłości" przyniósł widzom wiele emocji. Od momentu debiutu w 2019 roku, ten format zdobył serca telewidzów. W programie uczestniczą seniorzy, emeryci, osoby w wieku powyżej 60 lat, które dążą do ponownego odkrycia szczęścia i miłości, czerpiąc radość z życia we dwoje na emeryturze.  

Tym razem finałowa odsłona "Sanatorium miłości" okazała się wyjątkowo burzliwa. W ostatnim etapie, poprzez głosowanie uczestników turnusu, została wybrana para, która otrzymała tytuł króla i królowej pobytu. To Stanisław i Maria zostali nimi wybrani. Maria wyraziła swoje zdziwienie takim obrotem spraw i przyznała, że zupełnie się tego nie spodziewała.

Po raz pierwszy w historii programu jedna z uczestniczek zdecydowała się zrezygnować z udziału. Jej miejsce zajęła Maria, co wzbudziło różnorodne reakcje wśród pozostałych uczestników. Jednym z kontrowersyjnych uczestników był Andrzej, który próbował zdobyć serce Teodozji, lecz spotkał się z jej odmową. Cała szósta edycja "Sanatorium miłości" dostarczyła widzom niezapomnianych wrażeń i napięć.

Maria wzbudzała swoimi zachowaniami i wypowiedziami sporo emocji wśród innych uczestników. 

Jednak miłość? Stanisław z "Sanatorium" o relacji z Małgosią Janinka z "Sanatorium" uderza w Tadeusza. Ostry odwet

Maria z "Sanatorium miłości"

Maria, która niedawno wygrała konkurs "Kobieca Twarz Roku" na Mazowszu, została zaproszona do udziału w programie "Sanatorium miłości". Po trzech nieudanych małżeństwach pragnęła znaleźć prawdziwą miłość i postanowiła podjąć wyzwanie. 

Choć jest znana jako silna kobieta biznesu, dziedzicząca firmę wędliniarską po rodzicach, posiadająca hotel w Zakopanem i prowadząca restaurację, teraz, będąc na emeryturze, zamieszkała w swoim domu w Czarnowie. Udział w programie traktowała jako ekscytującą przygodę.

To jest najlepsza edycja "Sanatorium miłości", bo nie ma w niej monotonii. Ludzie są na adrenalinie i wiedzą, po co przyszli do tego programu. Nikt nie siedzi jak mysz pod miotłą, choć myślę, że wszyscy gramy tam jakieś role. Gośka z Sobótki jest — w moim odczuciu — postacią negatywną i chciała być zauważona. Dla mnie to wspaniała aktorka, która raz się śmieje, a za chwilę już płacze. Z kolei Teodozja jest pozytywna, choć do końca nie wiadomo, co tak naprawdę myśli.
 

Maria z "Sanatorium" sporo schudła

W ostatnim epizodzie programu "Sanatorium miłości" Maria wyjawiła, że czuła się niepewnie przed przyłączeniem do grupy ze względu na swoją aparycję. Uczestniczka oznajmiła:

 Przed wejściem do tego programu miałam bardzo dużo zastrzeżeń, co do swojej osoby, jeżeli chodzi o moją tuszę. I że będą mnie uczestnicy dyskryminować.

Ostatnio uczestniczka programu miała okazję pojawić się razem ze Stanisławem w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o przemianie swojego wyglądu.

 Ogladając ten program, to doszło do mnie, że już najwyższy czas, żeby się za siebie wziąć. Schudłam 6,5 kg. To było w programie pokazane. Teraz prawie 11 kg schudłam, czyli około 17 kg - powiedziała w wywiadzie.

Pod zdjęciami prezentującymi nowy wizerunek Marii na jej Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów.

Maria z
Maria z "Sanatorium miłości", fot. Instagram
Maria z
Maria z "Sanatorium miłości", fot. Instagram