Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Jednak miłość? Stanisław z "Sanatorium" o relacji z Małgosią
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.05.2024 23:04

Jednak miłość? Stanisław z "Sanatorium" o relacji z Małgosią

Sanatorium miłości
Fot. TVP

6. sezon “Sanatorium miłości” za nami. Czy którekolwiek z par przetrwały? Co dzieje się z Małgosią i Stanisławem? Uczestnik właśnie ujawnił, czy są razem.

"Sanatorium miłości": które pary są razem?

6. edycja “Sanatorium miłości” dobiegła końca. W finałowym odcinku kilka par zdecydowanie miało się ku sobie. Jednak biorąc pod uwagę oskarżenia, jakie teraz rzucają wobec siebie Tadeusz i Janina, ten sezon powinien się raczej nazywać “Sanatorium pretensji”.

  • Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Podczas krótkich wywiadów powiedziałem wprost, że mam wahania względem niej, bo nie wiem, czy jest zainteresowana moją osobą, czy może moją emeryturą – wyznał Tadeusz w Plejadzie.
  • Po finale programu zadzwoniłam do niego i powiedziałam […], że będę nazywać ją tylko przyjaźnią – z naciskiem na “tylko”. Bo tak czułam. Odpowiedział mi, że musimy to przedyskutować, jak przyjedzie do Warszawy i tak mnie z tym zostawił. Dzień później powiedział mi, że przyjaźń to dobre słowo, a potem ukazał się ten żenujący wywiad, w którym nazywa mnie materialistką... Czy tak zachowuje się mężczyzna z klasą? – odpowiada teraz na to Janina.

Ta para oczywiście obecnie nie jest razem. A co ze Stanisławem i Gosią? Pod koniec programu słali sobie czułe spojrzenia, były nawet buziaki. Czy ich relacja przetrwała? Szczegóły poniżej.

Wielki Finał "Sanatorium miłości" wśród dramatów. Ile par razem? Wielki finał "Sanatorium miłości". Tak zakończył się turnus

"Sanatorium miłości": historia Stanisława i Małgosi

Stanisław zwany “Stingiem” był w “Sanatorium” bardzo popularny. Nic dziwnego, że w finale otrzymał tytuł Króla Turnusu. Kuracjusz zabiegał o względy Marii Luizy, ale ta zdecydowała się opuścić program. Wtedy mężczyzna zwrócił uwagę na Małgorzatę, a ta bardzo chętnie zastąpiła odchodzącą uczestniczkę. Pod koniec programu zobaczyliśmy lekcję baletu, podczas której Staszek był pod wrażeniem uroku Gosi.

Tak był dzisiaj wpatrzony w moje oczy, że ja sama w szoku byłam. On tak patrzył i tak się uśmiechał szczerze. To da się wyczuć. Nie wiem, czy się zakochuje, ale tak to wygląda – mówiła Małgosia na antenie.

Stanisław nie ukrywał zresztą, że przyglądał się jej uważnie.

Bardzo przyjemnie było na nią popatrzeć, bo pięknie wyglądała. Zresztą oka z niej nie spuszczałem – przyznał “Sting”.

Później para poszła na randkę na lodowisku. A co dzieje się z nimi teraz, po finale? Stanisław właśnie ujawnił wszystko w wywiadzie.

"Sanatorium miłości": czy Stanisław i Małgorzata są razem?

Stanisław udzielił wywiadu serwisowi “Telemagazyn”. Kuracjusz niestety nie miał do przekazania dobrych wiadomości. Otwarcie przyznał, że obecnie jest singlem. Choć był zafascynowany Gosią, nie składali sobie żadnych deklaracji.

Z Małgorzatą niczego sobie nie deklarowaliśmy. Byliśmy tylko w parze na balu. Byłem nią zafascynowany, to fajna dziewczyna. Miło mi było z nią przebywać. Pierwsza zaprosiła mnie na bal, a ja się zgodziłem i fajnie było. Świetnie tańczyło mi się z Małgosią i byłem zadowolony, że jestem z nią na balu – ogłosił “Sting” w rozmowie.

Uczestnik “Sanatorium” zaznaczył też, że w kwestii uczuć i związku jest ostrożny, potrzebuje dystansu i czasu.

Ale później ani ona, ani ja, nie składaliśmy sobie żadnych deklaracji. Ja jestem w tych sprawach teraz bardzo ostrożny. Nie mogę iść od razu na hurra i tak dalej. Potrzebuję dystansu. Na tę chwilę jestem singlem – dodał na koniec.

Przypuszczaliście, że zakończenie 6. sezonu programu będzie tak pełne goryczy?

Sanatorium miłości, Gosia i Stanisław, czy są razem, co ich łączy
“Sanatorium miłości”, Gosia i Stanisław, fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp
Sanatorium miłości, Gosia i Stanisław, czy są razem, co ich łączy
“Sanatorium miłości”, Gosia i Stanisław, fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Źródło: Telemagazyn