Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > El Dursi pokazała się bez makijażu. Nawet Grzeszczak nie powstrzymała się od komentarza
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.05.2024 09:55

El Dursi pokazała się bez makijażu. Nawet Grzeszczak nie powstrzymała się od komentarza

Klaudia El Dursi
fot. KAPiF

Klaudia El Dursi pokazała się w mediach społecznościowych w naturalnej odsłonie. Pod postem mnóstwo komentarzy, w tym od Sylwii Grzeszczak. Szczegóły. 

Klaudia El Dursi w mediach

Klaudia El Dursi zasłynęła w mediach dzięki udziałowi w popularnym programie stacji telewizyjnej TVN “Top Model”. Uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i jako pierwsza w historii show otrzymała złoty bilet, dzięki któremu dostała się do domu modelek bez koniecznością przechodzenia kolejnych castingów. Klaudia zwróciła na siebie uwagę egzotyczną urodą, która zawdzięcza ojcu. Tata El Dursi pochodzi z Libii.

W “Top Model” zajęła finalnie 5. miejsce, ale stała się jedną z najbardziej medialnych uczestniczek. Po zakończeniu formatu Klaudia otrzymała propozycję od stacji TVN by poprowadzić nowy program “Hotel Paradise”. El Dursi przystała na tą ofertę i od 2020 roku można ja oglądać w roli gospodyni reality show, które cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. 

Do programu zgłaszają się uczestnicy, którzy poszukują miłości. Jest on kręcony na egzotycznych wyspach m.in. na Bali i Zanzibarze. Niedawno odbył się finał 8. edycji “Hotelu Paradise”.

Wielka kompromitacja uczestniczek "Hotel Paradise". El Dursi nie kryła zażenowania. Wstyd tego słuchać "Hotel Paradise: Klaudia El Dursi wygadała się, co stało się podczas finału 9. sezonu

Rodzina Klaudii El Dursi

Gospodyni “Hotelu Paradise” zdradziła jeszcze w “Top Model”, że jej rodzice się rozwiedli, gdy ta miała 6 lat. Klaudia i jej siostra zostały pod opieką mamy, a ojciec nie utrzymywał z nimi kontaktu. W pewnym momencie ponownie pojawił się w ich życiu, jednak miał inny cel, niż odzyskanie córek.

On odczekał te kilka lat. Jak już byłyśmy dojrzałymi kobietami na wydaniu, tata faktycznie pojawił się po to, żeby po prostu znaleźć nam męża. Jak wiedział, że już na pewno się na to nie zgodzimy, to tak naprawdę kontakt się urwał - opowiadała prezenterka. 

Klaudia ma dwóch synów. Pierwszego, Dawida, urodziła w wieku 20 lat i zdecydowała się na samotne macierzyństwo. Kilka lat później poznała Jacka Leszczyńskiego, z którym jest w związku do dzisiaj. Ich syn, Jan przyszedł na świat w 2014 roku. Tworzą szczęśliwą i kochającą się rodzinę.

Klaudia El Durs pokazała się bez makijażu

We wtorek 14 maja na profilu Klaudii El Dursi pojawiło się zabawne nagranie. Materiał przedstawia prezenterkę, która ogląda finał programu “Hotel Paradise” i siebie na ekranie. Różnica w wyglądzie prowadzącej jest od razu dostrzegalna. W programie zaprezentowała się w niesamowitej kreacji, perfekcyjnym make-upie  i ułożonej fryzurze. Z kolei materiał wideo prezentuje Klaudię w domowych pieleszach, w luźnych ubraniach, włosach spiętych kucyk i bez grama makijażu na twarzy. 

Od zawsze wiedziałam, że telewizja kłamie #TVvsReality - dodała do zdjęcia.

Trzeba przyznać, że El Dursi nie potrzebuje makijażu, by dobrze wyglądać. Fani prezenterki są zachwyceni filmikiem oraz naturalnym wyglądem Klaudii. Nagranie skomentowała także wokalistka, Sylwia Grzeszczak.

Przepiękna! - brzmiał komentarz wokalistki do którego dodała emotikon czerwonego serca oraz śmiejącej się buzi. 

Jej zdanie podzielają internauci.

  • Kocham.
  • W makijażu, czy bez cały czas taka sama, przepiękna, urocza, uśmiechnięta.
  • Naturalnie piękna.
  • Cudna z dystansem - czytamy.

Doceniacie dystans Klaudii El Dursi do samej siebie? Wspomniane nagranie możecie obejrzeć poniżej.

el dursi 2.jpg
Klaudia El Dursi bez makijażu, fot. Instagram
el dursi 1.jpg
Klaudia El Dursi “po domowemu”, fot. Instagram
Klaudia El Dursi fot. KAPiF
Klaudia El Dursi fot. KAPiF
Klaudia El Dursi fot. KAPiF
Klaudia El Dursi fot. KAPiF