Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Awantura w show Młynarskiej. Widzowie żądają ściągnięcia programu z anteny
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 14.05.2024 10:00

Awantura w show Młynarskiej. Widzowie żądają ściągnięcia programu z anteny

Konfrontacje Agaty
fot. Instagram

Nowy program Agaty Młynarskiej w TVN Style budzi coraz większe kontrowersje. Czarę goryczy przelała oburzająca dyskusja w ostatnim odcinku show. Część internautów chce, by format zdjęto z wizji.

Telewizyjna kariera Agaty Młynarskiej

Agata Młynarska przez wiele lat była jedną z głównych twarzy Telewizji Polskiej. Ostatnim formatem, który prowadziła był “Świat się kręci”. Z pracy u publicznego nadawcy zrezygnowała w 2016 roku, krótko po przejęciu władzy przez PiS. O kulisach swojego odejścia opowiedziała pod koniec ubiegłego roku. Okazało się, że dziennikarka wiedziała, że zbliża się jej koniec.

Kiedy do programu "Świat się kręci" z nadania nowego prezesa dołączyła Anna Popek jako nowa prowadząca, wiedziałam, że to już koniec mojej obecności i tworzenia tego programu - napisała na Instagramie.

Uczestniczka "Sanatorium miłości" przekazała smutne wieści. Plotki się potwierdziły Ślubne zdjęcia gwiazdy "TzG". Zaskoczyła z dnia na dzień swoich fanów

Nowy program Agaty Młynarskiej

Agata Młynarska w przeszłości była także silnie związana z Polsatem. Prowadziła tam takie programy jak "Eureko, ja to wiem!", “Dzień kangura”, “On i ona”, czy “Jaka ona jest” w Polsat Cafe. Można ją było także oglądać w roli gospodyni festiwalu Sopot TOPtrendy, którego była jednocześnie rzecznikiem prasowym. Na swoim koncie ma również pracę w Fundacji Polsat oraz przy koncertach z cyklu Sylwestrowa Moc Przebojów.

Od 2018 roku związana jest z Grupą TVN. Jej najnowszy projekt to program o nazwie “Konfrontacje Agaty”, który z odcinka na odcinek budzi coraz większe kontrowersje. O szczegółach piszemy poniżej.

Awantura w "Konfrontacjach Agaty". Widzowie chcą zdjęcia programu z anteny

Nie jest tajemnicą, że nowy program Agaty Młynarskiej z góry nastawiony był na wywoływanie w widzach silnych emocji.

W programie spotkają się ludzie, którzy nie potrafią się dogadać i kłócą się zamiast dyskutować, uznając tylko własne racje. Widzowie przekonają się, czy uda im się wzajemnie zrozumieć i czy wstaną od stołu pogodzeni - brzmi oficjalny opis show.

Mimo tego, że takie było właśnie założenie programu, spora część widzów jest zniesmaczona poziomem dyskusji. Burzę w sieci wywołały zwłaszcza fragmenty odcinka, którego bohaterkami były matki posiadające skrajne opinie na temat metod wychowywania dzieci. Szerokim echem odbiła się zwłaszcza jedna wypowiedź.

Ja powiedziałam moim dzieciom: jeśli im się nie podoba, proszę pakować walizki i do widzenia. Mówię: jest dom dziecka, możecie się wyprowadzić - powiedziała pani Sylwia, jedna z gościń Młynarskiej.

Pod nagraniem na oficjalnych profilach stacji pojawiło się wiele krytycznych opinii na temat show. Niektórzy internauci wprost piszą, że takiego programu jak “Konfrontacje Agaty” nie powinno być na antenie.

  • “Czy to bazar? Takie programy w ogóle nie powinny być emitowane, bynajmniej nie w taki sposób”,
  • “Oczekiwałabym tylko lub aż minimalnego poziomu kultury osobistej. Dziwię się, że program ma formułę gorszą niż rozmowy w toku”,
  • “Uważam, że ten program nie powinien w ogóle istnieć. Program powinien być zdjęty z anteny, więcej szkody niż pożytku tym, co ukazuje” - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie?

429806058_18339708346108604_4060739692417749100_n.jpg
Agata Młynarska, fot. Instagram
429853089_18339708355108604_8784353281760198252_n.jpg
Agata Młynarska, fot. Instagram