Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Kpina", "nieśmieszny żart". Wielka afera po półfinale "TTBZ"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.05.2024 09:34

"Kpina", "nieśmieszny żart". Wielka afera po półfinale "TTBZ"

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi
fot. Instagram

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Wielka afera po półfnale programu Polsatu. Fani dali wyraz frustracji w komenatrzach. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi "

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi ” to wyjątkowa 20. jubileuszowa edycja programu. Z tej okazji oraz 10-lecia programu władze stacji podjęły decyzję o zaproszeniu do formatu zwycięzców poprzednich odsłon produkcji i wyłonić z nich najlepszego z najlepszych. Skład tej edycji prezentuje się następująco: Katarzyna Skrzynecka, Stefano Terrazzino, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Mateusz Ziółko, Barbara Kurdej-Szatan oraz Filip Lato. 

Oceniają ich niezmiennie Małgorzata Walewska, Robert Janowski oraz w tej edycji Piotr Gąsowski. Prowadzącymi programu po raz kolejny są Maciej Dowbor i Maciej Rock. Ta wyjątkowa edycja zapewniła wiele fantastycznych transformacji i show. Przed nami finał “TTBZ”. Wiadomo już, kto się w nim znalazł. 

Zaskakujące wyniki 9. odcinka "TTBZ". Nie uwierzycie, kogo zabraknie w finale Skrzynecka nie wytrzymała. Mocna odpowiedź na zarzuty o faworyzowanie w "TTBZ"

Kto wszedł do finału "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

W piątek 10 maja na kanale stacji telewizyjnej Polsat wyemitowano 9. odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajom”. Uczestnicy po raz kolejny zaprezentowali na scenie niesamowite show. Jako pierwsza wystąpiła Barbara Kurdej-Szatan jako Olivia Newton-John. Aleksandra Szwed stała się Toni Braxton, a Filip Lato wcielił się w wokalistę zespołu ACDC. Maria Tyszkiewicz przybrała postać Avril Lavigne. Z kolei Mateusz Ziółko wystąpił jako Tom Jones, a Kacper Kuszewski wkroczył na scenę jako Fergie. Stefano Terrazzino wcielił się w Martę Mirską, a Kasia Skrzynecka stała się Larą Fabian.

Decyzją jurorów i uczestników 9. odcinek programu zwyciężyła Barbara Kurdej Szatan. A po przeliczeniu głosów nastał moment, na który czekało wielu. Ostatecznie do wielkiego finału 10. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zakwalifikowali się Filip Lato, Mateusz Ziółko, Maria Tyszkiewicz i Stefano Terrazzino. 

Niestety nie wszyscy są zadowoleni z takiego obrotu spraw. 

Wielka afera w komenatarzach po półfinale "TTBZ"

Po emisji 9. odcinka programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wyrazili swoje rozczarowanie i oburzenie. Wielu telewidzów i internautów liczyło, że w finale znajdą się byli jurorzy show czyli Kacper Kuszewski i Katarzyna Skrzynecka. Fani dali upust emocjom w komentarzach. Ubolewają oni szczególnie nad pominięciem aktora, który po raz kolejny dął niesamowity popis swoich umiejętności na scenie. 

  • Nie rozumiem zachwytów nad Marysią, żaden występ w jej wykonaniu mnie nie porwał. Jak dla mnie na jej miejscu powinien być Kacper.
  • Nie zgadzam się z tym [werdyktem]. W finale powinni się znaleźć Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka, Stefano Terrazzino i Aleksandra Szwed. 
  • To jest jakaś kpina.
  • Obecność Mateusza w finale jest niestety nieporozumieniem. Na jego miejscu widziałbym Kasię.
  • Brak Kacpra Kuszewskiego w finale to jakiś totalnie nieśmieszny żart - brzmią komentarze w mediach społecznościowych. 

A co Wy o tym myślicie?

Uczestnicy
Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. Instagram
Uczestnicy
Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. Instagram