Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zaskakujące wyniki 9. odcinka "TTBZ". Nie uwierzycie, kogo zabraknie w finale
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.05.2024 22:11

Zaskakujące wyniki 9. odcinka "TTBZ". Nie uwierzycie, kogo zabraknie w finale

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. KAPiF

"Twoja twarz brzmi znajomo": jesteśmy już po 9. odcinku. Program nieubłaganie zbliża się do finału. Kto się do niego dostał? Ta informacja może was zaskoczyć!

"Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi": kiedy finał serii?

"Twoja twarz brzmi znajomo" jest emitowany już od dziesięciu lat. Obecnie trwająca 20. edycja jest więc szczególna. Z okazji jubileuszu do programu Polsatu zaproszono finalistów z poprzednich sezonów. W programie tym razem metamorfozom poddawali się: Barbara Kurdej-Szatan, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Stefano Terrazzino, Maria Tyszkiewicz i Mateusz Ziółko.

Jurorami w tym sezonie są Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Piotr Gąsowski. 10 maja wyemitowano przedostatni, 9. odcinek muzycznego show. Finał już za tydzień 17 maja, jak zwykle o godzinie 20:05 na Polsacie. Oczywiście już dziś dowiedzieliśmy się, kto trafił do finału. Kto okazał się najlepszym z najlepszych? Szczegóły poniżej.

Skrzynecka nie wytrzymała. Mocna odpowiedź na zarzuty o faworyzowanie w "TTBZ" "Oni się na nią uwzięli?". Afera po "TTBZ"

"Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi": co działo się w 9. odcinku?

W 9. odcinku nie brakowało wzruszeń. Na jurorach szczególne wrażenie zrobiła Aleksandra Szwed jako kultowa Toni Braxton, w piosence “Un-Break My Heart”.

Wyglądasz pięknie, zjawiskowo. Weszłaś jak piękna dama, świadoma tego, jak wygląda, co robi, co potrafi. To miało klasę, taką kulturę. Podobały mi się wszystkie twoje chrypki, które świetnie zrobiłaś tak jak ona. Bardzo mi się podobało, bardzo – zachwycał się Robert Janowski.

Równie spektakularnie wypadł występ Basi Kurdej-Szatan, która tym razem zaśpiewała piosenkę "Xanadu" Olivii Newton-John. Kacper Kuszewski wcielił się w Fergie, Mateusz Ziółko wystąpił jako Tom Jones, Stefano Terrazzino pokazał się jako Marta Mirska, Filip Lato przeniósł nas na koncert zespołu ACDC, a Maria Tyszkiewicz została Avril Lavigne. Katarzyna Skrzynecka zaśpiewała jako Lara Fabian.

A jakie decyzje podjęło jury co do finałowego odcinka? Kto znajdzie się w finałowej czwórce, a kto w finale zaśpiewa w parach? Szczegóły poniżej.

"Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi": kto w finale programu?

Gąsowski dał 10 Mateuszowi Ziółko, a Robert Janowski obdarował dziesiątką Stefano. Walewska zdecydowała się ją dać Basi. W 9. odcinku zwyciężyła Barbara Kurdej-Szatan. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Wolno Nam. A jak wyglądała tabela wyników w 9. odcinku “TTBZ”?  Przedstawiamy ją poniżej.

Po zsumowaniu wszystkich tabeli wiadomo już, kogo zobaczymy w roli finalistów 20. sezonu “TTBZ”. Ku zaskoczeniu wszystkich, w wielkiej czwórce nie znalazła się, uznawana za faworytkę, Katarzyna Skrzynecka. Trafiła na 5. miejsce, tuż za podium. W finale będą już głosować widzowie.

  1. Filip Lato
  2. Mateusz Ziółko
  3. Maria Tyszkiewicz
  4. Stefano Terrazzino
  5. Katarzyna Skrzynecka
  6. Barbara Kurdej-Szatan
  7. Aleksandra Szwed
  8. Kacper Kuszewski
Twoja twarz brzmi znajomo, 9. odcinek, tabela wyników, kto w finale
Końcowe wyniki 20. sezonu “TTBZ” przed finałem, fot. facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo
Twoja twarz brzmi znajomo, 9. odcinek, tabela wyników, kto w finale
Finaliści 20. edycji "TTBZ", fot. facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo