Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Janowski nie wytrzymał po tym, co zrobiła uczestniczka "TTBZ". Gorąco już przed emisją odcinka. "Teraz to już nie wiem, czy traktować cię jako aktorkę"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 19.04.2024 14:08

Janowski nie wytrzymał po tym, co zrobiła uczestniczka "TTBZ". Gorąco już przed emisją odcinka. "Teraz to już nie wiem, czy traktować cię jako aktorkę"

Barbara Kurdej-Szatan i Robert Janowski
fot.: KAPiF/materiały prasowe

Kolejny odcinek “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie pełen emocji. Już teraz zdradzamy, jak Robert Janowski zareaguje na występ jednej z uczestniczek.l Szykuje się mocne show. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" hitem Polsatu

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program, który od dekady króluje na antenie Polsatu. Talent show dla gwiazd okazało się wielkim hitem i doczekało już 20 sezonów. W show wzięło.o już udział ponad 150 gwiazd, które mogły pokazać się na scenie z zupełnie innej strony.

Przed telewizorami nieustannie nie brakuje widzów, którzy pełni emocji przypatrują się kolejnym wcieleniom swoich ulubieńców. Uczestnicy nie raz pokazali, że mogą pochwalić się mistrzowskim wokalem, ale też umiejętnościami aktorskimi. Co będzie działo się w kolejnym odcinku programu? Basia Kurdej-Szatan powaliła jury na kolana. 

Kapitalna metamorfoza w "TTBZ". Doda jak malowana. Ten występ przejdzie do historii Małgorzata Walewska w sieci: "Dziękuję Polsat za 10 pięknych lat". Jurorka "TTBZ" tłumaczy, co się wydarzyło

Najlepsza metamorfoza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W ostatnim odcinku widzowie oszaleli na punkcie metamorfozy Marii Tyszkiewicz. Uczestnicy mogli wybrać dla siebie jedno z wcieleń z poprzednich edycji. Wybór Tyszkiewicz padł na Dodę. To właśnie wcielenie się w liderkę zespołu Virgin przysporzyło Marii uznanie w oczach widzów. Poradziła sobie fantastycznie. Niektórzy mieli nawet problem z odróżnieniem aktorki od prawdziwej wokalistki.

Marię Tyszkiewicz jako Dodę w piosence “Dżaga” obejrzano już ponad 9 milionów razy!

Małgorzata Walewska tak podsumowała tamte popisy Marii:

Królowo, miałam dreszcze. Chciałam powiedzieć, że Doda nie ma techniki wokalnej, albo raczej ma wszystkie techniki wokalne, których nadużywa w sposób szczodry. Śpiewa przez nos i śpiewa z opuszczoną krtanią i śpiewa płasko i śpiewa głęboko i śpiewa jasno i śpiewa ciemno. I jak ci się uda te wszystkie elementy złapać, to jesteś w domu. I ty jesteś.
 

Zobaczcie fragment kolejnego występu Tyszkiewicz w roli Dody.

Tym razem sceną zawładnęła Basia Kurdej-Szatan. Gwiazda oczarowała jurorów.

Barbara Kurdej-Szatan jako Adel w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Barbara Kurdej-Szatan w Wehikule czasu wybrała dla siebie wcielenie w Adele. Ta sama Adele, ten sam utwór, ale inna referencja, do której Basia musiała się na nowo przygotować. 

Wcześniej przedstawiała wersję z teledysku, teraz to bardziej intymne wykonanie przed publicznością. Utwór „Easy on me” to opowieść o głębokich przeżyciach piosenkarki, o jej rozwodzie i ciężkich momentach. To wykonanie wymagało od Basi dużych umiejętności zarówno wokalnych jak i aktorskich. Czy zdaniem Roberta Janowskiego było to wiarygodne? Juror oszalał na punkcie tego wykonania. 

Teraz to już nie wiem, czy traktować cię jako aktorkę czy wokalistkę. Nie wiem, jak wy to robicie. Było tyle niuansów wokalnych. Było pełnym głosem, półgłosem i falsecikiem. To jest kolejna dziesiątka. Baśka, jestem zachwycony – piał peany  zachwycony juror.

Poniżej możecie zobaczyć fragment występu Basi. Czekacie?

Barbara Kurdej-Szatanh jako Adele w
Barbara Kurdej-Szatan jako Adele w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. materiały prasowe
Barbara Kurdej-Szatanh jako Adele w
Barbara Kurdej-Szatan jako Adele w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. materiały prasowe