Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Małgorzata Walewska w sieci: "Dziękuję Polsat za 10 pięknych lat". Jurorka "TTBZ" tłumaczy, co się wydarzyło
Karolina Kurek
Karolina Kurek 05.04.2024 21:02

Małgorzata Walewska w sieci: "Dziękuję Polsat za 10 pięknych lat". Jurorka "TTBZ" tłumaczy, co się wydarzyło

"Twoja twarz brzmi znajomo"
Małgorzata Walewska, fot. KAPiF

Małgorzata Walewska, jurorka “Twoja twarz brzmi znajomo” opublikowała nowe zdjęcie w mediach społecznościowych, a przy tym złożyła podziękowania w stronę stacji telewizyjnej Polsat. Fani zmartwili się, ale śpiewaczka pospieszyła z wyjaśnieniem. Szczegóły.

"Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi " 20. jubileuszowa edycja

“Twoja twarz brzmi znajomo” to uwielbiany format stacji telewizyjnej Polsat. Aktualnie na ekranach odbiorników emitowana jest wyjątkowa 20. odsłona formatu. Biorą w niej udział najlepsi - czyli zwycięscy poprzednich edycji. A mowa o Katarzynie Skrzyneckiej, Filipie Lato, Barbarze Kurdej-Szatan, Mateuszu Ziółko, Aleksandrze Szwed, Stefano Terrazzino, Marii Tyszkiewicz i Kacprze Kuszewskim. 

Za stołem jurorskim tym razem zasiadają, powracający do programu Piotr Gąsowski, Robert Janowski oraz Małgorzata Walewska. 

Lawina krytyki na Basię Kurdej-Szatan po występie w roli Blanki. "Bejba" zabrała głos. Dorzuciła do pieca? "Ja mam k**** tego dosyć". Piotr Gąsowski urządził scenę na planie "TTBZ". To ona wyprowadziła go z równowagi

Małgorzata Walewska żegna się z "TTBZ"?

Małgorzata Walewska to jurorka w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”, która pełniła tę funkcję we wszystkich edycjach formatu. Niedawno śpiewaczka dodała nowe zdjęcie na platformie Facebook. Do fotografii dołączyła podziękowania dla stacji telewizyjnej Polsat za 10 lat współpracy. 

Dziękuję Polsat za dziesięć pięknych lat współpracy i "Twoja twarz brzmi znajomo" za dwadzieścia edycji. I za te przepiękne, wiosenne tulipany z okazji jubileuszu - napisała. 

Fani zrozumieli ten wpis, jako pożegnanie Małgorzaty z programem i od razu zareagowali w komentarzach:

  • Miszczak znowu porządki robi?
  • Odchodzi Pani z programu??
  • Jeśli to pożegnanie to więcej nie włączę tego programu — never!
  • Niech pani nie odchodzi z programu. Przestaje oglądać, jeśli pani odejdzie.

Jak można zauważyć, Walewska cieszy się dużą sympatią telewidzów, jurorka zabrała głos w sprawie.

Małgorzata Walewska odpowiada fanom "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jurorka z najdłuższym stażem w “Twoja twarz brzmi znajomo” szybko zareagowała na komentarze fanów pod zdjęciem, które wcześniej wrzuciła. 

Ojej, nie myślałam, że odbierzecie ten wpis i zdjęcie jako pożegnanie! To po prostu podziękowania bez drugiego dna! A kwiaty cudne prawda???? - tłumaczyła. 

Fani Małgorzaty Walewskiej mogą odetchnąć z ulgą. Ich ulubienica nigdzie się nie wybiera, a jej oceny występów gwiazd w “TTBZ” można słuchać w piątki o 20:05. 

Małgorzata Walewska, fot. KAPiF
Małgorzata Walewska, fot. KAPiF
Małgorzata Walewska, fot. KAPiF
Małgorzata Walewska, fot. KAPiF
Małgorzata Walewska, fot. KAPiF
Małgorzata Walewska, fot. KAPiF
Małgorzata Walewska, fot. KAPiF
Małgorzata Walewska, fot. KAPiF