Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Ja mam k**** tego dosyć". Piotr Gąsowski urządził scenę na planie "TTBZ". To ona wyprowadziła go z równowagi
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.03.2024 11:08

"Ja mam k**** tego dosyć". Piotr Gąsowski urządził scenę na planie "TTBZ". To ona wyprowadziła go z równowagi

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Piotr Gąsowski
Zaskakujące sceny podczas 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. KAPiF/Instagram

Za nami kolejny emocjonujący odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi". Uczestnicy dali prawdziwy popis swoich umiejętności, ale tym razem również jurorzy zwrócili na siebie uwagę widzów. Piotr Gąsowski po jednym z występów zrobił zaskakującą scenę. Przed kamerami padł wulgaryzm, a gwiazdor nawet odszedł od stołu. Co wprowadziło go w taki stan?

"Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi". Uczestnicy lepsi od prawdziwych artystów?

Polsat zbiera pasmo sukcesów po najnowszych edycja najpopularniejszych programów. W niedzielne wieczory króluje "Taniec z Gwiazdami" z zaskakującymi popisami Macieja Musiała, Roksany Węgiel czy Dagmary Kaźmierskiej. Piątek to za to dawka muzycznej rozrywki z uczestnikami "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi".

Wśród rywalizujących gwiazd znalazły się prawdziwe perełki polskiego show-biznesu. Na scenie ponownie stanęli celebryci, którzy zostali finalistami lub nawet zwyciężyli swoje edycje. Od trzech tygodni obserwujemy występy m.in.: Kacpra Kuszewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej, Aleksandry Szwed oraz Barbary Kurdej-Szatan.

Tym razem mamy do czynienia z uczestnikami, którzy doskonale znają format programu, a co więcej mają doświadczenie ze wcielaniem się w legendy muzyki. Oznacza to nie tylko wysoki poziom samej rywalizacji, ale także prawdziwą ucztę dla fanów polskich i zagranicznych artystów.

3. odcinek jubileuszowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" opiewał w wiele niespodzianek. Na podium stanął nowy triumfator, a gwiazdorskie jury dało niemały popis. O zachowaniu Piotra Gąsowskiego nie da się zapomnieć.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Zaskakujące sceny podczas 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. Instagram
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Konkurencja zmieciona! Ta gwiazda wygrała w 3. odc. i pokazała, jak się robi metamorfozy Kurdej-Szatan jako Blanka w „TTBZ”! Tak genialnej metamorfozy nie było od lat. Oni sklonowali Bejbę!

"Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi". Kto wygrał 3. odcinek?

Muzyczne show po raz kolejny zaskoczyło widzów i jurorów gwiazdorskimi wcieleniami. Zobaczyliśmy m.in.: Marię Tyszkiewicz jako Lady Gagę, Mateusza Ziółko w roli Beaty Kozidrak, Filip Lato zastąpił Cher, a Kacper Kuszewski dał popis jako Organek. To właśnie on podbił serce Piotra Gąsowskiego, Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego.

Kacper i proszę państwa, zwracam się do wszystkich: istota tego programu polega właśnie na takich występach. Półprzymknięte oczy, twoje poruszanie się, zanim jeszcze zacząłeś tu performować… To wszystko było wspaniałe! To wszystko zrobiłeś z trzewia, mówiąc staropolskim językiem, z wątpi. Dlatego to wszystko było tak porażająco prawdziwe - zachwycał się były prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Aktor zgarnął czek na 10 tysięcy złotych za zwycięstwo w 3. odcinku programu Polsatu. Kwotę przekazał Fundacji "Szczęśliwej Drogi", która pełnoletnim wychowankom domów dziecka pozwala rozpocząć start w dorosłe życie.

Na tym jednak nie skończyły się zaskakujące sytuacje w rozrywkowym show. Piotr Gąsowski w pewnym momencie siarczyście przeklął i odszedł od stołu. Co wywołało w nim taką reakcję? Szczegóły poniżej.

"Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi". Piotr Gąsowski zrobił scenę po jednym z występów

Jednym z głośniejszych wcieleń ostatniego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" była Barbara Kurdej-Szatan, która zmierzyła się z utworem Blanki "Solo". Artystka nie schodzi z ust mediów od czasu zeszłorocznych preselekcji do Eurowizji.

Występ aktorki został żywiołowo przyjęty przez jurorów. Największą reakcję pokazał Piotr Gąsowski, który zaczął od mocnych, wulgarnych słów.

Ja mam k**** tego dosyć! Czuję się tu źle. Ludzie, dajcie mi spokój - zaczął po czym wstał i odszedł od stołu.

Po chwili jednak wrócił, by zwrócić się do uczestniczki. Jego wypowiedź finalnie miała pozytywny wydźwięk, jednak widzowie mogli na moment wstrzymać oddech.

Wy nie możecie tak robić, wy mnie zakompleksiacie. Ja nie miałem kompleksów dopóty, dopóki nie zostałem jurorem w tym programie. Jesteś wspaniała, sepleniąca, jak należy, ruszasz się wspaniale. Jestem twoim wielkim fanem! - kontynuował z zachwytem.

Ostatecznie Barbara Kurdej-Szatan po 3. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" znalazła się na 5. miejscu gwiazdorskiej tabeli. Jej następnym wcieleniem będzie Ryan Tedder, czyli lider zespołu OneRepublic. Szykuje się kolejny mocny występ?

Piotr Gąsowski
Zaskakujące sceny podczas 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. KAPiF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Zaskakujące sceny podczas 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. KAPiF