Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Oświadczyny na planie "Nasz Nowy Dom". Tego nie było w scenariuszu. Wzruszenie sięgnęło zenitu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.03.2024 11:53

Oświadczyny na planie "Nasz Nowy Dom". Tego nie było w scenariuszu. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Zaręczyny w "Nasz nowy dom" (Rąblów)
Zaręczyny w "Nasz nowy dom" (Rąblów)

“Nasz nowy dom” jeszcze nigdy dotąd nie był tak romantyczny. W ostatnim odcinku programu doszło do zaskakujących zaręczyn. To musiało być prawdziwe zaskoczenie dla Elżbiety Romanowskiej.

"Nasz nowy dom". Remont u Agnieszki i Wojtka

“Nasz nowy dom”, to jeden z najpopularniejszych formatów Polsatu, obecny na antenie już od ponad 10 lat. Jeszcze do niedawna gospodynią show była Katarzyna Dowbor, jednak od dwóch edycji w jej dawną rolę wciela się Elżbieta Romanowska.

Choć początkowo angaż gwiazdy przyjęty został przez fanów dość chłodno, dziś nikt nie ma wątpliwości, że prowadząca jest na właściwym miejscu. W 306. odcinku serii mogliśmy zobaczyć jej odwiedziny u Agnieszki i Wojtka z Rąblowa.

Para mieszkała z trzema synami pochodzącymi z poprzedniego małżeństwa mężczyzny. Niestety warunki lokalowe pozostawiały sporo do życzenia. Największe przerażenie wywoływała łazienka, w której… brakowało nawet sufitu.

Magda Gessler wróciła do lokalu po rewolucjach i wpadła w szał. Zrównała właścicielkę z ziemią! "Nie polecam" Justyna z "Rolnicy. Podlasie" przekazała ekscytujące wieści. "To już oficjalne"

Zaskakujące sceny w "Naszym nowym domu"

Elżbieta Romanowska postanowiła, że nie zostawi kochającej, lecz zmagającej się z trudną sytuacją finansową, rodziny. Ekipa remontowa “Naszego nowego domu” natychmiast wzięła się za robotę.

W międzyczasie gospodyni show postanowiła zabrać bohaterów odcinka na małą wyprawę do Warszawy. Synowie Wojtka mieli okazję wziąć udział w warsztatach wykonywania słodyczy.

Elżbieta Romanowska zadbała również o to, by para miała możliwość spędzić trochę czasu sam na sam. Musiała być z pewnością w niemałym szoku, gdy dowiedziała się, co z tej okazji zaplanował Wojtek.

Oświadczyny w "Naszym nowym domu"

Podczas romantycznej kolacji zorganizowanej przez produkcję “Naszego nowego domu”, Wojtek nieoczekiwanie wyjął przechowywane skrupulatnie czerwone pudełeczko. Gdy je otworzył, okazało się, że w środku jest pierścionek zaręczynowy.

Jak zobaczyłam to czerwone pudełeczko, byłam naprawdę w szoku dużym – nie ukrywała Agnieszka.

Para była już oficjalnie małżeństwem, jednak jak się okazało, nigdy wcześniej nie doszło do oświadczyn z pierścionkiem. Po latach mężczyzna postanowił naprawić swój błąd, będąc wdzięcznym za zaaranżowanie iście romantycznych warunków przez ekipę “Naszego nowego domu”.

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF