Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Love Island": Do willi weszły dwie nowe piękności. Jedna z nich to ogromnie popularna influencerka!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.03.2024 18:57

"Love Island": Do willi weszły dwie nowe piękności. Jedna z nich to ogromnie popularna influencerka!

"Love Island"
"Love Island", fot. Instagram

“Love Island” z edycji na edycję budzi coraz większe zainteresowanie wśród fanów. Widzowie uwielbiają obserwować poszukiwania miłości przez uczestników. Teraz emocje podsyci wejście do willi dwóch nowych dziewczyn. Jedna z nich jest bardzo popularną influencerką. 

9. edycja "Love Island"

Na początku marca rozpoczęła się nowa, dziewiąta odsłona popularnego reality show TV4, znanego jako "Love Island: Wyspa Miłości". Uczestnicy przybyli do słonecznej Hiszpanii, gotowi na przygody i romanse, które mogą odmienić ich życie. Pierwsze więzi między bohaterami już powstały, ale ich przyszłość wciąż jest niepewna.

W 14. odcinku "Love Island", grupa kobiet została zabrana na małą wycieczkę, podczas której do willi programu zawitał Rafał Maserak, mający za zadanie nauczyć panów tańczyć. Uczestnicy programu bardzo się starali, aby godnie przygotować się do wieczornego pokazu dla dziewczyn. Najlepsze postępy w tańcu zanotował Dan, który wykazywał się znacznym talentem na parkiecie. W międzyczasie do zespołu mężczyzn dołączył nowy uczestnik - 26-letni Mateusz Dziedzic, pochodzący z Chełma, model z zamiłowaniem do aktorstwa.

Co natomiast wydarzy się w dzisiejszym odcinku?

Pogrom w "Love Island". Już dawno tyle osób jednocześnie nie odpadło z programu. Co się stało? Uczestnik "Love Island" ujawnił najbardziej bolesną historię ze swojego życia. Nie sposób powstrzymać łez

Co wydarzy się w następnym odcinku?

Emi powróciła z randki pełna zachwytu i radości, opowiadając dziewczynom o romantycznym czasie spędzonym nad morzem. Natomiast Adrian dość oschle zrelacjonował chłopakom swój czas z Islanderką, sugerując, że Emi jest zainteresowana nim. Jednak prawda wyjdzie na jaw później, a przyjaźń Dana z Adrianem zostanie wystawiona na próbę podczas niekomfortowej konfrontacji. 

Do willi przybędą także dwie nowe uczestniczki, które zrobią duże wrażenie na chłopakach. Islanderki będą zaskoczone ich reakcjami, obserwując wszystko z ukrycia. Pomimo wydawałoby się spokojnego okresu w relacji Asi i Rafała, niespodziewane przygotowania partnerki mogą rzucić nowe światło na sytuację. Czy Rafał zdecyduje się pozostać na Wyspie Miłości?

Okazuje się, że do miłosnego show dołączyła popularna influencerka. 

Kim jest Nicole Kimberly?

Mowa o Nicole Kimberly - dwudziestoletniej studentce i influencerce o amerykańsko-polskich korzeniach. Na Instagramie obserwuje ją na ten moment już prawie 150 tysięcy ludzi, na TikToku zaś ponad dwa razy więcej. Największą popularność przyniósł jej udział w projekcie o nazwie Natsu World, którego założycielką była topowa polska influencerka Natalia Karczmarczyk. 

Przed rozpoczęciem przygody w Natsu World, Karczmarczyk zorganizowała przesłuchania. Dla Natalii było to kluczowe, gdyż musiała wybrać kilka osób, które spędzą razem z nią rok lub dłużej pod jednym dachem. Spośród początkowych 100 kandydatów Natsu wyselekcjonowała tylko 20. Ostatecznie w Natsu World pojawiło się 10 osób (łącznie z Karczmarczyk). Ich tożsamość miała zostać ujawniona w dniu premiery projektu. Oprócz Nicole i Natsu znaleźli się tam: Paulina Hornik, Alicja Malec, Piotr Dominik, Olka Psycholka, Sebastian Wiśniewski, Nikola Nowak, Oskar Dąbrowski i Dominik Henne.

Projekt już się zakończył, ale Nicole była w nim jedną z czołowych postaci. Przede wszystkim cechuje się pewnością siebie i poczuciem humoru. Uwagę zwraca też jej oryginalna uroda. Dziewczyna ma ciemniejszą karnację oraz mocno kręcone włosy.

Influencerka nie zwalnia tempa i teraz wygląda na to, że chce sprawdzić swoich sił w programie telewizyjnym.

Myślicie, że na dłużej zagrzeje miejsce w show-biznesie?

Nicole Kimberly, fot. Instagram
Nicole Kimberly, fot. Instagram
Nicole Kimberly, fot. Instagram
Nicole Kimberly, fot. Instagram
Nicole Kimberly, fot. Instagram
Nicole Kimberly, fot. Instagram

  

Tagi: Love Island