Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Po lokach pięknej Sary z "Rolnika" ani śladu. Pokazała się w nowej fryzurze. Ledwo ją poznaliśmy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.04.2024 14:24

Po lokach pięknej Sary z "Rolnika" ani śladu. Pokazała się w nowej fryzurze. Ledwo ją poznaliśmy

Sara z "Rolnik szuka żony"
fot.: YouTube/Rolnik szuka żony

Gdybyśmy spotkali dziś na ulicy Sarę z 10. edycji “Rolnik szuka żony”, z pewnością niełatwo byłoby nam ją rozpoznać. Nowa fryzura uczestniczki show jest naprawdę dużym zaskoczeniem.

"Rolnik szuka żony". Sara nie odnalazła miłości

10. edycja “Rolnik szuka żony” była w opinii widzów jedną z najbardziej zaskakujących. Wszystko za sprawą nieoczekiwanych zwrotów akcji, które zadziały się m.in. w finale programu.

Okazało się, że wiele z par, które w trakcie trwania show wydawały się być pewne swoich uczuć, rozstały się tuż po tym, jak na planie padł ostatni klaps. Niestety, dotknęło to również Sarę i Artura.

28-latek z Mazowsza, w którego pochodząca z Siedlec uczestniczka wpatrzona była jak w obrazek, postanowił zmienić zdanie co do utrzymywania dalszej znajomości. Fani byli w szoku.

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w "TzG". Stawka królowej życia zwala z nóg "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiemy, kto wygrał 6. odcinek. W komentarzach burza. Widzowie mocno podzieleni

Jak Artur potraktował Sarę w finale "Rolnik szuka żony"?

W finalnym odcinku 10. edycji “Rolnik szuka żony” Sara wyjawiła, że od tygodnia nie jest już w związku z Arturem. Mężczyzna wyznał, że tempo rozwoju relacji było dla niego za szybkie i ostatecznie uznał, że to, co czuł do Sary było tylko “zauroczeniem”.

Straciłam czas, energię i cząstkę siebie - orzekła bohaterka programu drżącym głosem.

Choć Sarze z pewnością trudno było pogodzić się z odrzuceniem, dziś wiele wskazuje na to, że zapomniała już o Arturze. Pozostaje jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się o jej niezwykłej metamorfozie!

Sara z "Rolnika..." w nowej fryzurze

Jeszcze 10 dni temu Sara z “Rolnik szuka żony” zamieszczała na swoim Instagramie wideo, na którym zobaczyć możemy ją w tak charakterystycznych dla niej lokach. Dziś to już jednak przeszłość.

Na nowym zdjęciu widzimy wyraźnie, że gwiazda wyprostowała i spięła włosy. Na najnowszej fotografii prezentuje swój piękny uśmiech, życząc swoim odbiorcom “cudownego dnia”.

Choć za oknem aura iście jesienna, Sara gotowa jest już na wiosnę, o czym świadczyć może śliczna zielona koszula, w której zapozowała bohaterka “Rolnika…”. Ten pogodny i optymistyczny nastrój jest dowodem na to, że była uczestniczka show nie traci nadziei na miłość!

Sara z Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/sara.jakubinska