Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > To już potwierdzone. Ida Nowakowska powraca na antenę TVP. Znamy szczegóły
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.04.2024 21:22

To już potwierdzone. Ida Nowakowska powraca na antenę TVP. Znamy szczegóły

Ida Nowakowska
fot. KAPiF

Ida Nowakowska oficjalnie potwierdziła krążące w mediach spekulacje. Już niedługo ponowie zobaczymy gwiazdę w na antenie Telewizji Polskiej. Poznajcie szczegóły.

Ida Nowakowska mediach

Ida Nowakowska to znana telewidzom prezenterka i tancerka. W mediach stała się rozpoznawalna po wygraniu pierwszej edycji “You Can Dance - Po prostu tańcz”, programu emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. Kilka lat później Ida była jedną z jurorek w tym talent show. W 2018 roku przeszła do Telewizji Polskiej, gdzie poprowadziła takie programy, jak “Ameryka da się lubić”, “You Can Dance - Nowa Generacja” , czy “Dance Dance Dance”. 

Największą sympatię widzów zdobyła, pełniąc funkcję gospodyni w porannym formacie “Pytanie na śniadanie”. Jednak pod koniec zeszłego roku Ida Nowakowska zakończyła współpracę z produkcją. 

Dziewczynka weszła z TYM na przesłuchanie "The Voice Kids". Ida Nowakowska była w szoku Zwolnili ulubioną parę widzów "PnŚ"? On nie chciał pojawiać się bez niej na ekranie. Fani załamani

Ida Nowakowska prywatnie

Prezenterka w 2015 roku stanęła na ślubnym kobiercu, a jej wybrankiem był Jack Herndon. Para poznała się podczas studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. W maju 2021 roku małżeństwo powitało na świecie syna, Maksymiliana. Ida Nowakowska nie ukrywa w wywiadach, że rodzina jest dla nie bardzo ważna. 

Macierzyństwo (…) nadało mojemu życiu sens. Brzmi to górnolotnie, ale teraz mam w swoim życiu nową misję. Dużo osób mówi, że dziecko zabiera energię, ale tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Widzę to po sobie i po moich koleżankach, które dokładnie w tym samym czasie urodziły dzieci. Każda z nas nosi w sobie ogrom ciepła, miłości, energii i jest o wiele lepiej zorganizowana - opowiadała. 

Ida Nowakowska powraca do TVP!

Mimo że zniknęła z “Pytania na śniadanie” to Idę Nowakowską można nadal oglądać w Telewizji Polskiej, a dokładnie w programie “The Voice Kids”, gdzie gwiazda pełni funkcję prowadzącej obok Tomasza Kammela. Odcinki do formatu zostały nagrane ze sporym wyprzedzeniem, jednak przed nami etap występów na żywo, a Nowakowska oficjalnie potwierdziła, że weźmie w nich udział. 

Tak, oczywiście. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w "The Voice Kids". Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców - powiedziała w rozmowie z portalem “Plejada”. 

Będziecie oglądać występy na żywo w “The Voice Kids”?

Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF