Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Ida Nowakowska wynosi pudła z TVP. Sporo tego się nazbierało: "Nie jest łatwo"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.12.2023 19:42

Ida Nowakowska wynosi pudła z TVP. Sporo tego się nazbierało: "Nie jest łatwo"

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska wynosi pudła z TVP, fot. KAPiF; Instagram

Ida Nowakowska została zaskoczona nieprzyjemną koniecznością. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak dziennikarka wynosi pudła z budynku TVP. Wszystko widział jej współpracownik, Tomasz Wolny. Co dzieje się w Telewizji Polskiej?

Nowe porządki w TVP: doniesienia o zwolnieniach w "Pytaniu na śniadanie"

W sieci coraz więcej mówi się o zmianach, jakie już niedługo mają zajść w Telewizji Polskiej. Część dziennikarzy ma pożegnać się z dotychczasowymi stanowiskami. Ostatnio głośno było, że porządki mają objąć też „Pytanie na śniadanie”. Ze śniadaniówką TVP miało podobno pożegnać się aż sześć gwiazd.

Co więcej, grafik na styczeń rzekomo ma być tak ułożony, by nie wzbudzać paniki w zespole. Pracownicy mieli też otrzymać zadziwiające rozkazy. Światu Gwiazd udało się skontaktować z jedną osób pracujących w TVP. Nasz informator twierdzi, że z obsadą porannego show, na chwilę, pożegna się tylko jeden prowadzący. Będzie nim Tomasz Wolny, a wszystko ze względu na zaplanowane wcześniej wakacje.

Nikt nie wylatuje. Tomasz Wolny tylko znika na chwilę, wyjeżdża na dłuższe wakacje. Zastąpi go tymczasowo inny prezenter – usłyszeliśmy w słuchawce.

Jednak czy mimo podanych wyżej informacji już niedługo nie zobaczymy Idy Nowakowskiej w programie? Szczegóły poniżej.

TYLKO U NAS: Aż sześć gwiazd straci pracę w TVP?! Mamy komentarz. Z "PnŚ" zniknie tylko jedna. Na chwilę Nie tylko Danuta Holecka. Kolejna osoba znika z "Wiadomości". Prawdziwa rewolucja w TVP

Czy Ida Nowakowska zostaje w TVP?

Ida współpracuje z TVP od 2018 roku. Zaczęło się od prowadzenia programu „Bake Off Junior” i noworocznych koncertów Telewizji Polskiej. Już w 2019 została jurorką w „Dance Dance Dance” TVP2 i współprowadzącą „Pytania na śniadanie”. Jej towarzyszem w śniadaniówce zazwyczaj był Tomasz Wolny.

Teraz portal Plotek zelektryzował wszystkich informacjami, że pracownicy TVP otrzymali polecenie, by nie rozmawiać z kolegami z pracy… o pracy, aby ograniczyć wycieki informacji. Poszczególne zespoły nie mają też już wglądu w grafiki innych redakcji. Tymczasem Nowakowska była widziana, kiedy wynosiła gigantyczne pudła z budynku telewizji publicznej. Poniżej zdjęcia i cała relacja ze zdarzenia.

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, fot. KAPiF

Ida Nowakowska wynosi z TVP wielkie pudła

Nowakowska od kilku lat prężnie pięła się po szczeblach kariery w TVP. Zyskała przez ten czas nie tylko kolegów z pracy, ale i przyjaciół. Teraz widać to wyraźnie. 7 grudnia dziennikarka świętowała 33. urodziny. Z tej okazji koledzy z Telewizji Polskiej postanowili obdarować ją prawdziwą górą prezentów. Na Idę w garderobie czekały ogromne pudła z upominkami.

Skończyliśmy program i zobaczcie, co tu się dzieje. Nie dość, że dostałam taki piękny bukiet świąteczny na urodziny od ekipy "Pytania na śniadanie", to jeszcze coś takiego w garderobie – relacjonowała uszczęśliwiona Ida na Instagramie, ze śmiechem pokazując wszystko Tomaszowi Wolnemu, który na chwilę zajrzał do koleżanki.

Po zakończeniu pracy tego dnia Nowakowska sama dzielnie przenosiła paczki z prezentami, co okazało się bardzo pracochłonne. W jej relacji na Instastories dodała, że „nie było łatwo”.

Dzisiaj wychodzenie z telewizji nie jest najprostszym zadaniem, ponieważ właśnie próbuję to dopchać do windy, a jeszcze chyba będę miała dwie tury, żeby wrócić – mówiła na nagraniu Ida.

Niedawno dziennikarka odniosła się do plotek na temat rzekomych zwolnień. W rozmowie z Pudelkiem ogłosiła, że nie planuje odchodzić, podobnie jak inni jej koledzy. Same doniesienia nazwała „próbą destabilizacji TVP”.

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska z prezentami urodzinowymi, fot. instagram.com/idavictoria
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska z prezentami urodzinowymi, fot. instagram.com/idavictoria
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska z prezentami urodzinowymi, fot. instagram.com/idavictoria
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska z prezentami urodzinowymi, fot. instagram.com/idavictoria
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek, Plotek