Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > TYLKO U NAS: Aż sześć gwiazd straci pracę w TVP?! Mamy komentarz. Z "PnŚ" zniknie tylko jedna. Na chwilę
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 07.12.2023 16:17

TYLKO U NAS: Aż sześć gwiazd straci pracę w TVP?! Mamy komentarz. Z "PnŚ" zniknie tylko jedna. Na chwilę

Pytanie na śniadanie, fot. TVP
Pytanie na śniadanie, fot. TVP

Zmiany w “Pytaniu na śniadanie” i nie tylko? Skontaktowaliśmy się z osobą z TVP w sprawie rzekomych zwolnień. Czy z programem pożegna się aż sześć gwiazd?

Od kiedy emitowane jest "Pytanie na śniadanie"?

"Pytanie na śniadanie" jest na antenie TVP2 od 21 lat. Program zadebiutował w Telewizji Publicznej w 2002 roku i od tego czasu coraz lepiej radzi sobie w walce o serca widzów. Przez te lata w programie pracowało sporo znanych prezenterów.

Obsada śniadaniówki zmieniała się jak w kalejdoskopie. Obecnie o poranku możemy oglądać głównie tych, którzy zostali zatrudnieniu jeszcze za czasów, gdy szefową formatu była Joanna Kurska. Okazało się, że ma świetnego nosa do wyboru prowadzących, bo skompletowana przez nią ekipa cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów.

TYLKO U NAS: Ciężarna Małgorzata Tomaszewska upadła podczas "Pytania na śniadanie". Chwile grozy w śniadaniówce Ida Nowakowska niespodziewanie przerwała "Pytanie na śniadanie"! Interweniował Tomasz Wolny

Kto ma stracić pracę w TVP?

7 grudnia Plotek przekazał niepokojące informacje. Napisano, że z pracą w TVP wkrótce pożegna się aż sześć gwiazd, w tym większość związanych z programem “Pytanie na śniadanie”. Kto dokładnie miał znaleźć się na czarnej liście?

Wkrótce z pracą w TVP żegna się Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Anna Popek, Tomasz Wolny, Jacek Łęski i Magdalena Ogórek. Oni za bardzo kojarzyli się ze starą władzą i Jackiem Kurskim czy Mateuszem Matyszkowiczem. Teraz czas na nowe rozdanie – mówi informator serwisu.

Małgorzata Opczowska, zapytana przez redakcję w sprawie odejścia z “Pytania na śniadanie”, odpowiedziała, że “nic o tym nie wie”. Z kolei grafik na styczeń rzekomo jest poukładany tak, by nie wzbudzać podejrzeń w zespole.

Czy gwiazdy "Pytania na śniadanie" stracą pracę?

Światu Gwiazd udało się skontaktować z jedną osób pracujących w TVP. Nasz informator twierdzi, że z obsadą porannego show, na chwilę, pożegna się tylko jeden prowadzący. Będzie nim Tomasz Wolny, a wszystko ze względu na zaplanowane wcześniej wakacje.

Nikt nie wylatuje. Tomasz Wolny tylko znika na chwilę, wyjeżdża na dłuższe wakacje. Zastąpi go tymczasowo inny prezenter – usłyszeliśmy w słuchawce.

Co czeka śniadaniówkę po nowym roku? I co dalej z Magdaleną Ogórek? Pozostaje nam czekać oficjalny komunikat w tej sprawie.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny (2).png
Tomasz Wolny i Ida Nowakowska, fot. KAPIF
opczowska, koszucki
Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki, fot. KAPIF
Anna Popek (7).jpg
Anna Popek, fot. KAPIF
Magdalena Ogórek (3).jpg
Magdalena Ogórek, fot. KAPIF