Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Wyszły na jaw kulisy odejścia Nowakowskiej z "PnŚ"
28.04.2024 22:50 Wyszły na jaw kulisy odejścia Nowakowskiej z "PnŚ". Szok!

Jakiś czas temu wielkie poruszenie wywołało zwolnienie największych gwiazd TVP, w tym Idy Nowakowskiej. Teraz ujawniono kulisy odejścia prezenterki “Pytania na śniadanie”. 

Ida Nowakowska
19.04.2024 21:22 To już potwierdzone. Ida Nowakowska powraca na antenę TVP. Znamy szczegóły

Ida Nowakowska oficjalnie potwierdziła krążące w mediach spekulacje. Już niedługo ponowie zobaczymy gwiazdę w na antenie Telewizji Polskiej. Poznajcie szczegóły.

Ida Nowakowska
18.01.2024 14:38 To ona zastąpi Idę Nowakowską w "Pytaniu na śniadanie"? Przez lata była gwiazdą konkurencyjnej stacji

Za zmianami w Telewizji Polskiej trudno nadążyć! Ledwo co media obiegły wieści o zwolnieniu dwóch prezenterek “Pytania na śniadanie”, a już docierają do nas doniesienia o nowej gwieździe. Kogo już niedługo zobaczymy w śniadaniówce?

Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska zwolnione
18.01.2024 07:24 Dwie kolejne prezenterki zwolnione z "Pytania na śniadanie". Takich roszad nikt się nie spodziewał

Po zmianach w TVP pracownicy nie mogą nawet na chwilę odetchnąć. Co jakiś czas pojawiają się wieści o kolejnych zwolnieniach lub spektakularnych powrotach. Teraz wiadomo, że z posadą żegnają się dwie prezenterki “Pytania na śniadanie”. Kto stracił pracę w śniadaniówce TVP?

Tomasz Wolny, fot. KAPIF
15.12.2023 12:30 Potwierdziły się nasze doniesienia. Tomasz Wolny znika z "PnŚ". Nie tylko on. "Już się tu nie zobaczymy"

Jak informował Świat Gwiazd – z “Pytania na śniadanie” znika Tomasz Wolny. Z widzami pożegnała się jeszcze jedna gwiazda. Kogo nie zobaczymy w najbliższym czasie?

Kto znika z Pytania na śniadanie?, fot. TVP
14.12.2023 23:03 TYLKO U NAS: Z "Pytania na śniadanie" znika jedna z gwiazd. Znamy powód. "TVP szykuje sporą niespodziankę"

Kto znika z “Pytania na śniadanie” i dlaczego? Świat Gwiazd dotarł do informacji na temat zmian w obsadzie programu. 

Ida Nowakowska
09.12.2023 19:42 Ida Nowakowska wynosi pudła z TVP. Sporo tego się nazbierało: "Nie jest łatwo"

Ida Nowakowska została zaskoczona nieprzyjemną koniecznością. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak dziennikarka wynosi pudła z budynku TVP. Wszystko widział jej współpracownik, Tomasz Wolny. Co dzieje się w Telewizji Polskiej?

Ida Nowakowska / Pytanie na śniadanie
19.11.2023 18:23 Ida Nowakowska niespodziewanie przerwała "Pytanie na śniadanie"! Interweniował Tomasz Wolny

Takich scen w „Pytaniu na śniadanie” jeszcze nie było. Ida Nowakowska nagle przerwała program, niespodziewanie interweniował Tomasz Wolny. Powód wstrzymania materiału jest zadziwiający. Co wydarzyło się w dzisiejszym wydaniu?

kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP
22.10.2023 13:20 Koszmarny wypadek Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie". Boli od samego patrzenia

Ida Nowakowska była o krok od poważnego urazu, którym skończyć mógł się wypadek, którego doznała na planie “Pytania na śniadanie”. Wszystko przez intensywny tryb pracy w niedzielnym odcinku.

Będą zwolnienia w Pytaniu na śniadanie?, fot. KAPIF
05.10.2023 15:25 Szykują się czystki w "Pytaniu na śniadanie". TVP podjęła decyzję. Na prowadzących padł blady strach

Na prowadzących “Pytania na śniadanie” padł blady strach. TVP podjęła decyzję, która może wpłynąć na rozwiązanie umowy. Z kim i dlaczego?

Pytanie na śniadanie
30.09.2023 12:18 "On idzie w gąszcze!". Kuriozalna sytuacja w "Pytaniu na śniadanie". "Gość" nagle zniknął, Nowakowska spanikowała

W sobotni poranek "Pytanie na śniadanie" poprowadzili Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym. Podczas jednej z rozmów nieoczekiwanie zaproszony gość “zgubił się” prowadzącym. W ułamku sekundy zrobiło się niebezpiecznie. Gwiazdorski duet postanowił zareagować.

Pytanie na śniadanie
30.08.2023 17:12 Skandal w "Pytaniu na śniadanie"! Wolny po raz kolejny się nie popisał, karygodne słowa na antenie. Nowakowska musiała interweniować

Tomasz Wolny, prowadzący „Pytania na śniadanie”, słynie z głębokiej wiary katolickiej i zdecydowanych poglądów. Niestety tym razem pokazał się od wyjątkowo pogardliwej, nieprzystającej dziennikarzowi strony. Jego słowa na antenie wzburzyły nawet towarzyszącą mu Idę Nowakowską, która zareagowała w niezwykle zdecydowany sposób.

Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska
15.08.2023 13:40 Uwielbiany format z Kasią Cichopek i Idą Nowakowską na czele znika z ekranów. Widzowie nie będą zadowoleni

Telewizja Polska już teraz zapowiedziała poważne zmiany w swoim programie, które wejdą w życie wraz z nadchodzącą jesienią. Niestety, w związku z metamorfozami pracę straci kilka czołowych gwiazd publicznego nadawcy. Wśród nich pojawiają się takie nazwiska, jak Katarzyna Cichopek, czy Ida Nowakowska.

Pytanie na śniadanie
01.08.2023 17:30 "Pytanie na śniadanie". 95-letnia powstańczyni warszawska nagle poprosiła o pomoc na wizji. "Potrzebuję sanitariuszki!"

W dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie” doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Z okazji rocznicy powstania warszawskiego gościnią była 95-letnia uczestniczka tego wydarzenia. Pani Danuta w pewnym momencie potrzebowała pomocy, tymczasem widzowie zobaczyli na wizji dość nieodpowiednią reakcję prowadzących. Co tam się wydarzyło?

Pytanie na śniadanie
12.07.2023 13:39 "Pytanie na śniadanie": Gościni myślała, że kamery przestały nagrywać. Nagle zmieszana tak zwróciła się do Idy i Tomasza

Podczas środowego wydania "Pytanie na śniadanie" Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym musiała poradzić sobie z niecodzienną sytuacją. Gościni sądziła, że kamery zostały już wyłączone i zaczęła prowadzić z nimi prywatną rozmowę. Wszystko usłyszeli widzowie TVP.

Ida Nowakowska będzie odwiedzać Łukasz Nowickiego za granicą, fot. KAPIF
29.06.2023 14:39 Ida Nowakowska zdradziła, gdzie będzie odwiedzała Nowickiego. Przecież nie mówił nic o wyjeździe z kraju!

Stało się. Łukasz Nowicki właśnie poprowadził swoje ostatnie wydanie programu “Pytanie na śniadanie”. Teraz kolegę pożegnało mnóstwo gwiazd porannego show i przy okazji wyjawiło kilka sekretów. Ida Nowakowska zdradziła, gdzie zamierza odwiedzać prezentera.

Ida Nowakowska
15.06.2023 14:41 Ida Nowakowska wyprowadzona z równowagi wiadomością o rozwodzie aktora. Interweniowano zza kulis

Ida Nowakowska nie potrafiła opanować wściekłości, gdy dowiedziała się, co popularny aktor zrobił swojej własnej żonie. Gwiazda nie wahała się użyć w „Pytaniu na śniadanie” mocnych słów, zareagować musiała produkcja programu.

Ida Nowakowska
29.05.2023 13:20 Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. Rozkleiła się w "Pytaniu na śniadanie"

Ida Nowakowska nie zdołała powstrzymać emocji podczas niedzielnego wydania “Pytania na śniadanie”. Po opowieści gościa programu, w oczach prezenterki szkliły się łzy. Historia w istocie jest bardzo poruszająca.Widzowie “Pytania na śniadanie” cenią Idę Nowakowską nie tylko za jej profesjonalizm i poświęcenie, ale również jej “ludzką stronę”, którą obserwować można w czasie jej reakcji na zagadnienia poruszane w programie.

Pytanie na śniadanie, Ida Nowakowska
16.05.2023 13:11 Ale palnęła. Ida Nowakowska zawstydzona własnymi słowami o sposobach na mężczyzn. Nie dało się elegancko wybrnąć

Zabawna sytuacja na żywo w programie “Pytanie na śniadanie”. Prowadzący rozmawiali z zaproszonymi ekspertkami o minionych trendach kosmetycznych stosowanych przez panie. Nagle Ida Nowakowska palnęła o sposobach na uwodzenie mężczyzn.Zawstydzona prezenterka nie była już w stanie wydusić z siebie nawet jednego słowa. Całe szczęście z pomocą przyszedł niezawodny Tomasz Wolny. 

Pytanie na śniadanie
04.05.2023 10:21 Anna Popek prowadzi "Pytanie na śniadanie" z partnerem Nowakowskiej. Już wiadomo, co z przyszłością Idy

Niespodziewane pojawienie się Anny Popek w „Pytaniu na śniadanie” wywołało w widzach wiele wątpliwości, dotyczących przyszłości ich ulubionych dziennikarek. Wiadomo już, że wielka gwiazda TVP poprowadzi program z Tomaszem Wolnym. A co z Idą Nowakowską?Ida i Tomasz prowadzą razem śniadaniówkę Telewizji Polskiej od dłuższego czasu. Kiedy stacja ogłosiła, że Popek będzie towarzyszyć dziennikarzowi o poranku, wielbiciele Nowakowskiej byli mocno zaniepokojeni. Teraz już wiadomo, czy młoda prezenterka wypadnie z grafiku.

Anna Popek, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska
21.04.2023 18:30 "Pytanie na śniadanie". Znamy partnera Anny Popek, co dalej z Idą Nowakowską? Tylko u nas komentarz prezenterki

Ida Nowakowska to jedna z ulubienic widzów “Pytania na śniadanie”. Powrót Anny Popek do programu wywołał jednak niemałe zamieszanie wśród obsady. Najnowsze doniesienia mediów wskazują, jakoby pozycja dotychczasowej ekranowej partnerki Tomasza Wolnego miała być zagrożona. W rozmowie ze Światem Gwiazd prezenterka wyjaśniła, jak wyglądać będzie jej przyszłość w show.Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy, że z powodu dołączenia do zespołu “Pytania na śniadanie” Anny Popek, niejasna stała się przyszłość Małgorzaty Tomaszewskiej w show. W piątek nastąpił kolejny nieoczekiwany zwrot akcji.

Pytanie na śniadanie / Doda
05.03.2023 17:49 "Pytanie na śniadanie". Doda starła się z Idą Nowakowską na antenie. "Zachowaj komentarze dla siebie"

Doda pojawiła się w niedzielnym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie”. Atmosfera była miła, ale tylko do pewnego momentu. Piosenkarka mocno zgasiła prowadzącą Idę Nowakowską, aż dziennikarka zaczęła się gęsto tłumaczyć.Dzisiejsze wydanie śniadaniówki TVP2 prowadzili Tomasz Wolny oraz Ida. Jedną z gościni programu była Rabczewska. Jak zwykle zrobiła wrażenie nie tylko szaloną stylizacją, ale i tym, co mówiła. Wszystko zaczęło się, kiedy rozmowa zeszła na tematy osobiste i uczuciowe.

Ida Nowakowska, Tomasz Wolny
31.01.2023 08:57 Ida Nowakowska pracuje po nocach. Jej kolega z pracy przeczytał SMS-a, którego wysłała, kiedy powinna spać

Wtorkowy poranek w "Pytaniu na śniadanie" należał do Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego. Podczas rozmowy z jedną z gościń prezenter wyciągnął telefon, by przeczytać wiadomość od współprowadzącej. Teraz wiadomo, co robi po nocach.Ida Nowakowska dołączyła do obsady śniadaniówki w 2018 roku. Od tego momentu jej popularność znacznie wzrosła, a ona sama stara się jak najbardziej przypaść do gustu widzom. Okazuje się, że wiele godzin spędza na przygotowaniach do wydania porannego programu. SMS do kolegi wszystko zdradził.

Jacek Jelonek, Michael Danilczuk i Ida Nowakowska EA
05.08.2022 20:50 Ida Nowakowska komentuje parę jednopłciową w TzG. "Nie jestem specjalistką"

W najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" widzowie będą świadkami pierwszej w historii programu pary jednopłciowej. Ida Nowakowska, która od lat związana jest z tańcem, skomentowała ten pomysł. Gwiazda TVP nie jest przekonana do propozycji produkcji.Już niedługo na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja popularnego programu "Taniec z gwiazdami", gdzie celebryci zmierzą się na parkiecie o głosy jurorów oraz widzów. Najnowsza odsłona ma przynieść wiele emocji ze względu na nieoczekiwanych uczestników. W programie zobaczymy m.in.: Krzysztofa Rutkowskiego, Jamalę, Karolinę Pisarek oraz Jacka Jelonka. Ostatni z wymienionych uczestników będzie brał udział pod okiem choreografa.

Ida Nowakowska EA
16.05.2022 12:29 Internauci krytykują Idę Nowakowską za występ podczas finału Eurowizji

Internauci nie kryją rozgoryczenia, jakie wywołało w nich krótkie pojawienie się dziennikarki TVP na sobotnim finale Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie. Ida Nowakowska wręczała innym krajom punkty, jakie przyznano im w głosowaniu polskich jurorów.W komentarzach nie brak słów krytyki pod adresem prowadzącej poranne show "Pytanie na Śniadanie". Tancerka pojawiła się na ekranach telewizorów podczas Eurowizji na zaledwie kilka chwil, ale to wystarczyło, aby zdenerwować Polaków. Według fanów gwiazda dużo bardziej skupiła się na wspieraniu Ukrainy niż na przekazywaniu naszych głosów.

Ida Nowakowska EA
25.04.2022 14:46 Ida Nowakowska wypowiedziała się o pracy w TVP. Jej słowa są niezwykle ciepłe

Ida Nowakowska jest czołową twarzą Telewizji Polskiej, która współpracuje dla największych hitów stacji telewizyjnej. Ostatnio wyznała, co wpływa na jej dobre samopoczucie w pracy.W szeregi TVP wstąpiła w 2018 roku początkowo, dołączając do produkcji kulinarnego show "Bake Off Junior" jako charyzmatyczna prowadząca. Widzowie szybko obdarzyli sympatią nową twarz stacji, która coraz częściej obsadzała Idę Nowakowską w nowych projektach. Dziś jest czołową prezenterką, łączącą karierę zawodową z rolą świeżo upieczonej mamy.Tancerka w rozmowie z Pomponikiem wyjawiła jakie czynniki wpływają na jej codzienny entuzjazm do wykonywanej pracy. Okazuje się, że dużym atutem stacji telewizyjnej jest różnorodny bufet i miła atmosfera.

Ida Nowakowska (EA)
13.04.2022 11:57 "Pytanie na śniadanie" Ida Nowakowska nie zniosła historii o wojnie w Ukrainie, popłakała się na antenie

Ida Nowakowska podczas emisji programu "Pytanie na śniadanie" nie była w stanie powstrzymać łez, z powodu losy najmniejszych obywateli Ukrainy. Nagrania zza wschodniej granicy wstrząsnęły wrażliwą prezenterką.Poranny program "Pytanie na śniadanie" przekazuje widzom najświeższe informacje z kraju i ze świata, często mierząc się z trudnymi tematami. Obecnie większość segmentu śniadaniówki poświęcona jest zbliżającej się Wielkanocy, jednak produkcja nie zapomniała o aktualnych wydarzeniach u naszych wschodnich sąsiadów.Prowadzący poświęcili chwile, by porozmawiać o najmłodszych obywatelach Ukrainy, którzy nadal borykają się z okrucieństwem wojny. Fragmenty nagrań wykonana przez wolontariuszy zza wschodnią granicą niezmiernie wzruszyły Idę Nowakowską, która nie mogła powstrzymać łez.

Nowakowska, Wolny
24.03.2022 09:58 Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący nie mogli wytrzymać ze śmiechu

Niecodzienna wpadka przerwała poniedziałkowe wydanie programu "Pytanie na śniadanie". Zarówno widzowie, jak i prowadzący oniemieli, kiedy do rozmowy o nowym wariancie koronawirusa w Polsce włączył się syn jednego z ekspertów. Prowadzący nie mogli powstrzymać śmiechu.

  • 1
  • 2