Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Potwierdziły się nasze doniesienia. Tomasz Wolny znika z "PnŚ". Nie tylko on. "Już się tu nie zobaczymy"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 15.12.2023 12:30

Potwierdziły się nasze doniesienia. Tomasz Wolny znika z "PnŚ". Nie tylko on. "Już się tu nie zobaczymy"

Tomasz Wolny, fot. KAPIF
Tomasz Wolny, fot. KAPIF

Jak informował Świat Gwiazd – z “Pytania na śniadanie” znika Tomasz Wolny. Z widzami pożegnała się jeszcze jedna gwiazda. Kogo nie zobaczymy w najbliższym czasie?

Tomasz Wolny znika z "Pytania na śniadanie"

W TVP istna rewolucja. Z pracą w stacji pożegnała się Danuta Holecka. Podobno wkrótce posadę prezenterki straci także Magdalena Ogórek. Z kolei na stare śmieci lada dzień ma wrócić Maciej Orłoś. Dziennikarz oficjalnie potwierdził te rewelacje w rozmowie z “Faktem”.

To jest kwestia najbliższych dni, dlatego że wiadomo, dzieje się. Dzieje się bardzo dużo. Oczywiście, to nie są moje decyzje, ale z tego, co wiem, to jest bardzo taka mocna, silna wola, żeby Telewizja Polska zmieniła się jeszcze przed świętami. 

W czwartek 14 grudnia Świat Gwiazd informował, że z “Pytania na śniadanie” zniknie Tomasz Wolny. Od razu uspokajamy widzów. Prezenter wyjedzie na dwumiesięczny urlop razem z żoną. Wybiorą się w podróż dookoła świata.

Wziął w pełni zasłużony urlop. Wybrał się w podróż dookoła świata. Razem z żoną odwiedzą miejsca, do których zawsze chcieli pojechać. Gdy tylko Tomek zakończy podróż zaplanowaną na dwa miesiące, od razu wróci do pracy – mówi nasze źródło. 

Rafał Brzozowski też wylatuje z pracy? Nagle poinformowali o wstrzymaniu nagrań. Jest oświadczenie TVP! Co zniknie z TVP? W "Wiadomościach" przekazano smutne wieści. Na liście "M jak miłość". Co jeszcze?

Tomasz Wolny i Ida Nowakowska żegnają się z widzami "Pytania na śniadanie"

W czasie, gdy Tomasz będzie zwiedzał nowe zakątki Ziemi, śniadaniówkę poprowadzą inne gwiazdy. Okazuje się, że oprócz niego, z pracy w “Pytaniu na śniadanie” na jakiś czas wycofuje się także Ida Nowakowska.

Para poinformowała o wszystkim widzów w ostatnich minutach formatu:

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i życzyć wszystkiego dobrego, bo już się tu nie zobaczymy tu w "Pytaniu na śniadanie" przed świętami — powiedziała Ida Nowakowska na koniec piątkowego wydania "Pytania na śniadanie".

Wypowiedź partnerki programowej uzupełnił Wolny:

Nasz limit grudniowy właśnie wypracowaliśmy. Niech te święta będą dla państwa przepiękne, niech przyniosą dużo radości, dużo ciepła, dużo pokoju... Tego wszystkiego, co wypływa z narodzin naszego Zbawiciela. Do siego roku.

Kiedy Ida Nowakowska wróci do "Pytania na śniadanie"

Wolny potwierdził, że przed nim podróż w nieznane:

My udajemy się na krótki urlop. (...) W trasę, wychodząc w założenia, że co jest najcenniejszego w życiu? Relacje! Tylko w to warto inwestować, bo tak naprawdę to jest wszystko. Mówimy państwu: do szybkiego kolejnego zobaczenia.

Ida uspokoiła widzów i zapewniła, że już na początku 2024 roku znów pojawi się w “Pytaniu na śniadanie”. Kto stanie u jej boku? Odpowiedź na to pytanie poznamy wkrótce.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny (4).png
Tomasz Wolny, Ida Nowakowska (fot. KAPIF)
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny (2).png
Tomasz Wolny, Ida Nowakowska (fot. KAPIF)
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny (3).png
Tomasz Wolny, Ida Nowakowska (fot. KAPIF)
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny (5).png
Tomasz Wolny, Ida Nowakowska (fot. KAPIF)