Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Tomasz Wolny

Tomasz Wolny

Tomasz Wolny
03.03.2024 18:07 Tomasz Wolny przed czystkami w TVP uciekł za granicę. Co z dalszą karierą? Oto co opublikował

Tomasz Wolny poszedł na urlop tuż przed czystkami TVP. Nie wrócił już do studia „Pytanie na śniadanie”. Co robił przez ostatnie tygodnie i jakie ma plany? Co z jego karierą? Właśnie zamieścił nowy wpis.

Tomasz Wolny, fot. KAPIF
15.12.2023 12:30 Potwierdziły się nasze doniesienia. Tomasz Wolny znika z "PnŚ". Nie tylko on. "Już się tu nie zobaczymy"

Jak informował Świat Gwiazd – z “Pytania na śniadanie” znika Tomasz Wolny. Z widzami pożegnała się jeszcze jedna gwiazda. Kogo nie zobaczymy w najbliższym czasie?

Kto znika z Pytania na śniadanie?, fot. TVP
14.12.2023 23:03 TYLKO U NAS: Z "Pytania na śniadanie" znika jedna z gwiazd. Znamy powód. "TVP szykuje sporą niespodziankę"

Kto znika z “Pytania na śniadanie” i dlaczego? Świat Gwiazd dotarł do informacji na temat zmian w obsadzie programu. 

kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP; KAPiF
11.11.2023 13:36 Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Wolny musiał opuścić studio. Wszystko przez gości

W sobotnim wydaniu “Pytania na śniadanie” doszło do niefortunnej wpadki. Tomasz Wolny w pewnym momencie musiał wstać i niezwłocznie opuścić studio. Wszystko w trosce o “gości”.

Pytanie na śniadanie
30.08.2023 17:12 Skandal w "Pytaniu na śniadanie"! Wolny po raz kolejny się nie popisał, karygodne słowa na antenie. Nowakowska musiała interweniować

Tomasz Wolny, prowadzący „Pytania na śniadanie”, słynie z głębokiej wiary katolickiej i zdecydowanych poglądów. Niestety tym razem pokazał się od wyjątkowo pogardliwej, nieprzystającej dziennikarzowi strony. Jego słowa na antenie wzburzyły nawet towarzyszącą mu Idę Nowakowską, która zareagowała w niezwykle zdecydowany sposób.

Tomasz Wolny / Katarzyna Cichopek
04.08.2023 21:25 Tomasz Wolny cały mokry, obok Katarzyna Cichopek. Tak się bawili na planie „Pytania na śniadanie”

W dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie” miały miejsce sceny, które nie wydarzyły się nigdy wcześniej i raczej już nie wydarzą. Program prowadzili Tomasz Wolny i Katarzyna Cichopek. Dziennikarz odważył się zrobić coś, o co jego towarzyszka go zapewne nie podejrzewała. Było sporo krzyków i jęków, co tam się wydarzyło?

Pytanie na śniadanie
01.08.2023 17:30 "Pytanie na śniadanie". 95-letnia powstańczyni warszawska nagle poprosiła o pomoc na wizji. "Potrzebuję sanitariuszki!"

W dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie” doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Z okazji rocznicy powstania warszawskiego gościnią była 95-letnia uczestniczka tego wydarzenia. Pani Danuta w pewnym momencie potrzebowała pomocy, tymczasem widzowie zobaczyli na wizji dość nieodpowiednią reakcję prowadzących. Co tam się wydarzyło?

Pytanie na śniadanie
22.07.2023 16:12 Spięcie w "Pytaniu na śniadanie". Anna Popek nie wytrzymała po słowach Tomasza Wolnego. Naprawdę to powiedział!

W sobotnim wydaniu „Pytania na śniadanie” widzowie zobaczyli Annę Popek i Tomasza Wolnego. Prowadzący świetnie dogadywali się do momentu, aż dziennikarz pozwolił sobie na niewybredną, seksistowską uwagę na temat kobiet. Jego towarzyszka na antenie zareagowała od razu.

Pytanie na śniadanie
12.07.2023 13:39 "Pytanie na śniadanie": Gościni myślała, że kamery przestały nagrywać. Nagle zmieszana tak zwróciła się do Idy i Tomasza

Podczas środowego wydania "Pytanie na śniadanie" Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym musiała poradzić sobie z niecodzienną sytuacją. Gościni sądziła, że kamery zostały już wyłączone i zaczęła prowadzić z nimi prywatną rozmowę. Wszystko usłyszeli widzowie TVP.

Pytanie na śniadanie
25.06.2023 08:24 "Pytanie na śniadanie": Gość rozpiął koszulę i pokazał napis. Prowadzący pobledli, nie takie poglądy mają w TVP

Gość, jaki pojawił się we wczorajszym wydaniu „Pytania na śniadanie”, raczej nie zostanie tam ponownie zaproszony. Nie tylko z pełną swobodą i naturalnością opowiadał o dzieciach wychowywanych przez pary jednopłciowe, ale też okazało się, że przygotował dla widzów małe „przedstawienie”. Prowadzący nie wiedzieli, co robić, tak otwarte treści się tam nie pojawiają.

Tomasz Wolny
06.06.2023 21:43 Tomasz Wolny odpuścił niedzielny marsz, wyjechał ze stolicy. Niesłychane, co głosił w tym czasie

Tomasz Wolny, podobnie jak inni dziennikarze TVP, zrezygnował z udziału w marszu 4 czerwca, zorganizowanym przez opozycję. Choć w wydarzeniu wzięło udział wiele gwiazd i ludzi mediów, prowadzący „Pytania na śniadanie” zajmował się wtedy czymś zupełnie innym. Szefowie byliby dumni?Wśród dziennikarzy na marszu pojawili się między innymi Kinga Rusin, Damian Michałowski, Marcin Meller, Mariusz Szczygieł czy Małgorzata Rozenek. W tej grupie zabrakło gwiazd Telewizji Polskiej. Niektórzy, jak Kasia Cichopek, wybrali się na piknik, inni zaś uczestniczyli w katolickim wydarzeniu.

Pytanie na śniadanie
19.05.2023 10:38 Tomasz Wolny z "Pytania na śniadanie" dokonał obywatelskiego zatrzymania. "Dużo zaryzykowałem"

“Pytanie na śniadanie” po raz kolejny zaskoczyło telewidzów. Tym razem na kanapie show zagościł sam… Tomasz Wolny. Prezenter pojawił się w roli zaproszonego gościa i opowiedział o dokonanym przez niego obywatelskim zatrzymaniu.Postawa dziennikarza powinna być przykładem dla nas wszystkich. W kultowym show Telewizji Polskiej opowiedział on, co dokładnie spotkało go na drodze.

Nowakowska, Wolny
24.03.2022 09:58 Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący nie mogli wytrzymać ze śmiechu

Niecodzienna wpadka przerwała poniedziałkowe wydanie programu "Pytanie na śniadanie". Zarówno widzowie, jak i prowadzący oniemieli, kiedy do rozmowy o nowym wariancie koronawirusa w Polsce włączył się syn jednego z ekspertów. Prowadzący nie mogli powstrzymać śmiechu.