Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Tomasz Wolny przed czystkami w TVP uciekł za granicę. Co z dalszą karierą? Oto co opublikował
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.03.2024 18:07

Tomasz Wolny przed czystkami w TVP uciekł za granicę. Co z dalszą karierą? Oto co opublikował

Tomasz Wolny
Co robi teraz Tomasz Wolny?, fot. KAPiF

Tomasz Wolny poszedł na urlop tuż przed czystkami TVP. Nie wrócił już do studia „Pytanie na śniadanie”. Co robił przez ostatnie tygodnie i jakie ma plany? Co z jego karierą? Właśnie zamieścił nowy wpis.

Tomasz Wolny zniknął z TVP

Tomasz Wolny zniknął z „Pytania na śniadanie” w połowie grudnia 2023 roku. Wówczas nie było to jednak spowodowane czystkami, jakie wkrótce przetoczyły się przez wszystkie programy TVP. Dziennikarz wyjechał na długi urlop z żoną i dziećmi, planował po powrocie wrócić do prowadzenia śniadaniówki.

Wziął w pełni zasłużony urlop. Wybrał się w podróż dookoła świata. Razem z żoną odwiedzą miejsca, do których zawsze chcieli pojechać. Gdy tylko Tomek zakończy podróż zaplanowaną na dwa miesiące, od razu wróci do pracy – mówiło wówczas nasze źródło.

Nikt wtedy nie przypuszczał, że zmiany w Telewizji Polskiej obiorą tak szybki i gwałtowny obrót.

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i życzyć wszystkiego dobrego, bo już się tu nie zobaczymy tu w „Pytaniu na śniadanie” przed świętami – ogłosili Ida Nowakowska oraz Wolny na zakończenie wydania z 15 grudnia.

Okazało się jednak, że żadne z nich nie wróciło już do pracy w TVP. Czy teraz Tomasz będzie miał problemy ze znalezieniem nowej pracy? A może uda mu się wrócić do telewizji publicznej? Szczegóły poniżej.

Potwierdziły się nasze doniesienia. Tomasz Wolny znika z "PnŚ". Nie tylko on. "Już się tu nie zobaczymy" Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Wolny musiał opuścić studio. Wszystko przez gości

Czy Tomasz Wolny wróci do "Pytania na śniadanie"?

Niestety, nie widać możliwości, by ktokolwiek ze starej obsady „Pytania na śniadanie” wrócił jeszcze do studia. Pracę stracili wszyscy dotychczasowi prowadzący. Na ich miejsce pojawiły się już nowe pary. Teraz śniadaniówkę TVP prowadzą Robert Stockinger i Joanna Górska; Claudia Carlos i Robert El Gendy; Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz; Beata Tadla i Tomasz Tylicki oraz Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

Zmiany ma przejść nawet całe studio „PnŚ”. Zmieni się bowiem miejsce, w którym będą nagrywane zdjęcia. Wszyscy przeniosą się do nowoczesnej hali zdjęciowej przy Woronicza 17. Tymczasem Wolny właśnie wrócił ze swojej podróży dookoła świata, w którą ruszył 18 grudnia 2023 roku. Co ogłosił? Szczegóły poniżej.

Tomasz Wolny zwolniony z TVP, co robi teraz? Nowy wpis

Nowy wpis Tomasza Wolnego

Tomasz Wolny, jego żona Agata Tomaszewska oraz dzieci: Zosia, Halszka i Tymon przez ostatnie 80 dni podróżowali dookoła świata. Przebyli ponad 70 tysięcy kilometrów, zwiedzając takie miejsca jak Australia, Ameryka Północna, Nowa Zelandia i Azja. Dopiero teraz dziennikarz zamieścił nagranie z podróży. W opisie nie brakowało też wątków prywatnych.

Wuchta wspaniałych ludzi, przyjaciół i zwierzaków, poznanych smaków, sportów, tradycji! Przeżytych przygód wyliczyć i opisać nie sposób!. Na ten moment wniosek jest jeden i wciąż ten sam: rodzina to prawdziwa siła. A podróżowanie z dziećmi (z prędkością 200 pytań na godzinę) to przygoda życia i frajda na potęgę! A zatem, dzięki Bogu meldujemy się w jednym, jeszcze mocniejszym, rodzinnym kawałku, być może na boso… ale na pewno w ostrogach – brzmi podpis pod filmem Wolnego.

Na razie były gwiazdor TVP nie ujawnił żadnych szczegółów, dotyczących swojej przyszłej kariery. Nie wiadomo zatem, czy ma już nową pracę albo widoki na nią.

Tomasz Wolny zwolniony z TVP, co robi teraz? Nowy wpisTomasz Wolny zwolniony z TVP, co robi teraz? Nowy wpisTomasz Wolny zwolniony z TVP, co robi teraz? Nowy wpis