Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dorota z "Rolnika" o rozstaniu z Waldkiem! Słowa o prawdzie i miłości wywołały lawinę komentarzy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.04.2024 18:36

Dorota z "Rolnika" o rozstaniu z Waldkiem! Słowa o prawdzie i miłości wywołały lawinę komentarzy

Rolnik szuka żony
Fot. TVP; Instagram

W „Rolnik szuka żony” mało było związków tak kontrowersyjnych, jak ten Waldemara i Doroty. Nasze źródło poinformowało o rozstaniu pary. Co opublikowała teraz wybranka rolnika? Ten wpis jest więcej niż znaczący.

„Rolnik szuka żony”: Waldemar i Dorota się rozstali

„Rolnik szuka żony” w 10. sezonie upłynął pod znakiem skandali i bolesnych rozstań. Waldemar narobił sporo szumu, kiedy Ewa zakończyła z nim relację. Wyjaśniała wtedy, że bała się jego napadów złości. Rolnik z kolei robił wszystko, by wytknąć jej przeróżne wady i złe nastawienie. Później związał się z Dorotą, czyli wcześniej odrzuconą kandydatką. Teraz wywołał kolejne kontrowersje.

Niedawno Gilas wybrał się na imprezę urodzinową, na której towarzyszyli mu uczestnicy innych edycji programu TVP. Zdjęcia, jakie zamieścił Adam Kraśko, pokazują Waldemara w objęciach pięknej blondynki, jednak nie jest to Dorota. Samo wydarzenie też upłynęło pod znakiem skandali, ale nie to jest najważniejsze. Udało nam się dotrzeć do informatora, który wprost wyjawił, w jakiej kondycji jest związek Waldka i Doroty. A raczej – w jakiej już nie jest, szczegóły poniżej.

Tylko u nas: Dorota i Waldek z "Rolnika" się rozstali! Przykro słuchać, jak zakończyła się ich miłosna historia Waldek z "Rolnika" na imprezie w objęciach z piękną blondynką! W tym czasie Dorotka wrzucała do sieci rozpaczliwe wpisy

Tylko u nas: co wiadomo o rozstaniu Waldemara i Doroty z "Rolnika"?

Informator, do jakiego udało się dotrzeć Światu Gwiazd, wyjawił, że niedawna impreza urodzinowa to niejedyna okazja, przy której Waldi pokazał się z Natalią Kwaśniewską, uczestniczką 4. sezonu programu TVP.

Na ostatni odcinek dała się namówić Dorota – wystąpili jako para, pokazali się w PNŚ, poszli na Sylwestra, ale już w lutym Waldi bawił się bez Dorotki razem z Natalią Kwaśniewską, która była kandydatką w 4. serii Rolnika.  W ostatnią sobotę też razem imprezowali na 30. urodzinach Natalii – mówi nasze źródło.

Czy zatem Waldemar i Dorota się oficjalnie rozstali?

Wśród rolników krążą plotki, że Waldemar i Dorota się rozstali, ale mało kto jest na tyle odważny, żeby zadać Waldkowi pytanie wprost. Jeśli rzeczywiście to koniec relacji, sami powinni zdecydować się na oświadczenie. Wszyscy na to czekają. Waldek zdaje sobie z tego sprawę. Doroty zbyt długo nie było u jego boku, a to rodzi plotki. Z dnia na dzień stał się celebrytą, udziela wywiadów, a w tej sprawie milczy. Robi liczne live'y, powinien się w nich odnieść do sytuacji – przekazuje nasz informator.

Nasze źródło zauważyło też zadziwiającą prawidłowość, jeśli chodzi o dawne i ostatnie partnerki Gilasa.

Kobiety z jego otoczenia milczą. Była żona nie dała się namówić na wywiady. Ewa także bardzo szybko ucięła kontakty i znajomość. To mówi bardzo dużo o osobowości Waldka… – słyszymy.

Teraz jednak Dorota przerwała zagadkowe milczenie. Co opublikowała w nowym wpisie?

„Rolnik szuka żony”: nowy wpis Doroty

Dzisiaj na Instagramie Doroty pojawił się nowy wpis. Niedawna wybranka (ale czy aktualna?) Waldemara Gilasa uśmiecha się na zdjęciu, ale dołączony do niego komentarz jest bardzo znaczący.

Wszystko, co jest prawdziwe, jest trwałe. Kochajcie się, przyjaźnijcie się i podpierajcie to prawdziwymi słowami – napisała Dorota.

Internauci są nieco zdezorientowani. Część z nich cieszy się wizją rozstania kobiety z Waldemarem:

  • Jasne, popieram. A Waldi to już historia, rozumiem?
  • Pięknie Pani wygląda. Jestem Pani fanką. Wszystkiego dobrego życzę – czytamy w komentarzach.

Inne osoby zdają się nie wierzyć w rozstanie pary.

  • Nie każdy potrafi być dobry naprawdę, ludzie z zazdrości są w stanie zniszczyć każdego człowieka. Wybieramy się z Kasią do Poznania i mamy nadzieję się z Wami spotkać,oby była okazja. @c5waldi_passion_farmer Nie przejmujcie się tymi artykułami i ludzką opinią ,ważne jest to, co Wy wiecie i czujecie.
  • No widzi Pani, cała nagonka idzie cały czas. Nie wiem, co to daje tym ludziom za pożywkę, gdy w internecie się wypowiedzą. […] W ich przypadku wybrano hejt, dlaczego ci ludzie nie mogą sobie żyć spokojnie, tylko wiecznie ktoś ma coś do powiedzenia. Masa ludzi źle się wypowiada, artykuł goni artykuł, i to negatywnie piszą – oburzają się fani.

A co wy sądzicie o całej sprawie?

Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, rozstanie, nowy wpis
Dorota z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/bully_b33
Rolnik szuka żony, Waldemar i Dorota, rozstanie, nowy wpis
Waldemar i Dorota z “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony