Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Tylko u nas: Przełomowe wieści ws. "Rodzinki.pl". Serial ma wrócić, a my ujawniamy szczegóły
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 18.04.2024 12:11

Tylko u nas: Przełomowe wieści ws. "Rodzinki.pl". Serial ma wrócić, a my ujawniamy szczegóły

Rodzinka.pl wraca, kiedy?
fot. TVP

Mamy dobre wieści dla fanów “Rodzinki.pl”. Serial ma wrócić na ekrany. Kiedy zobaczymy kontynuację telewizyjnego hitu, który nagle został zdjęty z anteny w 2020 roku? Świat Gwiazd dotarł do szczegółów.

W których latach emitowano "Rodzinkę.pl"?

Pierwszy odcinek “Rodzinki.pl” TVP wyemitowała w 2011 roku. Serial okazał się wielkim hitem i doczekał łącznie 16 sezonów. Ostatni odcinek wyświetlono w 2020 roku. Obejrzało go 857 tys. widzów. Produkcję przerwano w połowie sezonu, a decyzję o jej zakończeniu podjął Jacek Kurski. Fabuła opowiadała o pięcioosobowej rodzinie Boskich, mieszkającej w Warszawie.

W obsadzie “Rodzinki.pl” pojawiła się plejada obecnych gwiazd. To tam przygodę z aktorstwem zaczynały Julia Wieniawa i Emilia Dankwa. W obsadzie pojawiły się też takie gwiazdy jak Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski czy Mateusz Pawłowski. Widzowie w każdym z bohaterów mogli odnaleźć cząstkę siebie.

Aktorzy zżyli się na planie, o czym Danwka mówiła w rozmowie ze Światem Gwiazd:

Wspominam tę przygodę z uśmiechem na twarzy, więc ciężko wymienić jedynie kilka momentów, całość była genialnym doświadczeniem! […] Nadal mam kontakt z pozostałymi członkami obsady, z niektórymi udało nam się kilka razy spotkać. Pomimo upływu czasu wciąż mamy bardzo serdeczne relacje. Oni chyba już zawsze będą mi bliscy – mówiła.

Ulala! Wójtowa z "Rancza" pokazała się odmieniona. Nowa fryzura odjęła jej 10 lat! Po burzy loków nic nie zostało Sensacja przed Eurowizją 2024. Edyta Górniak jednak wystąpi?! TVP szykuje prawdziwą bombę

Co dalej z "Rodzinką.pl"?

Producentka hitu Dorota Kośmicka-Gacke w rozmowach z mediami podkreślała, że “Rodzinka.pl” nie doczekała się godnego zakończenia. Została urwana w trakcie, a losy bohaterów nie zostały zakończone z szacunkiem do widza.

Kośmicka-Gacke wiele razy próbowała rozmawiać z władzami stacji na temat reaktywacji produkcji z Kożuchowską i Karolakiem w rolach głównych, jednak jej wysiłki nie przynosiły żadnych efektów.

Małgorzata Kożuchowska i Dorota Kośmicka-Gacke, fot. KAPIF
Małgorzata Kożuchowska i Dorota Kośmicka-Gacke, fot. KAPIF

Teraz Świat Gwiazd nieoficjalnie dowiedział się, że TVP, która wkrótce zakończy serial “Leśniczówka”, ma wznowić pracę nad “Rodzinką.pl”. 

"Rodzinka.pl" wraca. Kiedy? Kto zagra?

Jedna z osób związanych z produkcją zdradziła nam kilka informacji na temat powrotu “Rodzinki.pl”. Wygląda na to, że prace nad wskrzeszeniem przeboju trwają w najlepsze. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to kontynuację serialu zobaczymy już w 2025 roku.

Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci – mówi informatorka Świata Gwiazd.

Poniżej nasz wywiad z Emilią Dankwą i Mateusz Pawłowskim na temat m.in. “Rodzinki.pl”. Tak po latach wspominali pracę na planie.

Rodzinka.pl wraca w 2025 roku, fot. TVP
Rodzinka.pl wraca w 2025 roku, fot. KAPIF