Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldek z "Rolnika" na imprezie w objęciach z piękną blondynką! W tym czasie Dorotka wrzucała do sieci rozpaczliwe wpisy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.04.2024 19:50

Waldek z "Rolnika" na imprezie w objęciach z piękną blondynką! W tym czasie Dorotka wrzucała do sieci rozpaczliwe wpisy

"Rolnik szuka żony"
fot. Instagram

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Waldka z programu “Rolnik szuka żony”. Na fotografiach rolnik pozuje w towarzystwie pięknej kobiety. Co na to Dorota? Szczegóły. 

Związek Doroty i Waldemara z "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to popularny format Telewizji Polskiej. Aktualnie na ekranach odbiorników emitowana jest 11. odsłona show. W mediach jednak nadal jest głośno o uczestnikach poprzedniej, jubileuszowej edycji. Jednym z nich jest Waldemar, który w pamięci telewidzów zapisał się najbardziej kontrowersyjna postać w programie. 

W formacie mężczyzna wydawał się być zauroczony Ewą. Wyglądało na to, że para po zakończeniu programu stworzy prawdziwy związek. Jednak w finałowym odcinku "Rolnika" Waldek wyznał, że rozstał się z kobietą i jest już w nowej relacji. Jego aktualną partnerką jest Dorota, inna uczestniczka programu, którą rolnik wcześniej odrzucił. Para od tego czasu często dodawała nowe zdjęcia i relacje w mediach społecznościowych, gdzie informowała,, jak im się układa. W ostatnim czasie pojawiły się jednak podejrzenia, że między Dorotą i Waldemarem nie dzieje się dobrze. 

"Najgorsze, co mogło mnie spotkać". Los nie oszczędził ciężarnej Ani z "Rolnika". Przeżyła tragedię Po smutnym wpisie Doroty ostre słowa od Waldemara z "Rolnika". Puściły mu nerwy

Zaskakujące wpisy Doroty i Waldemara z "Rolnik szuka żony" na Instagramie

Kilka dni temu na profilu Doroty z programu “Rolnik szuka żony” pojawiła się nowa relacja, ale jej treść mocno zaniepokoiła obserwujących na Instagramie. 

Ktoś kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy… - napisała kobieta. 

Internauci zaczęli zastanawiać się, co uczestniczka 10. edycji “Rolnik szuka żony” miała na myśli i do kogo się zwracała. Dorota nie zabrała ponownie głosu w tej kwestii. Wielu fanów wysnuło podejrzenie, że chodzi o jej partnera, Waldka. Główny zainteresowany również dodał nową relację, a zawarł w niej dość mocne i wulgarne słowa:

Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym ku*wa nigdy nie dogodzisz….

Użytkownicy internetowi byli zszokowani posunięciem ze strony rolnika. Jednak, wnioskując po jego dodatkowym wpisie, poprzednie słowa kierowane są do hejterów Waldemara. Tak brzmiały słowa dodane przez mężczyznę:

Hejterzy, nieskończenie mnie motywujecie. Wkrótce powrócę i obiecuję, że mnie popamiętacie. Zostańmy w kontakcie.

Waldemar z "Rolnika" na imprezie z inną kobietą

Waldek z programu “Rolnik szuka żony” po raz kolejny wzbudził kontrowersje. Rolnik niedawno wybrał się na imprezę, jednak nie towarzyszyła mu ukochana Dorota. Zdjęcia mężczyzny pojawiło się w mediach społecznościowych na profilu Adama Kraśki, uczestnika show innej edycji. Fotografie przedstawiają uśmiechnięte towarzystwo, które świętuje urodziny. Uwagę zwraca Waldemar, który obejmuje piękną blondynkę. 

Jak myślicie, czy to ma jakiś związek z postem Doroty na Instagramie w środku nocy?

Waldemar z
Waldemar z "Rolnika", fot. Instagram
Waldemar z
Waldemar z "Rolnika", fot. Instagram