Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dantejskie sceny na imprezie urodzinowej gwiazdy "Rolnika". Na miejsce wezwano karetkę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.04.2024 11:53

Dantejskie sceny na imprezie urodzinowej gwiazdy "Rolnika". Na miejsce wezwano karetkę

Rolnik szuka żony
fot. Instagram

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" podczas telewizyjnej przygody nie tylko znajdują drugie połówki, ale także prawdziwe przyjaźnie. Jedna z bohaterek wyprawiła huczne urodziny z telewizyjnymi ulubieńcami. Zabawa szybko zamieniła się w koszmar. Interweniowała ochrona i ratownicy pogotowia.

Widzowie TVP pokochali program "Rolnik szuka żony"

Pierwsza edycja programu telewizyjnego zawitała w ofercie TVP wiosną 2014 roku. Widzowie pokochali losy rolników, którzy przed kamerami próbowali znaleźć odpowiednie partnerki. W kolejnych edycjach grono uczestników poszerzono także o panie, które pracują na gospodarstwach rolnych.

Obecnie trwają przygotowania do 11. edycji "Rolnik szuka żony". Jeszcze przed rozpoczęciem nagrań uczestnicy wzbudzili sporo emocji wśród internautów. Zanim jednak widzowie TVP zanurzą się w miłosnych perypetiach kolejnych bohaterów programu, mogą śledzić dotychczasowych ulubieńców. Ci nie próżnują.

Nadal oczekujemy narodzin pierwszego wspólnego dziecka Ani i Kuby z jubileuszowej edycji hitu TVP. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się też zdjęcia z urodzinowej imprezy uczestniczki "Rolnik szuka żony". Nie zabrakło znanych gości, a nawet poważnych afer. Szczegóły poniżej.

Waldek z "Rolnika" na imprezie w objęciach z piękną blondynką! W tym czasie Dorotka wrzucała do sieci rozpaczliwe wpisy "Najgorsze, co mogło mnie spotkać". Los nie oszczędził ciężarnej Ani z "Rolnika". Przeżyła tragedię

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" zorganizowała huczne urodziny. Kto się pojawił?

Widzowie czwartej edycji programu poznali uroczą Natalię z Olsztyna, która zaskarbiła sobie sympatię nie tylko rolnika, ale także internautów. Choć od jej udziału w telewizyjnym show minęło już kilka lat, nadal wzbudza zainteresowanie.

Niedawno głośno było o jej 30. urodzinach, na których pojawili się też inni uczestnicy "Rolnik szuka żony". Wśród opublikowanych zdjęć można było zauważyć m.in.: Waldemara z 10. edycji programu, Adama Kraśko czy Mateusza Budycha.

Po fotografiach można zauważyć, że solenizantka wraz z gośćmi bawiła się w szampańskich nastrojach. Szybko jednak radosna uroczystość zmieniła się w prawdziwy dramat. Jeden z uczestników imprezy został potraktowany gazem pieprzowym przez ochroniarzy. Później na miejscu pojawiła się karetka.

Afery na urodzinach uczestniczki "Rolnik szuka żony". Ochroniarze, gaz pieprzowy i ratownicy

Z postów w mediach społecznościowych można wywnioskować, że impreza 30-latki niczym nie różniła się od urodzin celebrytów. A jednak, w rzeczywistości miały tam miejsce sceny jak z prawdziwego dramatu.

Portal Shownews.pl dotarł do świadków zdarzenia, którzy opisali nieprzyjemne zetknięcie się Kuby Kordi z ochroniarzami. Mężczyzna nie został wpuszczony do środka, co zakończyło się wyzwiskami i agresywnym zachowanie. W ruch poszedł gaz pieprzowy.

Ochroniarze nie chcieli go wpuścić, bo padły w ich stronę niecenzuralne słowa. Zablokowali mu wejście i użyli gazu - relacjonował informator portalu.

Po zdarzeniu uczestnik "Rolnik szuka żony" nie miał ochoty na świętowanie i zaczekał na przyjaciół przed budynkiem. Szybko dołączył do niego Waldemar, który postanowił towarzyszyć znajomemu. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, które pomogło mężczyźnie z bolącymi oczami.

Goście nie spodziewali się takiego finału imprezy urodzinowej. Solenizantka w mediach społecznościowych wspomniała jedynie o przyjemnej części wydarzenia.

Fajnie, że mimo różnic wiekowych i dzielących Nas kilometrów, potrafimy tworzyć wspólnie niezapomniane historie. Do zobaczenia niedługo! - zapowiedziała.

Rolnik szuka żony
Huczne urodziny uczestniczki “Rolnik szuka żony” zakończyły się aferą, fot. Instagram
Rolnik szuka żony
Huczne urodziny uczestniczki “Rolnik szuka żony” zakończyły się aferą, fot. Instagram

 

Źródło: Shownews.pl