Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Pamiętacie zakonnicę z "The Voice"? Po programie zrzuciła habit. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.04.2024 18:11

Pamiętacie zakonnicę z "The Voice"? Po programie zrzuciła habit. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

The Voice
Fot. East News

W “The Voice” pojawiało się już wiele barwnych osobowości. Żadna jednak nie dorównała pewnej zakonnicy, która nie tylko zauroczyła jurorów, ale wygrała cały sezon programu. Później siostra Cristina odeszła z zakonu. Jak wygląda i co robi teraz?

Kim była zakonnica w "The Voice"

Już w sobotę 27 kwietnia o godz. 20:00 w TVP2 zostanie wyemitowany finałowy odcinek “The Voice Kids”. Na widzów czeka moc wrażeń, bo poza uczestnikami wystąpi też wiele gwiazd. Najwięcej emocji wzbudza pojawienie się Dawida Kwiatkowskiego, który co prawda zrezygnował z pozycji jurora, ale nie może się doczekać występu w formacie jako gość.

Dawno nie czułem takiego podekscytowania. Czuję się, jakbym wracał po długiej, samotnej podróży do domu, gdzie czeka na mnie rodzina, która się powiększyła i za chwilę poznam jej nowych członków. Do tego Cleo chyba miała bardzo spokojny sezon, bez większych przeszkód, więc przyjdę nabroić na sam koniec – ogłosił Kwiatkowski.

Dekadę temu w programie zrobiła furorę pewna zakonnica. Spodobała się już podczas przesłuchań w ciemno, kiedy brawurowo wykonała utwór "No One" Alicii Keys. 25-letnia siostra zakonna dotarła do samego finału, w którym wygrała. Jak później potoczyło się jej życie? W zakonie nie zagrzała miejsca zbyt długo.

TVN reaguje na krytykę prowadzących "Mam Talent". Widzów jeszcze bardziej rozwścieczyło to, co zrobili Oto nowa uczestniczka "Sanatorium miłości". Widzowie już wyrobili sobie o niej zdanie

Zakonnica z "The Voice" odeszła z zakonu, co robi teraz?

Siostra Cristina Scuccia została wielką gwiazdą w 2014 roku. To wtedy wygrała włoską edycję “The Voice”. Po zwycięstwie podpisała kontrakt na płytę i rozpoczęła trasę koncertową. Występowała także w Polsce, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. W tym samym roku wydała swój pierwszy krążek "Sister Cristina", którego wielkim hitem okazał się cover Madonny "Like a Virgin".

W 2019 zakonnica wydała kolejną płytę, tym razem o tytule "Felice". Mało tego: wzięła udział we włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami". W tamtym roku złożyła śluby wieczyste, więc tańczyła solo lub w grupie. Jednak już w 2022 zdecydowała się odejść z zakonu. Poświęciła się muzyce. Jak wygląda teraz? Mało kto rozpoznałby ją na ulicy, zdjęcia i szczegóły poniżej.

Cristina Scuccia, The Voice, nowe zdjęcia, jak wygląda teraz, co robi
Była zakonnica Cristina Scuccia w “The Voice”, fot. Tony Reed / Splash News/EAST NEWS

Jak wygląda teraz Cristina Scuccia z "The Voice"? Zdjęcia

Gwiazda programów rozrywkowych wyznała, że decyzja o odejściu z zakonu była bardzo przemyślana. Cristina konsultowała się nawet w tej sprawie z psychologiem.

Teraz jestem Cristiną. Siostra Cristina jest we mnie. Jeśli jestem tym, kim jestem dzisiaj, to także dzięki niej. Bóg jest dla mnie nadal w centrum wszystkiego i absolutnie w Niego wierzę – mówiła w wywiadach.

Po powrocie do świeckiego życia pracowała jako kelnerka w Hiszpanii. W 2023 roku mogliśmy ją z obaczyć w reality show "L'isola dei famos". Wkrótce wróciła do show-biznesu, tym razem jako trenerka w programie muzycznym "Io canto". Wydała też nowy singiel. Dziś nie boi się modnych stylizacji i wyrazistego makijażu. Tydzień temu zafundowała sobie nową fryzurę: przycięła i rozjaśniła włosy, co nadało jej twarzy jeszcze bardziej młodzieńczy wyraz. Nowe zdjęcia byłej zakonnicy „The Voice” znajdziecie poniżej.

Cristina Scuccia, The Voice, nowe zdjęcia, jak wygląda teraz, co robi
Była zakonnica Cristina Scuccia z “The Voice”, fot. Splash News/EAST NEWS