Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Oto nowa uczestniczka "Sanatorium miłości". Widzowie już wyrobili sobie o niej zdanie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.04.2024 11:40

Oto nowa uczestniczka "Sanatorium miłości". Widzowie już wyrobili sobie o niej zdanie

"Sanatorium miłości"
fot. Instagram

Po tym, jak Maria Luiza zrezygnowała z udziału w “Sanatorium miłości” jej miejsce zajęła nowa uczestniczka. Fani produkcji już wyrazili swoje zdanie na jej temat. 

Uczestniczka "Sanatorium miłości" rezygnuje z formatu

“Sanatorium miłości” to popularny program emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Obecna 6. edycja dostarcza telewidzom wiele emocji. W ostatnim odcinku okazało się, że Maria Luiza postanowiła odejść z formatu. Kuracjuszka przyznała, że ma problem z zaangażowaniem się w relacje z nowo poznanymi mężczyznami, dlatego podjęła decyzję, że musi być w zgodzie sama ze sobą, dlatego rezygnuje z udziału w formacie

Bardzo szkoda, ale to jest życie. Czuję, że powinnam w tym momencie wyjść. To jest silniejsze ode mnie. Nie przypuszczałam, że w ciągu dwóch tygodni można się tak zintegrować, że tak można fajnie spędzać czas - mówiła. 

W tym samym odcinku jej miejsce zajęła nowa uczestniczka. 

"Mnie interesuje facet z pozycją". Maria z "Sanatorium" ostro o Ryśku. Padły przykre słowa Bohaterka "Sanatorium miłości" zdemaskowała matrymonialnego oszusta. Wszyscy dali się nabrać

Nowa kuracjuszka w "Sanatorium miłości"

W 7. odcinku “Sanatorium Miłości” Maria Luiza postanowiła zrezygnować z programu. W jej miejsce pojawiła się nowa kuracjuszka, Maria z Łodzi. Jest ona pielęgniarką na emeryturze i ma 67 lat. Wiele lat wykonywała zawód w ojczyźnie, a potem kontynuowała pracę zawodową w Niemczech. 

Nowa uczestniczka programu doczekała się dwójki dzieci ze związku z pierwszym mężem. Ich małżeństwo trwało ponad 20 lat, jednak zakończyło się w trudnych okolicznościach. Maria ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, jednak ten związek przetrwał jedynie dwa lata. Kobieta od 12 lat pozostaje singielką, ale wciąż wierzy, że spotka kogoś wartościowego. 

Po różnych przejściach, samotności, postanowiłam, że z tym koniec. Zaczynam nową drogę, nowe życie. Oglądałam ten program, nie wszystkie edycje, ale te, które widziałam, podobały mi się- wyznała.

Fani formatu już wyrobili sobie opinię na temat Marii z Łodzi.

Telewidzowie komentują pojawienie się nowej kuracjuszki w "Sanatorium miłości"

Po odejściu Marii Luizy z “Sanatorium miłości” fani formatu mieli mieszane odczucia. Wielu wyraziło żal z tego powodu i zrozumienie dla jej decyzji, a inni byli oburzeni takim obrotem spraw. Telewidzowie skomentowali również udział nowej uczestniczki programu, Marii z Łodzi. Niestety nie każdemu przypadła ona do gustu. 

  • Uważam ,iż jest pani ogromnie irytującą osobą, zadufaną w sobie, pouczającą wszystkich, apodyktyczną, próbującą pokazać się jako milusińska, a tak naprawdę pani osoba odrzuca, takie są moje odczucia.
  • Bardzo męcząca osoba.
  • Na pierwszy rzut oka nowa Pani miła, niestety na dłuższą metę, męcząca.
  • Nie oceniam z góry, ale ton głosu i sposób prowadzenia rozmowy dosyć irytujący.. Taki pouczająco moralizatorski, nie lubię kiedy ktoś w ten sposób mówi - napisali fani formatu w mediach społecznościowych. 

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że to pierwszy odcinek z udziałem Marii, a pierwsze wrażenie często jest mylne. W kolejnych epizodach “Sanatorium miłości” kuracjuszce z pewnością uda się podbić serca nie tylko panów a programu, ale i telewidzów. 

Co Wy na to?

Maria,
Maria, "Sanatorium miłości", fot. Instagram
Maria,
Maria, "Sanatorium miłości", fot. Instagram