Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Natasza Urbańska wydała oświadczenie po "The Voice Kids". Nie sądziła, że spotka ją coś takiego
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.04.2024 10:37

Natasza Urbańska wydała oświadczenie po "The Voice Kids". Nie sądziła, że spotka ją coś takiego

Natasza Urbańska wydała oświadczenie po "The Voice Kids". Nie sądziła, że spotka ją coś takiego
fot. KAPiF

Natasza Urbańska podzieliła się refleksją po pierwszym sezonie w roli prowadzącej “The Voice Kids”. Sama była w szoku, po tym, co jej się przydarzyło. 

Natasza Urbańska debiutuje jako jurorka w "The Voice Kids"

W najnowszej odsłonie programu muzycznego na antenie TVP widzowie zostali zaskoczeni dużą niespodzianką. Po przepracowaniu sześciu sezonów jako juror, Dawid Kwiatkowski pożegnał się z fotela jurorskiego. O swojej decyzji poinformował społeczność mediów społecznościowych, obecnie zaś podróżuje w ramach trasy koncertowej "Pop Romantyk".

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. […] Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka - pisał fanom.

W programie pojawiła się Natasza Urbańska, która z wielką radością przyjęła miejsce w “The Voice Kids”. Artystka idealnie wpasowała się w show, wyłaniający najlepszy dziecięcy głos tej edycji.

Natasza Urbańska zaczęła psioczyć na zasady "The Voice Kids". Szybko została sprowadzona na ziemię. I to przez kogo! Natasza Urbańska zalała się łzami na planie "The Voice Kids". Pierwszy raz opowiedziała o tym publicznie

Natasza Urbańska przesłuchana na planie "TVK"

Na planie “The Voice Kids 7” Cleo i muzycy z Afromental postanowili zgłębić kilka dodatkowych szczegółów z życia Nataszy Urbańskiej. Jednak ich podejście bardziej przypominało przesłuchanie na komisariacie niż luźną rozmowę znajomych. 

Zaczynam się ich bać - zakomunikowała Natasza Urbańska widząc zgromadzonych przy swoim fotelu trenerów z lampką skierowaną wprost w jej twarz.

„Bajka, przy której płaczesz?”, „Z jakiego przedmiotu najsłabiej ci szło?”, „Czy uciekałaś z lekcji?”, „Czego się najbardziej boisz?” – Baron bombardował ją pytaniami. Natasza, zaskoczona nagłym zwrotem spraw, często miewała problem z udzieleniem odpowiedzi, ale najtrudniejsze pytanie padło na końcu przesłuchania.

Kto jest najlepszym trenerem „The Voice Kids”? - zapytał władczo Baron.

Po chwili Natasza Urbańska odpowiedziała bez wahania: "Ja". Gwiazda po skompletowaniu swojej drużyny zdecydowała się na krótkie oświadczenie w social mediach. Co napisała? O tym poniżej.

Natasza Urbańska o emocjach w "The Voice Kids"

Za nami już etap bitew w “The Voice Kids”. Oznacza to, że finał zbliża się nieubłaganie. Mimo tego Natasza Urbańska postanowiła podzielić się na swoim Instagramie emocjonalnym wpisem

Przede wszystkim pokreśliła, że bycie jurorką to ogromne emocje. Doceniła też to, jak wielką motywacją są dla niej utalentowane dzieci, które wzięły udział w programie. 

Kochani, Wiedziałam że program @thevoicekidstvp generuje tyle emocji jak go oglądasz przed telewizorem, wygodnie na kanapie ale dopiero jak siadasz na TEN fotel emocje sięgają zenitu . Nie sądziłam, że aż tak ! #foteltolawa. Każdy z tych maluchów ma marzenia, o tym by dawać radość widzom i rozrywkę poprzez swój śpiew. To inspirujące jak tak młode osoby walczą o siebie . Niech będą dla Was inspiracją , niech ich występy i ciężka praca nad soba dodadzą Wam odwagi w dążeniu do realizacji swoich celów . Ci mali wojownicy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! 

Gwiazda czuje, że robi coś naprawdę dobrego dla utalentowanych dzieciaków.

Ten program ma głębsze znaczenie a ja… Zyskałam nowych przyjaciół , mam ogromną rodzinę i poczucie spełnienia że mogłam złapać za te małe dłonie i zrobić z nimi ten mały krok ku wielkim marzeniom! – napisała Urbańska.

Podoba wam się Natasza Urbańska w roli jurorki?

Natasza Urbańska, fot. KAPiF
Natasza Urbańska, fot. KAPiF
Natasza Urbańska, fot. KAPiF
Natasza Urbańska, fot. KAPiF