Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Natasza Urbańska zalała się łzami na planie "The Voice Kids". Pierwszy raz opowiedziała o tym publicznie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.03.2024 14:45

Natasza Urbańska zalała się łzami na planie "The Voice Kids". Pierwszy raz opowiedziała o tym publicznie

Natasza Urbańska, fot. Jan Bogacz/TVP
Natasza Urbańska, fot. Jan Bogacz/TVP

Natasza Urbańska nie zdołała powstrzymać emocji na planie “The Voice Kids”. Opowiadając jurorom o tym, co przytrafiło jej się w przeszłości, z jej oczu popłynęła fontanna łez.

"The Voice Kids". Trenerzy zgrani jak nigdy

“The Voice Kids” powróciło na antenę Telewizji Polskiej z odmienionym jury. Ze swojego fotela trenerskiego zrezygnował Dawid Kwiatkowski, który pożegnał się z programem po szóstej edycji.

Jego miejsce wypełnione zostało przez Nataszę Urbańską i choć wielu fanów miało wątpliwości co do kandydatury piosenkarki, gwiazda szybko udowodniła, że świetnie potrafi odnaleźć się w nowej roli.

Dziś, po kilku pierwszych odcinkach siódmej odsłony “The Voice Kids” nikt nie ma już wątpliwości, że wokalistka stanowi integralną część jury. Ciepło przyjęli ją również pozostali trenerzy: Cleo, Tomson i Baron.

"Nasz nowy dom": Burza w sieci po odcinku z samotną matką. "Smutno, tanio i bez przemyślenia" "Love Island": Nowy uczestnik zakłócił spokój na wyspie. Doszło do niespodziewanej eliminacji

Natasza Urbańska wzruszona w "The Voice Kids"

Już w sobotę na antenie TVP2 wyemitowany zostanie kolejny odcinek “The Voice Kids”, w którym nie zabraknie emocji serwowanych nie tylko przez młodych, utalentowanych uczestników, ale również samych trenerów.

Natasza Urbańska wróciła w nim wspomnieniem do czasu dzieciństwa swojej nastoletniej córki Kaliny. Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć jurorom o tym, jak zareagowała dziewczynka, gdy po raz pierwszy zobaczyła swoją mamę na scenie.

Jak jesteś matką to w ogóle łzy pojawiają się dużo łatwiej - nie ukrywała piosenkarka.

Natasza Urbańska we łzach w "The Voice Kids"

Natasza Urbańska wspominała swój jubileusz w Teatrze Buffo, podczas którego po raz pierwszy występowała na scenie przed swoją córką Kaliną. Gdy dziewczynka zobaczyła ją w pięknej sukni, nie wytrzymała.

I moja córka, chyba miała wtedy cztery latka, taka maciupcia, pierwszy raz przyszła do teatru. Jeszcze nie wiedziała za bardzo, kim jest mama. Wychodzę na scenę w sukni, uczesana, z mikrofonem, i nagle widzę, jak ona wybiega z rzędu i stoi na środku i krzyczy: „Mama, mama!”. Widzę ją i… się odwróciłam, myślę: „Boże nie zaśpiewam więcej...” - opowiadała gwiazda rozanielonym jurorom.

Anegdota przytoczona przez Nataszę Urbańską świadczyć może o tym, że artystka staje się coraz bardziej otwarta na planie “The Voice Kids”, a w samym programie zaczyna czuć się swobodnie. Widzowie z pewnością to docenią!

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. Jan Bogacz/TVP
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. Jan Bogacz/TVP
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. Jan Bogacz/TVP