Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Natasza Urbańska została przesłuchana. Co się stało na planie "The Voice Kids"?
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 05.04.2024 12:17

Natasza Urbańska została przesłuchana. Co się stało na planie "The Voice Kids"?

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska na planie "The Voice Kids", fot. mat. prasowe TVP

Pracownik Telewizji Polskiej informuje o niezwykłym zdarzeniu na planie “The Voice Kids” z udziałem Nataszy Urbańskiej. Co tam się wydarzyło? Poznajcie szczegóły.

The Voice Kids 2024 - co będzie się działo w najbliższym odcinku?

7. edycja programu “The Voice Kids” powoli wchodzi w decydującą fazę. W ubiegłą sobotę trenerzy skompletowali 18-osobowe drużyny, które już w najbliższą sobotę wezmą udział w Bitwach. Na pierwszy ogień pójdą dzieci z teamu Tomsona i Barona. Podzielone na sześć tercetów zaśpiewają największe polskie i zagraniczne przeboje, a trenerzy wybiorą szóstkę uczestników, którzy przejdą do etapu Sing Off. 

To właśnie po tej części, emitowanej tuż po Bitwach, poznamy troje finalistów z drużyny liderów zespołu Afromental. Kto to będzie? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Przypomnijmy, że w jury 7. sezonu “The Voice Kids” zabrakło Dawida Kwiatkowskiego. Jego miejsce zajęła nowa trenerka, która od samego początku wzbudza ogromne emocje. Szczegóły poniżej.

"The Voice Kids". Wróciła po fatalnym występie sprzed lat. Cleo ją poznała i zalała się łzami... To naprawdę ta sama osoba?! Baron niedługo zostanie ojcem, a walczy z uzależnieniem: "Mam z tym problem". Przykre, co właśnie wyznał publicznie

Nowy skład trenerów "The Voice Kids"

Do Cleo, Tomsona i Barona w emitowanej obecnie edycji „The Voice Kids” dołączyła Natasza Urbańska - doświadczona aktorka, piosenkarka, tancerka i prezenterka telewizyjna. Artystka od ponad 30 lat związana jest z teatrem Studio Buffo. Prywatnie jest żoną Janusza Józefowicza, dyrektora artystycznego placówki.

nu.jpg
Natasza Urbańska na planie “The Voice Kids”, fot. mat. prasowe TVP

Podczas ostatniego dnia nagrań pierwszego etapu programu na planie doszło do bardzo niecodziennej sytuacji. O szczegółach piszemy poniżej.

Natasza Urbańska przesłuchana na planie "The Voice Kids"

Udało nam się zdobyć przedpremierowe wieści na temat wydarzeń z planu “The Voice Kids 7”. Pracownik TVP zdradził nam, że Cleo i muzycy z Afromental postanowili poznać kilka dodatkowych szczegółów z życia Nataszy Urbańskiej. I znaleźli na to sposób, który bardziej przypominał… przesłuchanie na komisariacie niż luźną rozmowę znajomych.

Zaczynam się ich bać - zakomunikowała Natasza Urbańska widząc zgromadzonych przy swoim fotelu trenerów z lampką skierowaną wprost w jej twarz.

„Bajka, przy której płaczesz?”, „z jakiego przedmiotu najsłabiej ci szło?”, „czy uciekałaś z lekcji?”, „czego się najbardziej boisz?” - Baron strzelał pytaniami niczym pociskami z pistoletu.

Natasza, zaskoczona obrotem spraw, nieraz miała problem z odpowiedzią na pytania, ale najtrudniejsze z nich padło na końcu przesłuchania.

Kto jest najlepszym trenerem „The Voice Kids”? - zapytał władczo Baron.


Po krótkim namyśle Natasza Urbańska bez mrugnięcia okiem odpowiedziała: ja.

Natasza Urbańska_Przesłuchanie.png
Natasza Urbańska przesłuchana na planie “The Voice Kids”, fot. mat. prasowe TVP
JAN_7736.JPG
Trenerzy “The Voice Kids 7”, fot. mat. prasowe TVP
nu 2.jpg
Natasza Urbańska, fot. mat. prasowe TVP