Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Baron niedługo zostanie ojcem, a walczy z uzależnieniem: "Mam z tym problem". Przykre, co właśnie wyznał publicznie
Anna Lipska
Anna Lipska 30.03.2024 17:27

Baron niedługo zostanie ojcem, a walczy z uzależnieniem: "Mam z tym problem". Przykre, co właśnie wyznał publicznie

Baron
Baron, screen TVP/Instagram

“The Voice Kids”. Trenerzy podczas rozmowy nagle przyznali się do uzależnienia. Z czym zmagają się Cleo i Baron?

"The Voice Kids": nowa edycja

7. edycja muzycznego programu "The Voice Kids" wciągnęła widzów, którzy śledzą losy utalentowanych dzieciaków, które marzą, żeby zrobić karierę na miarę Roksany Węgiel.

 Ich losy w programie w dużej mierze zależą od gwiazdorskiego jury, w którym w nowym sezonie zasiadają Cleo, Natasza Urbańska, a także niezmiernie Baron i Tomson. 

Fani formatu z zainteresowaniem zasiadają przed telewizorami, żeby delektować się wykonaniami utalentowanych młodych ludzi, ale też poobserwować, co zrobią trenerzy.

Widzowie "The Voice Kids" wściekli na jurorów. Wytknęli im oburzającą decyzję: "Ustawione jak nie wiem" Natasza Urbańska zalała się łzami na planie "The Voice Kids". Pierwszy raz opowiedziała o tym publicznie

Baron wkrótce zostanie tatą

Duże zainteresowanie wzbudza Baron, który po raz pierwszy zostanie tatą. Bardzo przejął się ową rolą, a jego partnerka Sandra Kubicka nie może się go nachwalić w relacjach, które udostępnia na Instagramie. 

Zakochani marzyli, żeby zostać rodzicami, a przeszkodą był stan zdrowia modelki. Udało się jej jednak zajść w ciążę, a teraz z niecierpliwością oczekują na synka

Tymczasem baron wyznał coś, co może niepokoić. Przyszły tatuś zmaga się z uzależnieniem. O co chodzi?

"The Voice Kids": Baron publicznie o uzależnieniu

Między występami uczestników „The Voice Kids” trenerzy często rozmawiają na różne życiowe tematy. W dzisiejszym odcinku Cleo, z lekkim zdumieniem, zauważyła, że często sięgamy po telefony komórkowe.

Jezu, ja znowu w tym telefonie. Ja tego nie kontroluję. Ile poświęcacie czasu w telefonie dziennie? Tak serio! - zapytała kolegów.

Ja sobie nawet ostatnio założyłem limit używania telefonu i codziennie go przedłużam. Mam z tym problem, jestem w to zaangażowany mocno powiedziałbym - wyznał szczerze Baron.

Wśród trenerów jedynie Tomson jeszcze nie ma z tym problemu.

Jestem zdrowy jeszcze - wyznał z uśmiechem.

Ta rozmowa stała się okazją do wspomnień o czasach, w których głównym narzędziem komunikacji były telefony stacjonarne.

Wiecie, żyliśmy w czasach kiedy nie było komórek. Jak to się wtedy robiło? Jak to działało? - pytała zdumiona Cleo.

Pamiętam, jak jeszcze w liceum miało się pierwsze miłości i na tym telefonie na kablu: „Cześć, no ja też tęsknię”, a matka słuchała tego w kuchni - wspomniał z nutą nostalgii Baron.

Nowy odcinek już dzisiaj o 20. Będziecie oglądać?

Baron w The Voice Kids, fot. Instagram
Baron w The Voice Kids, fot. Instagram
Baron w The Voice Kids, fot. Instagram
Baron w The Voice Kids, fot. Instagram