Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie "The Voice Kids" wściekli na jurorów. Wytknęli im oburzającą decyzję: "Ustawione jak nie wiem"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.03.2024 08:16

Widzowie "The Voice Kids" wściekli na jurorów. Wytknęli im oburzającą decyzję: "Ustawione jak nie wiem"

"The Voice Kids"
Cleo, uczestniczka "The Voice Kids", fot. KAPiF, TVP

Tej wiosny na antenie Telewizji Polskiej ponownie można oglądać “The Voice Kids”. W 7. odsłonie popularnego programu nie brakuje emocji. Po odcinku, który został wyemitowany w sobotę 16 marca, fani nie kryli złości z powodu decyzji jurorów. Szczegóły.

Seria "The Voice" hitem Telewizji Polskiej

Formuła “The Voice” cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów, W wyniku rosnącego, na przestrzeni lat zainteresowania programem, powstały kolejne odsłony. Dziś dostępne są, aż trzy formaty: “The Voice of Poland", “The Voice Senior” i “The Voice Kids”. 

Tej wiosny na ekranach odbiorników dostępna jest 7. edycja ostatniego z wyżej wymienionych programów. Przypomnijmy, że zgłaszają się do niego dzieci w przedziale wiekowym 7-14 lat. “The Voice Kids” emitowany jest w każdą sobotę o godzinie 20:00. 

Natasza Urbańska zalała się łzami na planie "The Voice Kids". Pierwszy raz opowiedziała o tym publicznie „Takiego cyrku to jeszcze nie było”. Baron nie mógł dłużej patrzeć, co wyprawiają Cleo i Natasza. Ratował sytuację

7. odsłona "The Voice Kids"

Pierwszy odcinek najnowszej odsłony uwielbianego formatu widzów zadebiutował na ekranach odbiorników w dniu 24 lutego. W roli prowadzących show po raz kolejny można oglądać Tomasza Kammela i Idę Nowakowską. Doszło jednak do zmian w składzie jury “The Voice Kids”. 

W fotelu jurorskim nadal zasiadają Tomson i Baron, którzy są związani z formatem od samego początku. Obok nich Cleo, która równie długo pełni funkcję jurorki. W programie zabrakło jednak Dawida Kwiatkowskiego. Wokalista zdecydował się na zakończenie przygody z 'The Voice Kids" po 6. edycji. Jego miejsca zajęła znana piosenkarka i aktorka, Natasza Urbańska. 

Fani oburzeni decyzją jurorów w "The Voice Kids"

W odcinku, który został wyemitowany w sobotę 16 marca nie brakowało emocji. W “The Voice Kids” wzięła udział 14-letnia Zuzanna, która zaprezentowała przed jurorami swoje wykonanie utworu Anny Naklab “Supergirl;”. Występ jednak nie cieszył się przychylnością jury i dziewczynka nie przeszła dalej. Cleo tłumaczyła tą decyzję:

Czułam, że dobrze czujesz się na scenie, natomiast nie odwróciłam się, bo wydaje mi się, że powinnaś jeszcze popracować nad pewnością wyższych dźwięków.

Fakt, że żaden z jurorów nie odwrócił się podczas występu Zuzi spowodował oburzenie wśród intenautów. W sieci padły mocne słowa. Komentarze zamieścili pod postem informującym, o awansie do kolejnego etapu innego uczestnika, Mateusza, który zdobył poparcie jedynie od Cleo. 

  • Co to miało znaczyć na Zuzi? Na małym dziecku pierwsi do odwracania, a na ładnym głosie przyczepianie o najmniejszy szczegół. Ustawione jak nie wiem. Elo
  • No nie wiem, jakoś szału nie było. Bardziej wycie, a nie śpiewanie. Dużo lepiej zaśpiewała po nim Zuzia i nie została wybrana. Program schodzi na psy
  • Zuzia zaśpiewała o wiele lepiej i ładniej

Oczywiście nie brakuje też pozytywnych słów dla występu chłopca. 

  • Świetny wystąp, Piękny głos super
  • Przepiękny występ, oby zaszedł jak najdalej
  • Doły cudowne tak samo jak góry, pięknie emocjonalnie zaśpiewane.

Co myślicie o ostatnim odcinku “The Voice Kids”?

Uczestniczka
Uczestniczka The Voice Kids", fot. TVP
Cleo, fot. TVP
Cleo, fot, TVP
Natasza Urbańska, fot. Instagram
Natasza Urbańska, fot. Instagram
Tomson i Baron, fot, KAPiF
Tomson i Baron, fot, KAPiF