Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Natasza Urbańska złamała regulamin". Sceny za kulisami "The Voice Kids". Pozostali jurorzy są na nią wściekli
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.03.2024 09:19

"Natasza Urbańska złamała regulamin". Sceny za kulisami "The Voice Kids". Pozostali jurorzy są na nią wściekli

The Voice Kids
Jurorzy "The Voice Kids" wytykają błędy Nataszy Urbańskiej, fot. Kadr z "The Voice Kids", TVP

W 7. edycji "The Voice Kids" nadal trwają początkowe etapy przesłuchań w ciemno, ale emocje między jurorami już sięgają zenitu. Najwięcej uwagi przykuwa nowa trenerka uczestników, Natasza Urbańska. Inne gwiazdy zaczęły wytykać jej błędy przy wszystkich. Piosenkarka nie przeczytała regulaminu programu?

Natasza Urbańska nową jurorką "The Voice Kids"

Najnowsza edycja muzycznego programy TVP przyniosła widzom ogromną niespodziankę. Po sześciu sezonach z fotelem jurorskim pożegnał się Dawid Kwiatkowski. O decyzji opowiedział w mediach społecznościowych, a aktualnie podróżuje w trasie "Pop Romantyk".

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. […] Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka - pisał fanom.

Produkcja na jego miejsce powitała bywalczynię muzycznych wydarzeń w TVP, Nataszę Urbańską. Piosenkarka z przytupem ruszyła do wyboru najlepszego dziecięcego głosu tej edycji. Na drodze do zwycięstwa mogą stać inni trenerzy. Zaczęto wytykać jej nawet zachowanie niezgodne z regulaminem "The Voice Kids". O co poszło?

Baron stracił fuchę. Powodem nieodpowiedni strój. "Miałem poczucie wstydu i odrzucenia" The Voice Kids: Ola weszła na scenę, a jury aż zamurowało! Talent na miarę Sary James

"The Voice Kids": przesłuchania w ciemno

Jednym z pierwszych etapów muzycznego programu są przesłuchania w ciemno, w których to jurorzy (Cleo, Baron i Tomson oraz Natasza Urbańska) wybierają członków swoich zespołów tylko na podstawie wokalnego występu. Dzieciaki dwoją się i troją, by przekonać do siebie gwiazdy. 

Ciekawie robi się, gdy uczestnik przekona więcej niż jednego trenera. Wtedy to on ma prawo decydować, do którego specjalisty trafi, a ci potrafią nieźle rywalizować o najlepsze głosy.

 Bohaterka sobotniego odcinka "The Voice Kids" poróżniła jurorów. Baron w pewnym momencie nawet rzucił poważne oskarżenia w stronę Nataszy Urbańskiej. Nie obejdzie się w tej edycji bez afer?

"Natasza Urbańska złamała regulamin". Jurorzy "The Voice Kids" wytykają jej błędy

Jedną z uczestniczek "The Voice Kids" została 13-letnia Iga, która dwa lata temu stanęła już przed jurorami. Wtedy nie udało się przekonać żadnego z nich do występu, jednak tym razem z piosenką "Unicorn" reprezentantki Izraela na Eurowizji 2023 odwróciła wszystkie trzy fotele.

Najbardziej zauroczona wokalistką była Natasza Urbańska, która wielokrotnie związana była z polskimi preselekcjami do międzynarodowego konkursu. W tym roku przegrała rywalizację z Luną i "The Tower". 

Z nastolatką miała sporo wspólnego. Po pierwszych rozmowach okazało się, że obie wcielały się w tę samą postać w przedstawieniu "Piotruś Pan". Nic więc dziwnego, że 13-latka postanowiła dołączyć do jej drużyny. Taki obrót spraw nie spodobał się reszcie jurorów.

Ja myślę, że Natasza trochę oszukuję. Muszę sprawdzić regulamin. […] Ja już naliczyłem co najmniej kilka razy kiedy Natasza nie ustosunkowała się do regulaminu - wypalił nagle Baron.

Muzyk, wertując fikcyjne zasady, stwierdził, że "Natasza Urbańska złamała regulamin". Powodem miał być niewypełniony przez nią formularz kwalifikacyjny, który ponoć uprawnia do udziału w wyborze uczestników. Oczywiście sytuacja miała żartobliwy wydźwięk, ale pomysł szybko podłapała Cleo.

Nowa trenerka nie może mieć za dużo dobrych głosów, ponieważ rozbija to "feng shui" programu "The Voice Kids". Trener, który siedzi najbliżej korytarza z rodzicami może podejść i pomachać - czytała "oburzona".

Wygląda na to, że Natasza Urbańska nie ma łatwego zadania jako debiutantka w "The Voice Kids". Na zarzuty jurorów odpowiedziała z przekąsem.

Generalnie od kiedy ja pamiętam to regulaminy są po to by je łamać i to będę starała się robić - stwierdziła z uśmiechem.

Widać, że ekipy “The Voice Kids” dobry humor nie opuszcza.

The Voice Kids
Jurorzy "The Voice Kids" wytykają błędy Nataszy Urbańskiej, fot. Instagram
The Voice Kids
Jurorzy "The Voice Kids" wytykają błędy Nataszy Urbańskiej, fot. Instagram
The Voice Kids
Jurorzy "The Voice Kids" wytykają błędy Nataszy Urbańskiej, fot. Kadr z "The Voice Kids", TVP
The Voice Kids
Jurorzy "The Voice Kids" wytykają błędy Nataszy Urbańskiej, fot. Kadr z "The Voice Kids", TVP
The Voice Kids
Jurorzy "The Voice Kids" wytykają błędy Nataszy Urbańskiej, fot. Kadr z "The Voice Kids", TVP