Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Muszę wyjść". Zapłakana Natasza Urbańska opuściła studio "The Voice". Emocje wzięły górę
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 19.04.2024 15:18

"Muszę wyjść". Zapłakana Natasza Urbańska opuściła studio "The Voice". Emocje wzięły górę

Natasza Urbańska
fot.: materiały prasowe

Natasz Urbańska debiutuje w roli jurorki w “The Voice Kids”. Kolejny odcinek będzie dla niej wyjątkowo ciężki. Poleją się łzy. Co będzie się działo?

Natasza Urbańska nową jurorką "The Voice Kids"

Najnowsza edycja muzycznego programy TVP przyniosła widzom ogromną niespodziankę. Po sześciu sezonach z fotelem jurorskim pożegnał się Dawid Kwiatkowski. O decyzji opowiedział w mediach społecznościowych, a aktualnie podróżuje w trasie "Pop Romantyk".

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. […] Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka - pisał fanom
 

Produkcja na jego miejsce powitała bywalczynię muzycznych wydarzeń w TVP, Nataszę Urbańską. Piosenkarka z przytupem ruszyła do wyboru najlepszego dziecięcego głosu tej edycji. W nowym odcinku jednak emocje wzięły górę. 

Cleo straciła ukochaną osobę. Wpadła w szloch na planie "The Voice Kids" Wyciskająca łzy scena w "The Voice Kids". Tak Baron udowodnił, że będzie świetnym ojcem

Natasza Urbańska złamała regulamin "The Voice"?

Pojawienie się nowej jurorki w obsadzie wywołuje wiele zabawnych sytuacji. Jedna z nich miała miejsce w czasie “Przesłuchań w ciemno”. Jedną z uczestniczek "The Voice Kids" została 13-letnia Iga, która dwa lata temu stanęła już przed jurorami. 

Wtedy nie udało się przekonać żadnego z nich do występu, jednak tym razem z piosenką "Unicorn" reprezentantki Izraela na Eurowizji 2023 odwróciła wszystkie trzy fotele. Finalnie zdecydowała, że chce dołączyć do drużyny Nataszy. |Inni jurorzy byli zawiedzeni i zaczęli żartować. 

Ja myślę, że Natasza trochę oszukuję. Muszę sprawdzić regulamin. […] Ja już naliczyłem co najmniej kilka razy kiedy Natasza nie ustosunkowała się do regulaminu - wypalił nagle Baron.

We wszystkim wtórowała mu Cleo. 

Nowa trenerka nie może mieć za dużo dobrych głosów, ponieważ rozbija to "feng shui" programu "The Voice Kids". Trener, który siedzi najbliżej korytarza z rodzicami może podejść i pomachać - czytała "oburzona".
 

W kolejnym odcinku cała uwaga także skupi się na Nataszy. Jurorka zsapłakana wybiegła ze studia.