Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wyciskająca łzy scena w "The Voice Kids". Tak Baron udowodnił, że będzie świetnym ojcem
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 06.04.2024 15:21

Wyciskająca łzy scena w "The Voice Kids". Tak Baron udowodnił, że będzie świetnym ojcem

Baron pociesza Sofię z "The Voice Kids 7"
Baron gotowy na bycie ojcem, fot. TVP, Instagram

Tak wzruszające sceny w telewizji nie zdarzają się zbyt często. Alek Baron pokazał swoją niesamowitą reakcją na kryzysową sytuację, w jakiej znalazła się jedna z uczestniczek "The Voice Kids, że jest już w pełni gotowy na bycie tatą.

Zmiany w "The Voice Kids"

“The Voice Kids” to od sześciu lat nieustannie jeden z największych hitów Telewizji Polskiej. Po sześciu, cieszących się świetną oglądalnością sezonach, w programie zaszły jednak spore zmiany. Z muzycznym talent show dla utalentowanych dzieciaków pożegnał się bowiem Dawid Kwiatkowski. 

Autor hitu “Proste” ogłosił swoją decyzję w maju ubiegłego roku, ku wielkiemu zaskoczeniu swoich wielbicieli i fanów widowiska. Swoją decyzję tłumaczył brakiem czasu wynikającym z innych zobowiązań zawodowych i nadchodzących projektów, którym planował się poświęcić.

 

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi „Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła”, a serca słucham jak babci. Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka. Oglądając ten program w telewizji Wam, widzom, może wydawać się on bardzo lekki, ale jego tworzenie bynajmniej do lekkich nie należy - wyjaśnił w emocjonalnym wpisie na Instagramie.
 

Natasza Urbańska została przesłuchana. Co się stało na planie "The Voice Kids"? "The Voice Kids". Wróciła po fatalnym występie sprzed lat. Cleo ją poznała i zalała się łzami... To naprawdę ta sama osoba?!

Alek Baron zostanie ojcem

Piosenkarza na fotelu trenera zastąpiła wszechstronnie utalentowana artystka, Natasza Urbańska. Występy aspirujących wokalistów w dalszym ciągu oceniają Cleo oraz Tomson i Baron. U tego ostatniego sporo dzieje się także w życiu osobistym.

W święta Bożego Narodzenia lider zespołu Afromental i jego narzeczona, influencerka Sandra Kubicka, ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka.

Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku - napisała była modelka pod zdjęciem z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem.


Termin porodu Sandry Kubickiej zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem Baron już teraz udowodnił, że będzie cudownym tatą. O co chodzi? O szczegółach piszemy poniżej.
 

Baron udowodnił, że będzie świetnym ojcem

Już dziś o godzinie 20:00 w TVP2 startują pierwsze Bitwy 7. edycji “The Voice Kids”. Widzowie zobaczą osiemnastoosobową drużynę Tomsona i Barona, której uczestnicy podzieleni na sześć tercetów będą walczyć o wejście do wielkiego finału programu. Podczas przygotowań do występów emocje okazały się tak wielkie, że jedna z podopiecznych z teamu Afro popłakała się na scenie.

 

Było tak, że po prostu gdzieś mi jakiś dźwięk nie wyszedł i miałam taką straszną chrypę przez co mój głos się troszeczkę zagiął, troszeczkę mi się zrobiło przykro - wyjaśniła 13-letnia Sofia Jelonkiewicz.


Przedpremierowo możemy wam zdradzić, że widząc łzy, Baron z niesamowitą troską i spokojem podszedł do roztrzęsionej uczestniczki, oferując pocieszenie i wsparcie.

 

Chodź. Wszystko będzie dobrze. Przede wszystkim jesteś tutaj, bo chciałaś tu być. Tak czy nie? Kochasz śpiewać? A chcesz, żeby ktoś cię słuchał jak śpiewasz? (…) No to jesteś w najlepszym miejscu, żeby to zrealizować - mówił, tuląc czule swoją podopieczną.

 

Jak widać, Baron, który już niebawem zadebiutuje w roli taty, posiada wszystkie cechy wspaniałego rodzica i będzie w stanie wesprzeć swoją pociechę także w trudnych emocjonalnie momentach. 

Baron_1.png
Alek Baron pociesza swoją podopieczną w “The Voice Kids”, fot. TVP
sofia.jpg
Sofia Jelonkiewicz, fot. TVP
431293274_1165354864839109_247004830538588745_n.jpg
Baron i Sandra Kubicka zostaną rodzicami, fot. Instagram
426886531_1592687654604399_2209655453556322109_n.jpg
Baron i Sandra Kubicka spodziewają się pierwszego dziecka, fot. Instagram