Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielki powrót Dawida Kwiatkowskiego do "The Voice Kids". "Przyjdę nabroić"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.04.2024 12:11

Wielki powrót Dawida Kwiatkowskiego do "The Voice Kids". "Przyjdę nabroić"

Dawid Kwiatkowski, The Voice Kids
fot. KAPiF

Dawid Kwiatkowski był jurorem programu "The Voice Kids" przez sześć edycji. Obecnie jednak na jego miejscu widzimy znaną piosenkarkę. Teraz artystka zaskoczył fanów wiadomością. Ponownie pojawi się na scenie popularnego programu. Finał przyniesie wiele emocji.

7. edycja "The Voice Kids" bez Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski był związany z muzycznym programem Telewizji Polskiej od 2018 roku. W ciągu sześciu edycji dwukrotnie jego podopieczni zwyciężyli całą edycję. Marcin Maciejczak i Martyna Gąsak pod okiem piosenkarza sięgnęli po nagrodę główną oraz słynną statuetkę.

Fani byli jednak niepocieszeni, gdy okazało się, że artysta nie wraca na kolejną osłonę "The Voice Kids". W mediach społecznościowych podzielił się osobistym wpisem.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi „Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła”, a serca słucham jak babci. Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka - przyznał w mediach społecznościowych.

Jego miejsce obok Cleo i Tomsona i Barona zajęła Natasza Urbańska. Nowa trenerka nieźle namieszała w 7. edycji "The Voice Kids". Teraz jednak pojawiły się informacje o powrocie dawnego gwiazdora TVP.

Natasza Urbańska wydała oświadczenie po "The Voice Kids". Nie sądziła, że spotka ją coś takiego Wynik półfinału "Mam talent!" jest już przesądzony? Wszystko przez... Dawida Kwiatkowskiego! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał

Finał 7. edycji "The Voice Kids". Nie zabraknie emocji

Po emocjonujących Przesłuchaniach w Ciemno, Bitwach i Sing offach trenerzy wybrali swoich finalistów. Każdy z jurorów wytypował troje najlepszych wokalistów, którzy będą mieli szansę zgarnąć 50 tysięcy złotych i statuetkę programu. 

W finałowym odcinku "The Voice Kids" zobaczymy: Milenę Gajek, Nikodemem Pajączka i Wiktorię Szeflińską z drużyny Tomsona i Barona, Marysię Stefanowską, Mateusza Pierożka i Olę Antoniak z teamu Cleo oraz Helenkę Zaciewską, Martę Porris Zalewską i Michell Siwak z ekipy Nataszy Urbańskiej.

Widzów czekają prawdziwe emocje, tym bardziej że produkcja przygotowała dla nich szereg niespodzianek. Jedną z nich jest powrót uwielbianego jurora "The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski ponownie pojawi się w studiu. Czym zaskoczy tym razem? Szczegóły poniżej.

Dawid Kwiatkowski wraca do "The Voice Kids"

Finał 7. edycji "The Voice Kids" to nie tylko wielkie emocje związane z występami utalentowanych dzieciaków, ale też szansa na posłuchanie polskich gwiazd sceny muzycznej. Przed widzami i publicznością wystąpią jurorzy obecnego sezonu, a także kilku gości.

Swój popis umiejętności da również Oskar Cyms i Carla Fernandes, zwycięzca 3. edycji programu Marcin Maciejczak, zwyciężczyni 6. edycji, Martyna Gąsak, a także bohaterowie dorosłych formatów muzycznego show. Posłuchamy m.in.: zwycięzcy 4. edycji "The Voice Senior", Zbigniewa Zaranka. Największą sensacją jest jednak powrót Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarz obiecał "nabroić".

Dawno nie czułem takiego podekscytowania. Czuję się, jakbym wracał po długiej, samotnej podróży do domu, gdzie czeka na mnie rodzina, która się powiększyła i za chwilę poznam jej nowych członków. Do tego Cleo chyba miała bardzo spokojny sezon, bez większych przeszkód, więc przyjdę nabroić na sam koniec - zapowiedział.

Fani już nie mogą się doczekać, jak Natasza Urbańska zareaguje na swojego poprzednika, a także czy Cleo, Tomson i Baron ciepło przywitają kolegę. To wszystko zobaczymy już w finale "The Voice Kids" w sobotę, 27 kwietnia, o godzinie 20:00 w TVP2.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski wraca do "The Voice Kids", fot. KAPiF
Natasza Urbańska
Dawid Kwiatkowski wraca do "The Voice Kids", fot. KAPiF

Źródło: eska.pl