Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wynik półfinału "Mam talent!" jest już przesądzony? Wszystko przez... Dawida Kwiatkowskiego! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.04.2024 16:18

Wynik półfinału "Mam talent!" jest już przesądzony? Wszystko przez... Dawida Kwiatkowskiego! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał

Mam talent, Dawid Kwiatkowski
fot. KAPiF

Dawid Kwiatkowski zrezygnował z funkcji jurora w „The Voice Kids”. Nie oznacza to jednak, że nie angażuje się w inne programy rozrywkowe. Teraz, tuż przed półfinałami „Mam talent!” ogłosił w sieci ważny komunikat.

Dawid Kwiatkowski zaangażował się w półfinały "Mam talent!"

Dawid Kwiatkowski ostatnio skupiał się na projektach muzycznych: nowej płycie „Pop Romantyk” i trasie koncertowej. Teraz jednak zamieścił na Instagramie wpis związany z półfinałowym odcinkiem „Mam talent!”. Etap castingów dobiegł w nim końca i już dziś przekonamy się, którzy uczestnicy dotrą do finału.

Na półfinałowej scenie pojawią się oczywiście osoby, które zdobyły złoty przycisk: Bartek Wasilewski, Olivia Hausner, Natalia Sacharczuk, Alicja Andrukajtis i Muza oraz zespół „Widuto". To jednak nie wszyscy. W sumie na liście jest 40 nazwisk. Po zaangażowaniu Kwiatkowskiego jedna z grup ma szczególnie duże szanse na zwycięstwo, szczegóły poniżej.

Po tragicznym wypadku wrócił do "Mam talent!". Na wózku, ale i tak rozniósł scenę! Kim jest Tomek Kowalski? "Ale mega". Zaskakująca sesja zdjęciowa u Kwiatkowskiego. Brzuszek na pierwszym planie, a fani w euforii

Dawid Kwiatkowski wspiera znanych przyjaciół

Dawid Kwiatkowski zrezygnował co prawda z czynnego udziału w programach rozrywkowych i nie zobaczymy go już w „The Voice Kids”, ale nie oznacza to, że nie angażuje się w kibicowanie uczestnikom różnych formatów. Niedawno pojawił się na widowni „Tańca z gwiazdami”, zdjęcie z tej okazji znajdziecie poniżej. To nie wszystko. Kilka lat temu kibicował swojej przyjaciółce, która finalnie wygrała „Big Brothera” w 2019 roku.

Kwiatkowski i Madzia Wójcik znali się od kilku lat. Przed finałem „Big Brothera” Dawid był jedną z gwiazd, które namawiały do głosowania na uczestniczkę. Wiadomo, że tydzień po jej triumfalnym zwycięstwie wybrał się z nią oraz grupą znajomych na kajaki – także i te chwile zostały uwiecznione na zdjęciach, które znajdziecie poniżej. A co teraz planuje muzyk i co ogłosił przed półfinałami „Mam talent!”?

Dawid Kwiatkowski: wpis przed półfinałami "Mam talent!"

20 kwietnia na Instagramie Dawida Kwiatkowskiego pojawił się nowy wpis. Muzyk postanowił zachęcić swoich fanów do wspierania grupy Teddy's Army.

Wszystkie łapki robią tapki dziś na Teddy's Army! – napisał Dawid.

Grupa nie pozostawiła wpisu wokalisty bez odpowiedzi.

Dziękujemy za wsparcie @kwiatkowsky - czytamy na InstaStory zepsołu.

Teddy's Army to zespół taneczny, założony przez Adriana Misia. Grupę tworzą tancerze z różnych małych miejscowości, prowadzone przez trenera Stefano. Półfinałowy odcinek „Mam talent!” zostanie wyemitowany na żywo. Nie zabraknie emocji. Jury może w nim używać platynowego przycisku, za zgodą całej trójki sędziów. Jest też tzw. dzika karta, która pozwoli przejść do finału dzięki głosom od telewidzów. Emisja już dziś na TVN oraz w serwisie Player o godzinie 20:00.

Dawid Kwiatkowski, Mam talent, komu kibicuje w półfinałach
Dawid Kwiatkowski kibicuje Teddy's Army, fot. instagram.com/kwiatkowsky
Dawid Kwiatkowski, Mam talent, komu kibicuje w półfinałach
Dawid Kwiatkowski i Madzia Wójcik z Big Brothera, fot. instagram.com/magda.wojcik.bb
Dawid Kwiatkowski, Mam talent, komu kibicuje w półfinałach
Dawid Kwiatkowski na widowni “Tańca z gwiazdami”, fot. KAPiF