Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TVN reaguje na krytykę prowadzących "Mam Talent". Widzów jeszcze bardziej rozwścieczyło to, co zrobili
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.04.2024 15:07

TVN reaguje na krytykę prowadzących "Mam Talent". Widzów jeszcze bardziej rozwścieczyło to, co zrobili

"Mam talent"
fot. KAPiF

W sieci nie cichnie burza po emisji półfinałowego odcinka “Mam talent”. Stacja TVN zareagowała, jednak przyniosło to efekt odwrotny od zamierzonego. Szczegóły. 

Półfinał w "Mam talent"

“Mam talent” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w telewizji. Emitowany jest od 2008 roku. Tej wiosny na ekranach odbiorników dostępna jest odświeżona 15. edycja show. Tym razem jurorami są debiutująca w tej roli, Julia Wieniawa, Marcin Prokop, który do tej pory był prowadzącym formatu, a obok nich w fotelu jurorskim niezmiennie zasiada Agnieszka Chylińska. Gospodarzami programu są Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski. 

W ostatnim półfinałowym odcinku nie zabrakło emocji. O przejście do wielkiego finału walczyli Kamil Miszta, Olivia Hausner, Tomasz Jusza, Anka Dzilińska, Kuba Olejnik, Tymoteusz Sobczyk, Teddy's Army, Denys Zhygaltsov, Natalia Sacharczuk oraz Damian ‘Pszczelarz" Olejniczak. Najwięcej głosów od widzów zdobył Tymoteusz Sobczyk.  A ostateczna walka odbyła się pomiędzy Olivią Hausner, a Teddy’s Army. Jury podjęło decyzję, że to Olivia wejdzie do finału. 

Emocje u telewidzów wzbudziła jeszcze inna kwestia. 

Marcin Prokop w "Mam Talent" nagle zaczął mówić o córce. Nie mógł powstrzymać wzruszenia Ogłosili pierwszych finalistów "Mam Talent", a widzowie się wściekli. Oberwało się produkcji

Agnieszka Woźniak-Starak krytykowana przez telewidzów

Po emisji półfinałowego odcinka programu “Mam talent” telewidzowie mieli mieszane odczucia. Wiele internautów miało obiekcje, co do prowadzących show, czyli Agnieszki Woźniak-Staraka i Jana Pirowskiego. Zwracają uwagę na sztywne w ich mniemaniu zachowanie gospodarzy.

  • Pani Agnieszko, szczerze, ten program nie jest dla Pani. Pani jest subtelną, eteryczną osobą. Tam potrzeba kogoś o osobowości buldożera. Pozdrawiam.
  • Agnieszka jest sztywna i mówi, jakby miała kluski w buzi. Za to Julka odnalazła się świetnie. Jest pełna empatii, pozytywnej energii i przynajmniej dobrze ją słychać.
  • Oni są katastrofa , nawet reżyserka to wie i dlatego tak są rzadko pokazywani . Dlaczego nie zostali zwolnieni w trybie natychmiastowym? Tego się nie da oglądać z nimi.
  • Uwielbiam Agę ale jej współprowadzacy strasznie sztucznie jak dla mnie i nie pasuje do programu rozrywkowego. I to jeszcze "farbowanie" całkowicie dziwnie wygląda. Tak czy inaczej o gustach się nie dyskutuje ale chłop naturalnie wyglądał spoko - brzmią niektóre komentarze w mediach społecznościowych.

Stacja TVN w tej sytuacji przeszła do działania

TVN reaguje na krytykę gospodarzy "Mam talent"

Po burzy, do której doszło w komentarzach na oficjalnych mediach społecznościowych programu “Mam talent” stacja telewizyjna TVN postanowiła działać. Krytyczne uwagi w kierunku Agnieszki Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego zaczęły znikać z Instagrama i Facebooka. Telewizja postanowiła je usunąć, co bardzo nie spodobało się internautom, którzy po raz kolejny dali wyraz swojemu niezadowoleniu. 

  • Kasujecie krytyczne komentarze, to świadczy o waszym dojrzałym podejściu, to tak jakby ktoś w piaskownicy wam zabawkę zabrał, obraża na cały świat, no cóż może tam siedzą kilkuletnie dzieci.
  • TVN jesteście żałośni. Usuwacie komentarze które wam nie pasują co świadczy tylko o tym że jesteście fałszywą telewizją. Nie macie nic wspólnego z wolnymi mediami. Szkoda że was nie wyłączyli na stałe bo kłamiecie ile się da.
  • Wy macie prawo oceniać uczestników i ich krytykować, a nam zabraniacie tu oceniać. To jest hipokryzja - piszą wzburzeni fani formatu.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Agnieszka Woźniak-Starak, Jan Pirowski,
Agnieszka Woźniak-Starak, Jan Pirowski, "Mam talent", fot. KAPiF
Jurorzy i prowadzący
Jurorzy i prowadzący "Mam talent", fot. KAPiF
Tagi: Mam talent