Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uczestnik "Love Island" ujawnił najbardziej bolesną historię ze swojego życia. Nie sposób powstrzymać łez
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.03.2024 14:58

Uczestnik "Love Island" ujawnił najbardziej bolesną historię ze swojego życia. Nie sposób powstrzymać łez

fot. "Love Island"/materiały promocyjne
fot. "Love Island"/materiały promocyjne

W 12. odcinku “Love Island. Wyspy miłości” dojdzie do wzruszającego wyznania. Jeden z bohaterów programu podczas randki wróci do trudnych wspomnień i opowie o swojej przeszłości.

"Love Island. Wyspa miłości". Nowe pary w programie

Trwa dziewiąte edycja popularnego reality show TV4 “Love Island. Wyspa miłości”, a już w niedzielę wyemitowany zostanie jej dwunasty odcinek. Na widzów czekają ogromne emocje, zwłaszcza po “przetasowaniu” par, do jakiego doszło w poprzednim epizodzie.

Decyzją Oliwii i Adriana, którzy zostali wytypowani przez fanów formatu, doszło do powstania siedmiu nowych duetów, które miały okazję dać sobie szansę na bliższe poznanie się: Jarek i Zuza, Rafał i Asia, Daria i Dan, Bartek i Patrycja, Wiki i Daniel.

Adrian postanowił nawiązać relację z Emi, Oliwii natomiast przypadł w udziale świeży nabytek “Love Island” Piotr, którego wejście do show doprowadziło do eliminacji Arka, który pożegnał się z programem w poprzednim odcinku.

Roxie Węgiel pokazała zapowiedź ZMYSŁOWEGO występu z partnerem z "TzG". Fani: "Kevin już ostrzy nóż" Widzowie "The Voice Kids" wściekli na jurorów. Wytknęli im oburzającą decyzję: "Ustawione jak nie wiem"

Emocje w "Love Island" rosną

Jak będą mieli okazję przekonać się już wkrótce widzowie “Love Island. Wyspy miłości", stworzenie nowych par nie spodoba się części uczestników programu. Szczególnie przeżyje to Wiki, która, delikatnie mówiąc, nie pała nadmierną sympatią do Daniela.

Przetasowanie to również zawód dla Dana, który będzie zaniepokojony faktem, że jego miejsce u boku Emi zajął Adrian. Sytuacja sprzyja jednak Patrycji i Bartkowi, którzy postanowią udać się na fantastyczną randkę.

W 12. odcinku “Love Island” dojdzie również do nieoczekiwanego zbliżenia Jarka i Zuzy. Chłopak zaufa wyspiarce do tego stopnia, że zdecyduje się na wyjątkowo prywatne wyznanie.

"Love Island. Wyspa miłości". Jarek zwierza się Zuzie

W 12. odcinku “Love Island. Wyspy miłości” Jarek postanowi wrócić pamięcią do dramatycznych chwil ze swojego dzieciństwa. Mężczyzna nigdy nie miał okazji poznać swojej mamy, a będąc małym chłopcem stracił ojca.

Mnie wychowała babcia i ciocia. Nie miałem właśnie okazji zbytnio poznać swoich rodziców - wyjawi Zuzie.

Czy ten osobisty gest sprawi, że para nawiąże ze sobą bliższą relację i obdarzy się wzajemnym zaufaniem? Widzowie show TV4 przekonać będą mogli się już wkrótce!

love island
fot. “Love Island”/materiały promocyjne
love island
fot. “Love Island”/materiały promocyjne
love island
Jarek i Zuza, fot. “Love Island”/materiały promocyjne
Tagi: Love Island