Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wygrali "Love Island". Szybko okazało się, co stało się z ich związkiem kilka tygodni po finale
Karolina Kurek
Karolina Kurek 23.04.2024 19:12

Wygrali "Love Island". Szybko okazało się, co stało się z ich związkiem kilka tygodni po finale

"Love Island. Wyspa Miłości"
fot. Instagram

Niedawno w mediach było głośno o zwycięzcach programu “Love Island”, czyli Zuzannie i Jarku. Co się dziś dzieje z ich związkiem? Czy nadal są razem? Sprawdzamy.

"Love Island" w telewizji

“Love Island” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych ostatnich latach w telewizji. Do programu zgłaszają się osoby poszukujące miłości. W show dobierają się w pary i wykonują rozmaite zadania. W roli gospodyni produkcji występuje Karolina Gilon. Od pierwszej do siódmej edycji show był emitowany na kanale stacji telewizyjnej Polsat. Od wiosny 2023 roku “Love Island” dostępny jest na antenie TV4. 

Zaskakujące wyznanie Patrycji z "Love Island". Zdradziła prawdę na temat relacji z Robertem Takie wieści po finale "Love Island"! Para ogłosiła rozstanie: "Nie jesteśmy już razem"

Finał 9. edycji "Love Island"

Miniona 9. odsłona “Love Island” była bardzo kontrowersyjna. W programie nie brakowało silnych emocji w związku z przeparowywaniem, rezygnacją uczestników, dramatów, kłótni i uczuć. Okazało się nawet, ze dwoje uczestników złamało regulamin, gdyż znali się przed rozpoczęciem show i umówili się, że będą sobie pomagać w formacie. Mowa o Mateuszu i Nicole. 

Do finału weszli Patrycja i Robert, Asia i Rafał oraz Zuza i Jarek. To ostatnia wymieniona para wygrała program “Love Island”. Drugie miejsce przypadło Patrycji i Robertowi, a za nimi uplasowali się Rafał i Asia. 

Co z Zuzą i Jarkiem po finale "Love Island"?

W sieci krążyło wiele spekulacji, co do związku Zuzy i Jarka oraz ich wygranej w “Love Island”, a dokładnie, czy faktycznie wygrała miłość. Pojawiały się komentarze wróżące im rychłe rozstanie, Jednak zwycięzcy 9. edycji programu zaskoczyli. 

Para po wygraniu show nadal pozostaje w związku i dodaje wspólne zdjęcia oraz relacje w mediach społecznościowych. Niedawno na ich profilach pojawił się zabawny materiał, w którym razem tańczą. 

Zuza i Jarek z
Zuza i Jarek z "Love Island", fot. Instagram
Zuza i Jarek z
Zuza i Jarek z "Love Island", fot. Instagram