Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zaskakujące wyznanie Patrycji z "Love Island". Zdradziła prawdę na temat relacji z Robertem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.04.2024 23:13

Zaskakujące wyznanie Patrycji z "Love Island". Zdradziła prawdę na temat relacji z Robertem

Love Island
fot. Instagram

Za nami 9. sezon programu "Love Island. Wyspa miłości". Po tygodniach niepewności dowiedzieliśmy się, która para jest najlepiej dobrana według widzów. Niedługo po emisji w mediach społecznościowych pojawiły się zaskakujące wieści. Patrycja ujawniła prawdę na temat relacji z Robertem. 

Finał 9. edycji "Love Island". Która z par wygrała?

Ostatnie tygodnie na rajskiej wyspie były pełne emocji. Widzowie zobaczyli złamanie regulaminu przez dwójkę uczestników, a także publiczne wyznanie miłości. Do finałowej odsłony doszły trzy najlepiej dobrane pary: Zuza i Jarek, Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał.

To jednak głosy widzów zdecydowały, który duet zwyciężył 9. edycję "Love Island". Ostatecznie to Zuza i Jarek sięgnęli po nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych. Za nimi stanęli Patrycja i Robert, a podium zamykała Asia i Rafał.

Fani reality show nie mają jednak chwili wytchnienia. Uczestnicy programu co rusz zawiadamiają o zawirowaniach w relacjach stworzonych na rajskiej wyspie. Teraz Patrycja zaskoczyła wszystkich chwilą szczerości. Jak wygląda jej znajomość z programowym partnerem?

Takie wieści po finale "Love Island"! Para ogłosiła rozstanie: "Nie jesteśmy już razem" "Rozstanie już na lotnisku". Burza po finale "Love Island". Widzowie im nie wierzą

Fala rozstań w "Love Island". Internauci nie kryją zaskoczenia

Niedługo po finale media społecznościowe zaczęły zalewać informacje dotyczące uczestników reality show. Po ostatnim odcinku internauci nie widzieli przyszłości dla jednej z par. Ich przeczucia okazały się poprawne także do innego duetu.

Angelika i Mateusz stworzyli związek w "Love Island" i choć nie dotarli do finału, zyskali sympatię widzów. Niestety w mediach społecznościowych uczestniczka wygadała się o rozstaniu. Relacja nie przetrwała próby czasu.

Zakończyliśmy już naszą relację, natomiast lubię go jako człowieka i nasza relacja jest typowo koleżeńska – zapewniła na InstaStories.

Okazuje się, że więcej bohaterów reality show przeżywa miłosne zawirowania. Patrycja otworzyła się przed internautami na temat swojej relacji z Robertem. Nikt nie przypuszczał, że stanie się to tak szybko.

Patrycja z "Love Island" zdradza prawdę o relacji z Robertem

Para dość późno stworzyła parę w telewizyjnym programie, jednak bardzo zjednała sobie widzów, dzięki którym ostatecznie zajęła 2. miejsca. Internauci dotarli do informacji, które rzucały cień na szczerość uczuć Roberta. Uczestnik miał mieć za sobą już doświadczenie w romantycznych programach.

Po wielkim finale "Love Island" Patrycja odpowiedziała na kilka nurtujących pytań. Oczywiście nie zabrakło kwestii dotyczących jej partnera. Okazuje się, że związek wyspiątek nie przetrwał próby czasu.

Oficjalnie w związku nie jesteśmy, mieliśmy mało czasu żeby się poznać, ale kontynuujemy relację - wyjaśniła uczestniczka.

Choć duet zakończył miłosną relację, nie oznacza to zupełnego odcięcia się od wspólnych doświadczeń, wręcz przeciwnie. Patrycja pokazała rozmowę telefoniczną z Robertem, na której oboje są wyśmienitych humorach. Wygląda na to, że aktualnie wystarcza im przyjaźń.

Love Island
Patrycja z "Love Island" wyznała prawdę o relacji z Robertem, fot. Instagram
Love Island
Patrycja z "Love Island" wyznała prawdę o relacji z Robertem, fot. Instagram