Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozstania Gwiazd

Rozstania Gwiazd

Katarzyna Zdanowicz
11.06.2024 14:13 Kolejne rozstanie w show-biznesie. Gwiazda Polsatu odeszła od męża

Polskie pary show-biznesu w ostatnim czasie przechodzą prawdziwe kryzysy. Kolejna gwiazda podzieliła się oświadczeniem z powodu rozstania. Dziennikarka Polsatu jeszcze niedawno prezentowała się przed fotografami z mężem u boku. Teraz opowiedziała o prywatnej sytuacji.

Sanatorium miłości
14.05.2024 14:20 "Sanatorium miłości". Tadeusz ujawnił prawdziwe powody rozstania z Janiną

Widzowie programu "Sanatorium miłości" są w szoku po wiadomościach o rozstaniu ich ulubionego duetu. Przed kamerami wydawało się, że seniorzy są doskonale do siebie dobrani. Jak było naprawdę? Tadeusz przerwał milczenie i ujawnił powody rozstania. Wszystko z powodu zachowania Janiny?

Kolejne rozstanie w "Love Island"
06.05.2024 16:44 Plaga rozstań par z "Love Island 9". Oni też już nie są razem

Tegoroczna edycja “Love Island” była jednym z najbardziej ekscytujących sezonów show w historii. Po zakończeniu show emocje jednak dalej nie opadają. Najpierw rozstanie ogłosiła zwycięska para, a teraz… oni! Wiemy, jak wyglądają ich obecne relacje.

Love Island
22.04.2024 23:13 Zaskakujące wyznanie Patrycji z "Love Island". Zdradziła prawdę na temat relacji z Robertem

Za nami 9. sezon programu "Love Island. Wyspa miłości". Po tygodniach niepewności dowiedzieliśmy się, która para jest najlepiej dobrana według widzów. Niedługo po emisji w mediach społecznościowych pojawiły się zaskakujące wieści. Patrycja ujawniła prawdę na temat relacji z Robertem.