Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Plaga rozstań par z "Love Island 9". Oni też już nie są razem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.05.2024 16:44

Plaga rozstań par z "Love Island 9". Oni też już nie są razem

Kolejne rozstanie w "Love Island"
fot. Instagram

Tegoroczna edycja “Love Island” była jednym z najbardziej ekscytujących sezonów show w historii. Po zakończeniu show emocje jednak dalej nie opadają. Najpierw rozstanie ogłosiła zwycięska para, a teraz… oni! Wiemy, jak wyglądają ich obecne relacje.

Finał "Love Island 9"

"Love Island" to jedna z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w ostatnich latach w telewizji. W programie biorą udział osoby, które szukają miłości. Uczestnicy tworzą pary i wykonują różnorodne zadania. Gospodynią programu jest Karolina Gilon. Pierwsze siedem edycji emitowano na kanale Polsat, a od wiosny 2023 roku program jest dostępny na antenie TV4. 

Od pierwszego odcinka najnowszej edycji "Love Island" uczestnicy wzbudzali wiele emocji. Internauci wyrażali mieszane uczucia co do wyspiarzy. Przez kilka tygodni fani śledzili rozwijające się relacje między uczestnikami, kłótnie, dramaty i intrygi.  

Jedna z uczestniczek zrezygnowała z udziału w programie, a potem okazało się, że jedna z par znała się wcześniej i zawarła umowę, aby wspierać się nawzajem, co miało im pomóc w osiągnięciu sukcesu w "Love Island". W wielkim finale znaleźli się Zuza i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. Zwycięzcami 9. edycji "Love Island. Wyspa Miłości" zostali ostatecznie Zuza i Jarek, którzy po zakończeniu programu pozostali aktywni w mediach społecznościowych i regularnie dzielili się wspólnymi chwilami.

Zaskakujące wyznanie Patrycji z "Love Island". Zdradziła prawdę na temat relacji z Robertem Takie wieści po finale "Love Island"! Para ogłosiła rozstanie: "Nie jesteśmy już razem"

Zwycięzcy "Love Island 9" zakończyli swój związek

Po zwycięstwie w dziewiątej edycji programu "Love Island" Zuza i Jarek regularnie publikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i momenty z życia prywatnego. Ich związek wydawał się być pełen miłości, a para planowała dalszą przyszłość razem.  Jednak w ostatnim czasie byli uczestnicy tego popularnego show przestali dodawać nowe fotografie, na których pozują wspólnie. Okazało się, że związek Zuzy i Jarka nie wytrzymał próby czasu. Na profilu mężczyzny pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało. I jako wygrana para, chyba rozchodzimy się jako pierwsi. Wszystkiego dobrego Zuzanno - napisał na InstaStories.  

Co się natomiast dzieje z innymi parami tegorocznej edycji? Szczegóły poniżej.

Kolejne rozstanie w "Love Island"

Zarówno ci, którzy dotarli do finału, jak i pozostałe pary, przyciągnęli uwagę widzów, którzy przez sześć tygodni śledzili ich historie w telewizji. Dużo emocji wzbudziło zachowanie Adriana. Islander wyraźnie zakochał się w Wiktorii, ale w pewnym momencie doszło do ich rozstania! Co więcej, Wiki musiała opuścić program "Wyspa Miłości". Los dał jej szansę na powrót, z której skorzystała. Tymczasem Adrian zbliżał się do Emi, a potem do Oliwii. Ostatecznie żadno z nich nie dotarło do finału. Spotkali się jednak poza kamerami.

Niedawno część uczestników spotkała się w klubie. Wiktorii nie zabrakło na spotkaniu i świetnie bawiła się w towarzystwie swojego partnera z programu. Adrian opublikował na jednej z relacji zdjęcie, na którym widzimy ich namiętny pocałunek.    

Dzisiaj natomiast nagle wstawił Instastory, na którym ogłosił spontaniczną transmisję na żywo. 

Dziś godzina 20:00 live. Spodziewaj się niespodziewanego. #tuńczyk #monte. Jest nas dwóch… – zaczął. 

Okazuje się, że powód jest bardzo ważny. Adrian krótko oznajmił, że jego relacja z Wiktorią się rozpadła. 

Moja relacja z Wiktorią dalej nie pójdzie, w chwili obecnej pozostajemy w dobrych stosunkach koleżeńskich – napisał.

Kibicowaliście im?

Kolejne rozstanie w
Kolejne rozstanie w "Love Island", fot. Instagram
Kolejne rozstanie w
Kolejne rozstanie w "Love Island", fot. Instagram