Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Kolejne rozstanie w show-biznesie. Gwiazda Polsatu odeszła od męża
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.06.2024 14:13

Kolejne rozstanie w show-biznesie. Gwiazda Polsatu odeszła od męża

Katarzyna Zdanowicz
fot. KAPiF

Polskie pary show-biznesu w ostatnim czasie przechodzą prawdziwe kryzysy. Kolejna gwiazda podzieliła się oświadczeniem z powodu rozstania. Dziennikarka Polsatu jeszcze niedawno prezentowała się przed fotografami z mężem u boku. Teraz opowiedziała o prywatnej sytuacji.

Rozstania w polskim show-biznesie

W ostatnim czasie byliśmy świadkami wielu zaskakujących rozstań. O zakończeniu związku poinformowała m.in.: dziennikarka Telewizji Polskiej, Karolina Pajączkowska, która jeszcze nie tak dawno szykowała się do ślubu z ukochanym.

Bolesnymi oświadczeniami dzielą się nawet gwiazdorskie pary z długoletnim stażem. Janusz Józefowicz zaskoczył wszystkich, gdy ze sceny zaczął mówić o rozstaniu z Nataszą Urbańską.

Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media - mówiła Pudelkowi, nawiązując do najnowszej twórczości.

To jednak nie koniec zaskakujących informacji. Gwiazda Polsatu wydała oświadczenie. By zapobiec pomówieniom i plotkom sama zdradziła szczegóły rozstania. Małżeństwo zostało zakończone po ponad dekadzie.

Aleksander Sikora z nową pracą. Ale utarł nosa TVP. Będzie go podziwiał cały świat Dorotka z "Rolnika" w ciąży. Razem z Waldkiem zdradzili płeć

Gwiazda Polsatu rozstaje się z mężem. Wydała oświadczenie

Widzowie mogą kojarzyć Katarzynę Zdanowicz jako jedną z prezenterek informacyjnego serwisu "Wydarzenia". Dziennikarka od lat łączyła życie osobiste z zawodowym. Jej mężem został dyrektor Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie, Marcin Zadanowicz. Wspólnie w 2011 roku doczekali się syna, Maksymiliana.

Para rzadko opowiadała o życiu prywatnym przed kamerami czy w mediach społecznościowych. Tym razem Katarzyna Zdanowicz zrobiła jednak wyjątek. Doszło przecież do ogromnej zmiany. W oświadczeniu zdradziła, że decyzja o rozstaniu została podjęta w przyjaźni i wzajemnym szacunku.

Nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane. Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładania swoich emocji… Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę - przyznała. 

Dla fanów była to zaskakująca informacja, tym bardziej że para jeszcze niedawno była razem widziana na medialnym evencie. Nic nie zapowiadało kryzysu.

Katarzyna Zdanowicz niedawno z mężem pozowała na ściance

Prezenterka Polsatu nie często opowiadała o swoim życiu prywatnym. Spontanicznie zdarzało się jednak, że zabierała ukochanego na medialne eventy. Wspólnie świętowali m.in. 30-lecie telewizji Polsat. Wtedy to przed tłumem fotografów nie szczędzili sobie czułych objęć.

Wygląda na to, że teraz już wszystko jest przeszłością. Katarzyna Zdanowicz podkreślała w oświadczeniu, że wraz z mężem zostaje w dobrych relacjach co z pewnością pomoże im w obecnej sytuacji. Oboje muszą teraz podjąć decyzję w sprawie wychowywania nastoletniego Maksymiliana.

Katarzyna Zdanowicz, fot. KAPiF
Katarzyna Zdanowicz rozstała się z mężem, fot. KAPiF
Katarzyna Zdanowicz, fot. KAPiF
Katarzyna Zdanowicz rozstała się z mężem, fot. KAPiF
Katarzyna Zdanowicz, fot. KAPiF
Katarzyna Zdanowicz rozstała się z mężem, fot. KAPiF